1

Ten sedzia to niech się zdecyduje albo pozwala grac ostro albo nie bo zaraz przestanie w ogole ogarniac

0

Niech go na zszywki posklejaja jak Puyola kiedys

3

Romero top xD. .

1

@MesQueUnClub96 ten drugi można powiedzieć że w 8 min 2 żółte zebrał :D

0

@jaras121 w marcu?

0

Amigosi wracają :D

0

@WyborcaPiS ciekawe kto będzie komentował

0


Śmiesznie wygląda reklama skoków na TVNie :D

1

tylko tego Al Sadd szkoda

2

Fati jutro sprawdzian z matmy ma czy co on taki rozkojarzony?

0

Pique>>>>>>>>L. de Jong

1

@Sau_Ron no wiem wiem coś tam kopie w piłkę czasem :D
Bardziej chodzi mi o to że ten przepis jest durny

0

Czyli co można podawać do kolegi który jest na 20 metrowym spalonym ale trzeba musnąć piłka przeciwnika? Proste :D

1

zapłacili za 2:1 to będzie 2:1

0

Barcelona robi odwet na Mardycie

0

dobra tam znając życie to i tak PSG wyciągnie na remis w końcówce ;(

2

zawsze byłem kibicem Rennes!!

4

Fajnie byłoby zobaczyć Legia-Barcelona na wiosnę w LE ale niestety to Legia jest bliżej fazy pucharowej niż Barcelona ~ Kowal :D

1

Legia to ...................p

2

SKRA Bełchatów rozwiąże kontrakt z Teylorem Sanderem ponieważ zawodnik nie wstawił się w klubie na przygotowania do nowego sezonu

a taki ładny był, amerykański

0

@Eto'o9 R10 i Roma chyba więc tym bardziej

0

@Odcinkowy u siebiu luz ale na wyjeździe mogą być ciężary :D

1

Będziem się bić z Dynamem o puchary!!??

0

Czelsi jest ładna TOP

1

@Janiama 3:1 dla Barcy

2

@gumaz nie ma szans

4

@takisobiektos ale mi żal tego Milanu ;(

1

@FC1899Barca "Leoś ale to nie ty bedziesz strzelał, daj spokój wstawaj"

0

@VeB 1899 na Wiczystą

1

@NaFazieHitman można by kilka stówek wyciągnąć takim krzyczeniem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?