kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Podolski odpalił w ekstraklasie to Dembus też odpali w Barcelonie
4
@David_Beckham R10
0
@marko111122 4 godziny około a robiłem o16
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Babiarz jak mi Cie nie brakowało w skokach :D
2
@LonelyVEB może chyba bo mi ostatnio tak wystawiła lekarka ale to było przedłużenie
3
@Deviler w TVP będą dobrze skakali
1
Christian Eriksen wrócił do treningów!!
Wraca do formy w Odense pod okiem trenera personalnego
0
@Ronmes za wymianę kół z założonymi już oponami dałem 40 zł
0
@Qexi kupiłem opony zimowe tydzień temu ale jest taka inflacja że zrobiły się z nich już letnie
0
@kuz nie wiem jak to działa ale Betis i Sociedad też już grają
Ogólnie sporo ekip z laliga jest już na tym etapie
4
Tymczasem Sevilla gra dogrywke z Cordoba z 4 ligi
Wiem że skład rezerwowy ale mimo wszystko powinni sobie poradzić
1
@RomanHoffer są takie kontakty antenowe
Zamontuj i resztę potrzebnego kabla będziesz mógł sobie podłączyć
Tak bym zrobił
1
@Janiama było gadane ze albo Barca da lepszy kontrakt al o odchodzi za darmo latem
0
@dziaraka raczej mężczyzn w sobotę bo kobitki z Betisem grają 30stycznia
0
@Kidd kiedyś jakiś program oglądałem w którym saper wypowiadał się ze potrzeba około 200 lat żeby wyczyścić Polskę z niewypałów
0
@Barca1992 "ty ku*** ty" by poleciało D
Nie jestem jego fanem więc moja odpowiedź się nie liczy
1
@Kwiatek67 Messi nie awansował do baraży MŚ
Messi < Lewandowski
3
@dorkizos Halinki
0
@vangoor inflacja
1
@VegetaPolska alexiaps94 na Instagramie
0
Robertowi dali pazlotko z bombonierki (nie wiem jak to się nazywa ale chyba wiadomo :D)
Hit xd
12
Dupa to Messiemu peknie
Tyle o Barcie a on w jakims kurniku siedzi :D
0
Przewineli se brawo
0
@NismoFCB bo dzolchy mają taka sama
1
Mbappe juz raczki zaciera
Na bank ma kwity na Roberta :D
2
Messi jaki dumny
Brawo Pedri
4
Mbape siedzi jakby mial nóż pod siedzeniem
0
A o kobiecej zp ani slowa ;(
0
Ten samochod ma RM w rejestracji czyli jednak Benzema xD