kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG wtedy Lapcio już nie jest szefem
8
@Medium szkoda ze nie na Kreml
18
Real miał Galacticos, Barca będzie miała Alemanticos
0
@Slazzy 2-5-4 i bez bramkarza gramy
0
Za Ferrana przepłaciłem to teraz daj jakiś rabacik na Bernardo
Tak było
2
@Antimadridista_WR to ta od instagram czy tam twetera xhyba
1
Wyrośnięty jak na Barca Benjamin A
4
Kurde az oczy mi się spociły od tego ciepła
5
Tuomas Sammelvuo trenerem ZAKSY
3 LM z 3 innym treneem nadciąga :D
mówi się że Bednorz może dołączyć do Skry
reprezentacja Kuby wraca do Ligi Narodów
7
@Kgorecki2500 nie mamy prawa nic sądzić.. ważne że oni wtedy czuli że robią coś ważnego
0
@osa91 też pamiętam że się wszyscy zatrzymywali o 17 na te kilka sekund, teraz większość ma już to gdzieś niestety
I to nie w Warszawie
4
@PatrychoO u mnie na wiosce jedna firma włącza co roku i dziś też wyły i chwała im za to
Cześć i chwała Bohaterom
4
Mam wrażenie że gdyby Xavi poprosił o gwiazdkę z nieba, Alemany sprowadziłby ja do Barcelony
0
Mecze towarzyskie zweryfikowały Lewandowskiego
5
Obrona dziś top
Wczoraj tego trochę brakowało
Tylko bloków mało coś dzisiaj
0
@kiper09 miał operacje czyszczenia więzadeł rzepki (coś w tym stylu )
Jest w szerokiej kadrze na MŚ
Podobno regeneruje się szybciej niż zakładano
1
O jaka simpatico italiano blondini
1
Te 5 asów w 3 secie to w prezencie nasi oddali
Edit 6
0
@michal26 brakuje wszystkiego po trochu
1
@Sulimo gra się. .
3
@Marcin91fcb wiadomo
Barca bankrut
0
Niebiescy :va banque!!
Barcelona: Alemany!
0
@takisobiektos jakby tego niebieskiego było więcej dookoła chyba było by lepiej
1
@adi7adi8 aa tak czy siak słabo
Sobie robią eksperymenty
2
To se italiency wymyślili kolory parkietu
Słabo to się ogląda
0
@PatrykBarcelona no dobra ale z pustym bakiem
1
Odsprzeda ktoś 2kg cukru?
0
@paweldunajecfcb szefie no pochlalem wczoraj trochę i nie mogę prowadzić tego autobusu dziś
0
@Seba_89_ kontrakty mają pierwszeństwo
A i oni muszą czekać po swoje
0
Robert pakuj się jedziemy do mamusi, nie będą nas tu od niemcow wyzywać