kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz nie ma szans
4
@takisobiektos ale mi żal tego Milanu ;(
1
@FC1899Barca "Leoś ale to nie ty bedziesz strzelał, daj spokój wstawaj"
0
@VeB 1899 na Wiczystą
1
@NaFazieHitman można by kilka stówek wyciągnąć takim krzyczeniem :D
1
@lukas10 a Riczardo tam joge trenuje?
0
jakby nam sie udało z Sevillą wygrać to mamy tylko 2 pkt do Realu :D
0
On to maaaaaaa!!!
1
@Janiama 1:2 dla Levante
0
na kuponie podwójna szansa na Barce i też będę milionerem :D tzn tysiącerem xD
0
@kewin może chce się skupić tylko na Asseco Resovii Rzeszów
2
Psy na kinopolska sie zaczęły :)
0
@kolomen2 jaki kurs?
1
@kolomen2 dipaj i kutinio
0
@kewin miałby kurcze w czym rzeźbić
dawaj Vital!
0
@bixmix tanio skóry nie sprzedamy
0
plotka, ploteczka?
ponoć Vital Heynen chce ubiegać sie o stanowisko trenera żeńskiej reprezentacji naszego kraju ;O
1
@PIWOSZ89 złoto MŚ, 2x brąz ME, srebro i brąz Ligi narodów i srebro w pucharze świata
2
w siatkówce to mają ładne te puchary
piłka nożna nie ma podjazdu
2
@PIWOSZ89 tak .
3
Vital Heynen
Jeśli będą jakieś sygnały, że jest chęć, żebym został, to może zostanę, ale szczerze mówiąc, wątpię, że to się stanie. W tym momencie po prostu nie widzę takiej możliwości. Szanse są bardzo, bardzo, bardzo małe
0
@Encore oj przepiękna
Zasłużyli
4
Zmiana pokoleniowa u Włochów
Piłka nożna-mistrzostwo europy
Siatkowka-mistrzostwo europy
1
kurde Milan zremisował z drużyną ze strefy spadkowej, suabo
0
@Xxxbarca4ever jakiś radykalnych zmian w kadrze się jeszcze nie spodziewam
Vital też nie bardzo znał nasza ligę a potrafił znaleźć perełki
Na pewno cel na najbliższy sezon to znaleźć rozgrywającego
0
@Xxxbarca4ever nie wiem czy to realne ale mi się marzy Speraw
2
No i brawo
Siatkarze kończą sezon z brązem na ME
Jestem ciekaw z jakim trenerem zaczniemy następny sezon
1
@Janiama tak jakoś mi to przeszkadza jak sie tak nazywa Ronaldo
ale luz no ofence
2
@Janiama "Roni"to jest zarezerwowane dla takiego jednego magika z Brazylii
0
słuchajcie takie pytanko mam, może ktoś jest w temacie
Jakie u was są ceny za wypożyczenie sali gimnastycznej za godzine?