2

Arkadiuszo Miliko z bramexzka
Tfu to nie prawda :D

1

@Kgorecki2500 Real też mam ale Fiora też na 3:2 w 95 minucie dała

0

@Kgorecki2500 ja to oprócz Porto jeszcze Fiorenrine mam na kuponie

1

@HighestInTheRoom no napisał że ponawia pytanie :D

0

Wychodzi na to że mamy kadrę do grania 3-4-3 3-5-2

1

@tomek8756 prądu może i nie ale pieniędzy na niego już może ludziom braknąć

1

Kurde Auba to mógł więcej siły włożyć w ten strzał

4

Rtęć z Odry znikła jak forma Barcy z preaezonu

2

Na zero z tylu a z przodu może coś wpadnie

1

Pikeja zabrakło na ataku
On by coś wcisnął

2

de Jong tak jak mówił
Walczy i dobrze

2

Robert patrz: das ist autobus
A teraz kombinuj

1

Piękny piknik na trybunach

2

La Bamba chce Fatiego lub de Jonga
Wejdzie Roberto

1

@IronSanHybrid a Hernandez jakby nie chciał tego zauważyć

3

Xavi za Gaviego i ruszy maszyna

2

Dembiz agresor jak Gavi w zeszłym sezonie

0

Piękny ten mecz Milanu
15 minut 3bramki
Takie można oglądać

1

@Comentateiro żebyś dotrwał do tej 21

0

1

@Deviler nawet na Lewandowskiego by nie styklo

0

@Sulimo to z Odry?

1

@Survier tymczasem czwarta dźwignią jest druga połowa drugiej czy tam trzeciej

0

ale że Gattuso będzie trenerem Valecji to nie wiedziałem

2

Że też akurat ziomek lapcia kupił te prawa :D

0

Nie ufaliscie Lapciowi?

0

@Jasialdinho Romero wstawił to w nocy więc chyba robią nocki w lalidze

4

Dobra Robert zagrasz na kartę kogoś innego tylko się daty urodzenia naucz na pamięć

2

@barcanawieki te kilka godzin już minęło

0

@barcelonaLM taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?