4

Ech ten gajga musiał się tam wtrącić :/
4 miejsce będzie dla Kamila

0

Ciężary dla Stocha

2

@Rust_Cohle wiatr w plecy to akurat mu nie przeszkadzał

1

Joju skacze w swojej lidze
Nie ma mocnych na niego

2

Ludwik co odpalił

0

Norwegowie słabiutko jak na razie

0

@derlysy1979 tam przy 140 ladowanie już takie super może nie być

0

Żyła super a Kamil jeszcze lepiej

2

@RomanHoffer myślę że Stach jeszcze jeden max dwa sezony poskaczę

2

I się skończyło śmieszkowanie
Moderacja nie ma poczucia humoru

2

@mekston jemu co najwyżej zabiorą legitymację i darmowe wejściówki na basen w wakacje

6

Ponoć za pisanie postów po pijanemu będą zabierać konta na fcbarca.com

1

Maja Włoszczowska medale wręcza?

2

@barcelonaLM może nazwa stadionu mu się nie spodobała

0

Fajny ten short track

2

@MesQueUnClub96 czajniki są najlepsze

1

@Janiama 2:1dla Madrytu :(

1

@ObiwanKenobi nie pierwszy

4

@VamosRakieta w tym sezonie też miał taki przypadek

0

@Kielak żadna reprezentacja się nie wyróżniła znacząco

0

Kurcze urosly apetyty na drużynówkę
skocznia będzie inna ale chyba nie widać zdecydowanego faworyta

1

@cules100pro nie
Na tej większej

4

Ryoyu nolezalo się jak psu buda

1

Jeeeeeeeeeeee
Tata Zuzanny? TOP

1

I Kubacki będzie pewnie 4 kurka blaszka

1

Fettnera to ładnie odmrozili
Jak Marylke na sylwestra

2

Dawid atakuje podium?

2

Jak tam panie Horngacher? Jest forma?

1

Ryoyu nie obchodzą warunki
Jest mocny skurkowaniec

0

Hofer też był menda ale chyba lepiej operowali warunkami za jego czasów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?