kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM niżej informacja ze jest to Panamski statek
4
@michal26 byla to wypowiedź oficera amerykańskiego stacjonującego w Polsce
Obecnie u nas jest ich około 4700
24
Kolejni żołnierze 82 dywizji powietrzodesantowej mają trafić do Polski, łącznie ma być ich 10 tysięcy
Jednostka ta jest uznawana najbardziej smiercionosną dywizja armii amerykańskiej
nasza armia współpracowała już z nią w Iraku i Afganistanie
1
@gorgota nikt nie jest w stanie tego przewidziec
2
Drony zrzucaja bomby na budynki mieszkalne w Kijowie :(
2
@Omoziu to chyba do mnie :D
0
@darek60 chcialbym cały mecz
0
Mozna juz gdzies zobaczyc powtorke wczorajszego meczu Barcy?
2
@bartekvisca stacje wykorzystują sytuację
1
@norbi77 no niestety
W Rosji człowiek ma pracować i oddać kasę państwu a nie się udzielać tym bardziej w takiej sytuacji
2
@norbi77 pewniu już drukują bilety w jedną stronę dla tych protestujących
0
@Kozinho. Nas też wszyscy zostawili w 39 i potem obudzili się z ręką w nocniku
Oby tu historia się nie powtórzyła
1
@Janiama 3:1 Barca
0
@BARCA1899Messi teraz to z dnia na dzień będzie drożej
0
Dobrze ze mi się akurat wczoraj rezerwa odpaliła i rano po pracy zatankowałem sobie bez kolejki :D
Oprócz mnie na stacji była wtedy tylko cysterna ze świeżą dostawą
0
@blue_shark Putin dla pokoju jest w stanie zrobić wszystko, nawet zabić
0
@Uukasz_93 u mnie na shellu dziś tankowałem za 5, 50 diesla...
0
Ruskie ruszyli chinole też coś tam kombinują, pewnie zaraz jeszcze Kim Dzong Un zacznie pokazywać muskuły :/
3
@Katalonbar embargo na jabłka by trzeba wprowadzić bo co innego
0
@Tomason oficerowie mają mózgi wyprane
Zwikli żoldacy mogą różne numery odwalać
0
@mat32 Ukrainska armia od 2014r przeszla taka zmiane ze niektorzy nawet sadza ze jest lepsza od naszej
ruskie w takich bezposrednich starciach wcale nie beda mieli latwo
5
@Peszko07 Czyli ma wszystko co potrzebuje Putin do dalwzych walk w Europie
3
@michal26 tak ogolnie to ze wszystkie decyzje odnoscie Ukrainy zostaly podjete o kilkanascie dni za pozno
7
Ten general na polsacie ladnie wbija szpileczki w politykow
Tacy ludzie jak on powinni decydowac w takich sytuacjach jak teraz
0
@CatalanDream jak Nato nakaze to wyjscia nie bedzie
3
Nie karmcie trola :)
2
Haller gooo... A nie czekaj
0
@messi564 zaboli i tak tylko Putin zadecyduje kiedy zakręcić kurek
0
To jak to jest?
Nakładają sankcje na pustą do tej pory rurę a o tej którą płynie gaz zapomnieli?
0
@Kinginiesta nie mam drobnych :/