kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie zasiedli do rozmów
Relacja na TVP info
0
@ranger3120 i Usyka
A ruski Ivana Drago, a nie czekaj
0
@IronSanHybrid Polak, Ukrainiec dwa bratanki
0
@Barwindg i potem założył partie o tej samej nazwie co serial
0
@D10SLEO siostrzeniec ma ruski w szkole
bym musiał zapytać
ale nauczyciele nic z tym nie mogą raczej zrobić pytanie jak uczniowie do tego podejdą
1
@anxted teraz chyba też wylądował
0
Hiszpanie przysłali sprzęt dla Ukrainy?
0
@kejdzi dzis już potwierdzili oficjalnie
Spłonął w hangarze
0
@msmsms nadal w rosji niestety
35
FIVB podjęła decyzję o odebraniu Rosji prawa do organizacji meczów Ligi Narodów
0
@MSN30 zależy jaka duża
0
To w Buczy ten dron od Erdogana zlikwidował kolumnę?
1
@paweldunajecfcb ledwo dotarli a już wpierdziel wyłapali
0
@Zoker ciekawe czy ruskie już zauważyli
2
@Wilczeq a sygnały alarmowe znasz?
może masz gdzieś blisko OSP?
0
@deyna2018 To jest dopiero bestia
mieli taki drugi budować ale teraz to nie wiadomo
2
@daniel32778 myślisz że takie rzeczy się przez internet odpala?
39
Polscy rugbysci na wózkach odmówili gry z rosja na ME we Francji
Dostali walkowera i zajęli 8 miejsce
4
@mariosss20 to są nieobliczalne świry, może to się skończyć rzezią na cywilach :(
17
Earvin N'Gapeth
"Diekuje, beze mnie"
Bruno Rezende
"To jest jakiś żart"
Siatkarze o MŚ w rosji
5
Don Mateo zezlomowal niemcow z tymi hełmami ładnie
0
@barcelonaLM bo polska armia to dno i wodorosty
4
@Tomo1989 wiceminister spraw zagranicznych mówi właśnie że to Niemcy jeszcze tylko blokują
1
@karci0 w hołdzie dla tej pani psycholog która została zabita
"W czasie wojny na Ukrainie sygnały alarmowe muszą służyć jednemu celowi, nie mogą dezorientować społeczeństwa" - napisał na Twitterze Michał Woś
0
@Destroyer_of_Worlds zaraz putas wymyśli że w walkach biorą udział siły NATO
1
@Pogba gdzie wy to słuchacie?
0
@Jackazz Cie w bambuko zrobił
0
@kaamil1910 niektórzy nawet jak zdolni to lepiej żeby wyjechali...
1
@Kapitan hawk Tu ma kolejnego
@sztywny
5
W FIVB też niech się ogarną i zabiorą MŚ Rosji, na razie jak to określili "monitorują sytuację "