1

Finał parzy. .

0

Brawo sędzia
Inny to by gwizdnął coś tam i nara

0

No i cześć no i nara

0

@D10SLEO albo ona Ciebie

0

Co oni tworzą? .

0

Kibice niech robią swoje a nie ucichli jak przegrywają

1

@Encore z Zagumnym

0

@Vebrol typowy jugol z Belgii

0

@barcelonaLM odejdzie ale kto wie czy nie wystartuje w konkursie na nowego trenera :D

0

Dewaj Semena Vital albo Śliwke

3

Ważył ten set dużo :/

2

Ależ oni biją te asy

0

@Kubox właśnie taki i to jego

Tak mi się wydaje

0

@Encore oj będzie to 140 w końcu :D
Oby jak najszybciej

4

@Kamilos84 a lige i tak wygrają

0

@Encore @kordyl1010 @barcelonaLM Ruski są na prawde w kiepskiej formie a do tego nie mają Michajlowa który potrafił ich pociągnąć

0

@kamiVeB 2 zmiana w robocie...

0

z tak słabą Rosją będzie wstyd przegrać z ćwierćfinale

1

@koksik2700 czekam i czekam i się do roboty przez niego spóźnię :D

2

i plum Janek za szybko

1

oj męczyła sie Serbia z Grekami 3:2

0

@clyde ten wymiar to je w calach czyli to bedzie jakies 2.5mm
a czy to przeskadza nie wiem, ja bym pewnie założył :D

1

@Rust_Cohle jest szansa na 3:0 myślę że dziś zagra lepszy skład niż wczoraj z Grecja

0

@Janiama drugi w historii naszego kraju
Ale do pani Ireny Szewińskiej jeszcze ponad sekunda

1

@Janiama Kielbasinska 3 tygodnie temu 50,38 ale ona niestety już blisko końca kariery chyba

0

@FC1899Barca A wez nic nie mow

0

Kibice też w formie haha

2

Vital w formie :D

0

@marcin000019 Dania to samo

0

@Vebrol dzisiaj gra dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?