1

no szkoda kurde tej pierwszej połowy
mimo wyniku to był dobry mecz Barcy

0

@FireBarca1899 ....dalaj

1

1 połowa Polska vs Brazylia
2 połowa Polska vs Włochy w siatke
ale to siadło :(

8

Hajto weź ty wyjdz i nie wracaj

0

@michal26 skuteczność kuleje a tak poza tym fajnie to wygląda

0

z 10 minut w 2 połowie i pewnie Fati z Raphinhe wejdzie

2

Myla może jednak pograj z Lewandowskim bo coś niewidoczny jesteś

5

kurde już 30 minut a dopiero co sie mecz zaczął

1

Swietnie to Dembele zrobił

3

Pedri takie akcje to zamykasz oczy i pod lade :D

0

@KmN u mnie smiga normalnie

1

Bruno bo zbijesz ten talerzyk

9

Gianelli kocur
Można go bez zastanowienia stawiać koło Bruno czy Christensena

0

Gorszy mecz to chyba tylko z Amerykanami w lidze narodów zagrali :(

0

@MatizxD takiej tragedii nie zagrali na tych mistrzostwach jeszcze

0

Dawaj Popiwczaka

0

@Oskar00 i kto ma wejść? Grbic?

2

Tragiczny set
Jak Monte nie wróci topo ptokach

0

Wkurza mnie ten Romano

2

2 sety, 16 błędów własnych
Słabo to wygląda

1

Ale się zesssr popsuło

1

Kurek już drugi raz się na dział z przechodzącej

0

@PatrykBarca ale on gtal dla Włochów

1

Catenaccio Włochów tak jakby na naszą stronę przeszło

0

Co to za końcówka była wow

3

Bieniu w trudnych momentach to potrafi odpalić

5

Brazylia 6 kolejne mistrzostwa świata z medalem
3x złoto
2x srebro
1x brąz

0

@Danny Gaucho a tutaj zaliczyli Busiemu asyste? pamiętasz może


0

@Messiah10 xiaomi podobno

0

@Gaucho Gullit?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?