3

@kaamil1910 ma czarne włosy? Ma :p

0

@FlaizioPL walczył pięknie

0

@FlaizioPL Anderson co się zaciął

2

Anderson-Cross ale się meczycho zrobiło

3

@kkbarca środowisko la Rambli lubi to

1

Ja nie wiedziałem że my w takim supermocarstwie mieszkamy
Dzięki tvp za uswiadomienie :D

1

@VamosRakieta przyjemnie się to oglądało

0

Kto będzie na sylwestrze z La Ramblą?

1

@doc i to tylko dlatego żeby nie jechać na PNA

1

@MesQueUnClub96 Filip VI

2

@Comentateiro latający wślizg

0

Dembele to powinien na akord pracować

11

@Zoker ten mecz to nawet z Barceloną był

0

@MiloszFCB1899 Wydaje mi sie ze Dwmbele miał podpisać mniejszy kontrakt niż ma teraz i zwolniłoby się parę milionów

0

@DaPidejpi Chelse i Liverpool już zaczynają robić szpaler

1

Price klasa. .

0

@amanter mają się chyba zmienić przepisy co do premmi dla agentów

0

A co myśleliście? Przecież musi jakoś utrzymać rodzinę :D

3

A czemu Gerard Romero nie używa już słynnego "OJO"?

1

@kejdzi Maciejowa to gosposia księdza

10

@sergio5 bo jeszcze się okienko transferowe nie rozpoczęło

0

@Gaucho też kiedyś powiedziałem koleżance żeby poczekała do lata
I dupa :D

2

@kazbychu jak nie zagrają w przeciągu 48h to zwrot po kursie 1,0

3

@derlysy1979 nie ma zadnej oficjalki jeszcze

2

Niech nasi wracają do Zakopanego i trenują do IO
Męczą się strasznie chłopaki

1

W tym sezonie kibicuje Ryoyu

0

Tonio Tajner na trenera!

1

Kurde Małysz 4
Niewiele zabrakło

1

@D44H z tego co słyszałem to nie warto

2

@Essos a w konkursie będzie z 15 m bliżej pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?