1

@D44H z tego co słyszałem to nie warto

2

@Essos a w konkursie będzie z 15 m bliżej pewnie

0

@Ingiel wszyscy dostaną po dupie
Ale głosy kupione, to najważniejsze

0

@BorzyKrzys od tego nowego bum bum

0

Michał Listkiewicz: Widzę tandem Nawałka - Engel w reprezentacji Polski. Uważam, że powinno się porozmawiać z Jerzym, żeby pomógł Adamowi w tym pierwszym okresie - przygotowaniu do baraży, bo dziś trzeba gasić pożar.

0

@barcelonaLM a na Polsacie będzie ta pani od bum bum :D

0

Jeszcze Arsenal powalczy o Top 2

4

W tym poście otwieram charytatywna zbiórkę herbów dla @MesQueUnClub96 bo mu jest smutno
Zapraszam

1

@MesQueUnClub96 myślałem że to jest oczywiste i nie trzeba tego pisać

6

@MesQueUnClub96 a po Ci te herby?

2

@kiper09 zagrają na orliku 6 vs 6

0

Oglądałem wydarzenia i jestem w szoku
Krzysztof Ibisz osiwial

21

@patrykzmc2000 dla innych jest taniej

4

@DaPidejpi Mauritius

2

@GeneralXavi @baartekk97 dzięki za wyjaśnienie

1

@baartekk97 czemu Jesusa zwalniają? W LM sobie poradził w lidze 3 miejsce i 4pkt straty do lidera
Chyba nie przez to że dostali 3:0 od Potro ostatnio w pucharze

5

@Redakcja @Moderacja chyba się wam licznik użytkowników online rozdupcyl bo to niemozliwe żeby przy 6000 ta strona normalnie działała :p

4

Jakby ktoś chciał popłakać przed snem to na TVP abc zaczął się mój przyjaciel Hachiko

1

@Przemek2323 wafel przy tym to pikuś :D

2

@Messibestplayerintheworld tak jak z Messim

1

Jerzy Engiel tylko Jerzy Engiel może to ogarnąć!

2

@MesQueUnClub96 pewno hawajską

4

Widzę że piekna zima wraca
W piątek prognozują +9 i deszcz

0

@kaamil1910 konto Barcelony dodało to samo

5

Zamienić ponura Warszawę na słoneczne Rio. TOP

6

@joloskyy jak sezonowa to może jako selekcjoner reprezentacji Polski

0

@barcelonaLM chroni przed przepełnieniem portfeli

1

Jak Jorginho to tylko z karnego z karnego

26

@PieN Sevilla pewno też go nie chce

0

@FC1899Barca oblężenie Jasnej Góry to chyba 27 się skończyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?