kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Finał parzy. .
0
Brawo sędzia
Inny to by gwizdnął coś tam i nara
0
No i cześć no i nara
0
@D10SLEO albo ona Ciebie
0
Co oni tworzą? .
0
Kibice niech robią swoje a nie ucichli jak przegrywają
1
@Encore z Zagumnym
0
@Vebrol typowy jugol z Belgii
0
@barcelonaLM odejdzie ale kto wie czy nie wystartuje w konkursie na nowego trenera :D
0
Dewaj Semena Vital albo Śliwke
3
Ważył ten set dużo :/
2
Ależ oni biją te asy
0
@Kubox właśnie taki i to jego
Tak mi się wydaje
0
@Encore oj będzie to 140 w końcu :D
Oby jak najszybciej
4
@Kamilos84 a lige i tak wygrają
0
@Encore @kordyl1010 @barcelonaLM Ruski są na prawde w kiepskiej formie a do tego nie mają Michajlowa który potrafił ich pociągnąć
0
@kamiVeB 2 zmiana w robocie...
0
z tak słabą Rosją będzie wstyd przegrać z ćwierćfinale
1
@koksik2700 czekam i czekam i się do roboty przez niego spóźnię :D
2
i plum Janek za szybko
1
oj męczyła sie Serbia z Grekami 3:2
0
@clyde ten wymiar to je w calach czyli to bedzie jakies 2.5mm
a czy to przeskadza nie wiem, ja bym pewnie założył :D
1
@Rust_Cohle jest szansa na 3:0 myślę że dziś zagra lepszy skład niż wczoraj z Grecja
0
@Janiama drugi w historii naszego kraju
Ale do pani Ireny Szewińskiej jeszcze ponad sekunda
1
@Janiama Kielbasinska 3 tygodnie temu 50,38 ale ona niestety już blisko końca kariery chyba
0
@FC1899Barca A wez nic nie mow
0
Kibice też w formie haha
2
Vital w formie :D
0
@marcin000019 Dania to samo
0
@Vebrol dzisiaj gra dobrze