kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten sedzia to niech się zdecyduje albo pozwala grac ostro albo nie bo zaraz przestanie w ogole ogarniac
0
Niech go na zszywki posklejaja jak Puyola kiedys
3
Romero top xD. .
1
@MesQueUnClub96 ten drugi można powiedzieć że w 8 min 2 żółte zebrał :D
0
@jaras121 w marcu?
0
Amigosi wracają :D
0
@WyborcaPiS ciekawe kto będzie komentował
0
Śmiesznie wygląda reklama skoków na TVNie :D
1
tylko tego Al Sadd szkoda
2
Fati jutro sprawdzian z matmy ma czy co on taki rozkojarzony?
0
Pique>>>>>>>>L. de Jong
1
@Sau_Ron no wiem wiem coś tam kopie w piłkę czasem :D
Bardziej chodzi mi o to że ten przepis jest durny
0
Czyli co można podawać do kolegi który jest na 20 metrowym spalonym ale trzeba musnąć piłka przeciwnika? Proste :D
1
zapłacili za 2:1 to będzie 2:1
0
Barcelona robi odwet na Mardycie
0
dobra tam znając życie to i tak PSG wyciągnie na remis w końcówce ;(
2
zawsze byłem kibicem Rennes!!
4
Fajnie byłoby zobaczyć Legia-Barcelona na wiosnę w LE ale niestety to Legia jest bliżej fazy pucharowej niż Barcelona ~ Kowal :D
1
Legia to ...................p
2
SKRA Bełchatów rozwiąże kontrakt z Teylorem Sanderem ponieważ zawodnik nie wstawił się w klubie na przygotowania do nowego sezonu
a taki ładny był, amerykański
0
@Eto'o9 R10 i Roma chyba więc tym bardziej
0
@Odcinkowy u siebiu luz ale na wyjeździe mogą być ciężary :D
1
Będziem się bić z Dynamem o puchary!!??
0
Czelsi jest ładna TOP
1
@Janiama 3:1 dla Barcy
2
@gumaz nie ma szans
4
@takisobiektos ale mi żal tego Milanu ;(
1
@FC1899Barca "Leoś ale to nie ty bedziesz strzelał, daj spokój wstawaj"
0
@VeB 1899 na Wiczystą
1
@NaFazieHitman można by kilka stówek wyciągnąć takim krzyczeniem :D