kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D44H z tego co słyszałem to nie warto
2
@Essos a w konkursie będzie z 15 m bliżej pewnie
0
@Ingiel wszyscy dostaną po dupie
Ale głosy kupione, to najważniejsze
0
@BorzyKrzys od tego nowego bum bum
0
Michał Listkiewicz: Widzę tandem Nawałka - Engel w reprezentacji Polski. Uważam, że powinno się porozmawiać z Jerzym, żeby pomógł Adamowi w tym pierwszym okresie - przygotowaniu do baraży, bo dziś trzeba gasić pożar.
0
@barcelonaLM a na Polsacie będzie ta pani od bum bum :D
0
Jeszcze Arsenal powalczy o Top 2
4
W tym poście otwieram charytatywna zbiórkę herbów dla @MesQueUnClub96 bo mu jest smutno
Zapraszam
1
@MesQueUnClub96 myślałem że to jest oczywiste i nie trzeba tego pisać
6
@MesQueUnClub96 a po Ci te herby?
2
@kiper09 zagrają na orliku 6 vs 6
0
Oglądałem wydarzenia i jestem w szoku
Krzysztof Ibisz osiwial
21
@patrykzmc2000 dla innych jest taniej
4
@DaPidejpi Mauritius
2
@GeneralXavi @baartekk97 dzięki za wyjaśnienie
1
@baartekk97 czemu Jesusa zwalniają? W LM sobie poradził w lidze 3 miejsce i 4pkt straty do lidera
Chyba nie przez to że dostali 3:0 od Potro ostatnio w pucharze
5
@Redakcja @Moderacja chyba się wam licznik użytkowników online rozdupcyl bo to niemozliwe żeby przy 6000 ta strona normalnie działała :p
4
Jakby ktoś chciał popłakać przed snem to na TVP abc zaczął się mój przyjaciel Hachiko
1
@Przemek2323 wafel przy tym to pikuś :D
2
@Messibestplayerintheworld tak jak z Messim
1
Jerzy Engiel tylko Jerzy Engiel może to ogarnąć!
2
@MesQueUnClub96 pewno hawajską
4
Widzę że piekna zima wraca
W piątek prognozują +9 i deszcz
0
@kaamil1910 konto Barcelony dodało to samo
5
Zamienić ponura Warszawę na słoneczne Rio. TOP
6
@joloskyy jak sezonowa to może jako selekcjoner reprezentacji Polski
0
@barcelonaLM chroni przed przepełnieniem portfeli
1
Jak Jorginho to tylko z karnego z karnego
26
@PieN Sevilla pewno też go nie chce
0
@FC1899Barca oblężenie Jasnej Góry to chyba 27 się skończyło