kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kamil ekstra. .
2
To na której belce skończą 1serie? 8-9?
0
Dawid odpalił ale zaraz znowu belka w dół
7
Laska skoczyła 108 m a chłopom nie pozwalają 105 skoczyć
1
Uwaga uwaga zara belka w dół
99
I ter Stegena jako fałszywego bramkarza
1
@kacper201 miseczke ryżu
0
mamy tu jakiegoś speca od anten satelitarnych?
po ostatnich wichurach na niektórych kanałach mam non stop zakłócenia a niektóre w ogóle nie odbierają
w ustawieniach mam moc na poziomie 82-88% a jakość 100%
co może być nie tak? coś się mogło uszkodzić przy antenie bo chyba nie o ustawienie jej chodzi?
zawołam jakiegoś montera ale może coś podpowiecie
2
@Piernik skoro olimpiady nie powinno być to znaczy że igrzyska olimpijskie powinny być cały czas? Czy też ich nie powinno być?
0
@Encore gorsze od nocek są weekendy po nockach
Ja jakoś nie potrafię się przestawić i śpię po 2h a resztę nocy się męczę
4
Znowu jakiś armagedon nadciągnął
Strach pomyśleć co się będzie działo latem
1
Maliszewska znowu z pozytywnym testem A juz byla zdrowa
Widze ze wystep na IO to ladna loteria
0
@DonAndrzejos Spotify Arena już niebawem
0
@VladimirPutin shell
0
Kierowniku a ten Beton to dobry?
1
Eriksen podpisał kontrakt z Brentford
0
@MrShakira ten Cały Sissoko i tak swoje zawola
17
Alemany jakby mial więcej czasu to by pewnie Messiego wynegocjowal w zamian za Dembelinho
1
@norbi77 też mi się wydaje że tam spalony powinien być gwizdany
1
@MesQueUnClub96 gorzej
4
Burkina Faso? TOP
1
@kkbarca ten typek w okularach kogoś przypomina
1
Miały być oszczędności a tu trzeba będzie Adamowi sprzętu do treningu dokupić
0
@MESSIah16 dzięki właśnie oglądam pierwsza połowę Hiszpania Gruzja :D
2
Stefano się zdenerwowało
0
Na kij oni skaczą w takich warunkach?
2
@Coutinho007 la Bamba sprzedawać Adama
0
ale detox zrobili co niektórym :D
0
@Kamiloza91 jak postawisz over 2 to przy 2bramkaxh masz zwrot
0
@Michu94 chciał też odejść dla pieniędzy