kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
puchar w LE jest ładniejszy od tego za LM :)
zawsze to jakis pozytyw
0
@MrPGG losowanie w poniedziałek
0
Niemożliwe jednak istnieje
1
Kur i jeszcze Sevilla w LE :D
1
@Encore taki będziesz miał klimat zimowy na święta że zapowiadają powyżej 10 st.C. :D
0
Mistrzowie va banque!
1
@Katalonbar WyDynamo nas
1
@masq zwycięski
1
@JohnnyBarca no proszę w końcu jakaś zmiana
Biała koszulka w białe poziome pasy
1
@Vebrol poczekaj do następnego sezonu, na 1 ligę będą tańsze
1
@Mirek81 taktyk
0
@barcelonaLM przecie to i tak wolne prawie wszystko
13
@Transu96 Suarez dawał o wiele więcej drużynie niż Lewandowski
Był bardziej wszechstronnym i kompletnym napastnikiem
9
Kolega niżej pisał że im pompa ciepła w szkole wysiadła,
Tymczasem w Rosji
W Ojmiakonie na Syberii, jednej z najzimniejszych stale zamieszkanych osad ludzkich na świecie, władze zdecydowały o odwołaniu lekcji w obawie, że dzieci mogą… zamarznąć na śmierć. W ostatnim tygodniu temperatura spadła tam poniżej -60 st. C.
Dzieciaki w wieku od 5 do 11 lat mogą nie przyjść do szkoły gdy temperatura spadnie ponizej - 53 st. A starsi gdy spadnie poniżej - 55st. C.
0
Szukam TV 42 cale tak koło 2000zł
Cos polecacie? Na co zwrócić uwagę przy kupnie?
0
@ranger3120 a byłeś się przebadać czy możesz morsować?
1
@svensonFCB zależy na której zmianie :D
0
A słyszeli że Legia przegrywa?
2
A wystarczyłoby tam postawić patrol drogówki i by wyłapali piratów
1
Daleko jeszcze?
1
Dobrze ze ta belkę obniżyli bo Janek by czasem odpalił na 130m i by tragedia była
0
Panie obniżaj pan bo punkt K przykroczyl
0
Walter Hofer wróć że swoją bandą :D
1
@MesQueUnClub96 i obniżyli belkę
0
@Jakchcesz jak przegramy to tylko ich przegrana wchodzi w grę
1
Rozwód Messiego z Barceloną:
Messi znalazł sobie nową ale nie chce się za bardzo angażować a Barcelonę prawie wszyscy ruch....
0
@tomek8756 co za koleś a ja tam miałem 2+1,5 :D
0
Spieprzyliście nam mikołajki!
2
Kuba Dawicki? Pot
0
@karci0 Pedri 24