kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kaamil1910 ma czarne włosy? Ma :p
0
@FlaizioPL walczył pięknie
0
@FlaizioPL Anderson co się zaciął
2
Anderson-Cross ale się meczycho zrobiło
3
@kkbarca środowisko la Rambli lubi to
1
Ja nie wiedziałem że my w takim supermocarstwie mieszkamy
Dzięki tvp za uswiadomienie :D
1
@VamosRakieta przyjemnie się to oglądało
0
Kto będzie na sylwestrze z La Ramblą?
1
@doc i to tylko dlatego żeby nie jechać na PNA
1
@MesQueUnClub96 Filip VI
2
@Comentateiro latający wślizg
0
Dembele to powinien na akord pracować
11
@Zoker ten mecz to nawet z Barceloną był
0
@MiloszFCB1899 Wydaje mi sie ze Dwmbele miał podpisać mniejszy kontrakt niż ma teraz i zwolniłoby się parę milionów
0
@DaPidejpi Chelse i Liverpool już zaczynają robić szpaler
1
Price klasa. .
0
@amanter mają się chyba zmienić przepisy co do premmi dla agentów
0
A co myśleliście? Przecież musi jakoś utrzymać rodzinę :D
3
A czemu Gerard Romero nie używa już słynnego "OJO"?
1
@kejdzi Maciejowa to gosposia księdza
10
@sergio5 bo jeszcze się okienko transferowe nie rozpoczęło
0
@Gaucho też kiedyś powiedziałem koleżance żeby poczekała do lata
I dupa :D
2
@kazbychu jak nie zagrają w przeciągu 48h to zwrot po kursie 1,0
3
@derlysy1979 nie ma zadnej oficjalki jeszcze
2
Niech nasi wracają do Zakopanego i trenują do IO
Męczą się strasznie chłopaki
1
W tym sezonie kibicuje Ryoyu
0
Tonio Tajner na trenera!
1
Kurde Małysz 4
Niewiele zabrakło
1
@D44H z tego co słyszałem to nie warto
2
@Essos a w konkursie będzie z 15 m bliżej pewnie