2

@kuz dopalacze wróciły do obiegu?

0

Kamerun Etiopia 2 bramki a to dopiero 1 połowa
No jestem w szoku :D

0

@Woland10 ich na to stać po prostu

3

@Pogba do tego w nowym klubie

0

@Sysia11 zrób sobie drugiego bombelka i niech chodzą na zmianę
Będziesz 375 na plus

0

@RomanHoffer też na początku mi się nocki podobały
Po ponad 2 latach organizm już daje znać że to nie jeste dobre

Dzis też nocka ale już 2 bo zaczynam od niedzieli

1

@DSDaniels efekt pjontka

2

@BarcaInfo to fajne letnie okienko transferowe w marcu :p

0

@Janiama a bo to on pierwszy tak zrobil?

8

Dobra panie Alemany zacznij pan rozmowy z bankami może spłacimy mniej niż wzięliśmy kredytu

6

@KrychaFCB myśle że na wiosne zaatakuje deceptikon i autobot

1

@MesQueUnClub96 za komentarz do usuniętego posta sie liczą a za posta nie wiem

4

@Encore na youtubie jest kilka nagrań w których widać że wcześniej już małe kawałki się odrywały
Mogli uciekać

0

@Vebrol ale o niej się co tydzień w gazecie nie pisze

3

Ale za 3 lata to już na pewno Anita wygra po 4 zlocie na IO :D

1

@Janiama 1:2. VeB

4

@seba1324 pomidorowa po niedzielnym rosołku

0

@JimMorrisonFCB turniej się już skończył

0

@Klaudix tak bo liczy się od nowego miesiąca

2

@pedrixxx po 1dawce dalej jesteś nikim :p

0

@gumaz no co Ty
To nawet najlepsze wyniki w szkole nie byly

0

@gumaz na 1000 m 3:06 a na 100 było coś koło 12s na bieżni

1

grubszy z bramką

0

@SkyWalkerr ee a Marylka?

1

@grubson_bubson opowiedz nam tą historię :D

6

Ahonen wraca na skocznie i wystąpi w mistrzostwach Finlandii w wieku 44 lat
Ładna tam bieda musi być ze skokami
Nie ma się co śmiać bo u nas się szykuje to samo

0

@PatrychoO piękna jest

1

@norbi77 tak wiem już od jakiś 90 minut nie gra ;p

2

nawet konduktor z tego pociągu byłby lepszy od Puiga

1

@norbi77strzeliłby w słupek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?