0

Jak Podolski odpalił w ekstraklasie to Dembus też odpali w Barcelonie

4

0

@marko111122 4 godziny około a robiłem o16

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Babiarz jak mi Cie nie brakowało w skokach :D

2

@LonelyVEB może chyba bo mi ostatnio tak wystawiła lekarka ale to było przedłużenie

3

@Deviler w TVP będą dobrze skakali

1

Christian Eriksen wrócił do treningów!!

Wraca do formy w Odense pod okiem trenera personalnego

0

@Ronmes za wymianę kół z założonymi już oponami dałem 40 zł

0

@Qexi kupiłem opony zimowe tydzień temu ale jest taka inflacja że zrobiły się z nich już letnie

0

@kuz nie wiem jak to działa ale Betis i Sociedad też już grają

Ogólnie sporo ekip z laliga jest już na tym etapie

4

Tymczasem Sevilla gra dogrywke z Cordoba z 4 ligi
Wiem że skład rezerwowy ale mimo wszystko powinni sobie poradzić

1

@RomanHoffer są takie kontakty antenowe
Zamontuj i resztę potrzebnego kabla będziesz mógł sobie podłączyć
Tak bym zrobił

1

@Janiama było gadane ze albo Barca da lepszy kontrakt al o odchodzi za darmo latem

0

@dziaraka raczej mężczyzn w sobotę bo kobitki z Betisem grają 30stycznia

0

@Kidd kiedyś jakiś program oglądałem w którym saper wypowiadał się ze potrzeba około 200 lat żeby wyczyścić Polskę z niewypałów

0

@Barca1992 "ty ku*** ty" by poleciało D
Nie jestem jego fanem więc moja odpowiedź się nie liczy

1

@Kwiatek67 Messi nie awansował do baraży MŚ
Messi < Lewandowski

3

@dorkizos Halinki

0

@vangoor inflacja

1

@VegetaPolska alexiaps94 na Instagramie

0

Robertowi dali pazlotko z bombonierki (nie wiem jak to się nazywa ale chyba wiadomo :D)
Hit xd

12

Dupa to Messiemu peknie
Tyle o Barcie a on w jakims kurniku siedzi :D

0

Przewineli se brawo

0

@NismoFCB bo dzolchy mają taka sama

1

Mbappe juz raczki zaciera
Na bank ma kwity na Roberta :D

2

Messi jaki dumny
Brawo Pedri

4

Mbape siedzi jakby mial nóż pod siedzeniem

0

A o kobiecej zp ani slowa ;(

0

Ten samochod ma RM w rejestracji czyli jednak Benzema xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?