1

Kamil ekstra. .

2

To na której belce skończą 1serie? 8-9?

0

Dawid odpalił ale zaraz znowu belka w dół

7

Laska skoczyła 108 m a chłopom nie pozwalają 105 skoczyć

1

Uwaga uwaga zara belka w dół

99

I ter Stegena jako fałszywego bramkarza

1

@kacper201 miseczke ryżu

0

mamy tu jakiegoś speca od anten satelitarnych?
po ostatnich wichurach na niektórych kanałach mam non stop zakłócenia a niektóre w ogóle nie odbierają
w ustawieniach mam moc na poziomie 82-88% a jakość 100%
co może być nie tak? coś się mogło uszkodzić przy antenie bo chyba nie o ustawienie jej chodzi?
zawołam jakiegoś montera ale może coś podpowiecie

2

@Piernik skoro olimpiady nie powinno być to znaczy że igrzyska olimpijskie powinny być cały czas? Czy też ich nie powinno być?

0

@Encore gorsze od nocek są weekendy po nockach
Ja jakoś nie potrafię się przestawić i śpię po 2h a resztę nocy się męczę

4

Znowu jakiś armagedon nadciągnął
Strach pomyśleć co się będzie działo latem

1

Maliszewska znowu z pozytywnym testem A juz byla zdrowa
Widze ze wystep na IO to ladna loteria

0

@DonAndrzejos Spotify Arena już niebawem

0

0

Kierowniku a ten Beton to dobry?

1

Eriksen podpisał kontrakt z Brentford

0

@MrShakira ten Cały Sissoko i tak swoje zawola

17

Alemany jakby mial więcej czasu to by pewnie Messiego wynegocjowal w zamian za Dembelinho

1

@norbi77 też mi się wydaje że tam spalony powinien być gwizdany

1

4

Burkina Faso? TOP

1

@kkbarca ten typek w okularach kogoś przypomina

1

Miały być oszczędności a tu trzeba będzie Adamowi sprzętu do treningu dokupić

0

@MESSIah16 dzięki właśnie oglądam pierwsza połowę Hiszpania Gruzja :D

2

Stefano się zdenerwowało

0

Na kij oni skaczą w takich warunkach?

2

@Coutinho007 la Bamba sprzedawać Adama

0

ale detox zrobili co niektórym :D

0

@Kamiloza91 jak postawisz over 2 to przy 2bramkaxh masz zwrot

0

@Michu94 chciał też odejść dla pieniędzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?