kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz dopalacze wróciły do obiegu?
0
Kamerun Etiopia 2 bramki a to dopiero 1 połowa
No jestem w szoku :D
0
@Woland10 ich na to stać po prostu
3
@Pogba do tego w nowym klubie
0
@Sysia11 zrób sobie drugiego bombelka i niech chodzą na zmianę
Będziesz 375 na plus
0
@RomanHoffer też na początku mi się nocki podobały
Po ponad 2 latach organizm już daje znać że to nie jeste dobre
Dzis też nocka ale już 2 bo zaczynam od niedzieli
1
@DSDaniels efekt pjontka
2
@BarcaInfo to fajne letnie okienko transferowe w marcu :p
0
@Janiama a bo to on pierwszy tak zrobil?
8
Dobra panie Alemany zacznij pan rozmowy z bankami może spłacimy mniej niż wzięliśmy kredytu
6
@KrychaFCB myśle że na wiosne zaatakuje deceptikon i autobot
1
@MesQueUnClub96 za komentarz do usuniętego posta sie liczą a za posta nie wiem
4
@Encore na youtubie jest kilka nagrań w których widać że wcześniej już małe kawałki się odrywały
Mogli uciekać
0
@Vebrol ale o niej się co tydzień w gazecie nie pisze
3
Ale za 3 lata to już na pewno Anita wygra po 4 zlocie na IO :D
1
@Janiama 1:2. VeB
4
@seba1324 pomidorowa po niedzielnym rosołku
0
@JimMorrisonFCB turniej się już skończył
0
@Klaudix tak bo liczy się od nowego miesiąca
2
@pedrixxx po 1dawce dalej jesteś nikim :p
0
@gumaz no co Ty
To nawet najlepsze wyniki w szkole nie byly
0
@gumaz na 1000 m 3:06 a na 100 było coś koło 12s na bieżni
1
grubszy z bramką
0
@SkyWalkerr ee a Marylka?
1
@grubson_bubson opowiedz nam tą historię :D
6
Ahonen wraca na skocznie i wystąpi w mistrzostwach Finlandii w wieku 44 lat
Ładna tam bieda musi być ze skokami
Nie ma się co śmiać bo u nas się szykuje to samo
0
@PatrychoO piękna jest
1
@norbi77 tak wiem już od jakiś 90 minut nie gra ;p
2
nawet konduktor z tego pociągu byłby lepszy od Puiga
1
@norbi77strzeliłby w słupek