1

@LeoMessiah u mnie zamykaja wiec pewnie remis bedzie

1

@Kgorecki2500 u nas takie wraki dlugo by nie postaly

0

Może by tak Lyon zgodzil się na podmianke Dembelow :D
W sumie to jeszcze 2francuzow mozna by im dorzucic

0

@marcin000019 czyli wygralismy?

0

Mamy lidera a tu i tak narzekanie :D

1

Przynajmniej w wyborach miss nie oszukują :D
Namibijka zasłużyła

0

Tam spalony był czy faul Depaya ?

2

Eksperci mieli rację
Pique powinien odpocząć

0

Athletik wywiera taka presję że Tebas teraz już na pewno zmięknie

0

Chłopaki Pedriego nam bija

0

Dembus po takim przyjęciu ja Depay to by nogi z trybun zbierał

1

@Gadulki_ dzięki wielkie :)

3

Pobiegane przed meczykiem teraz prysznic i można zacząć szukać linku do meczu :D

0

@mekston o to to to

2

@NaFazieHitman trudno najwyżej będzie dyskwalifikacja

1

@Janiama 1:3 .

4

Sebastian Kawa 16 raz został mistrzem świata w szybownictwie :D

1

@jedrek7000 tak z Saint Etienne też asystował

8

Monaco 0:2 z Lens asysta Frankowskiego

0

@Criss18Barca Madzia jest przytyta :O

1

Bez czego nie mogła byś sie obejsc w życiu?
Bez powietrza
Ech te misski :D

1

@Commando rozwiodła się ostatnio możesz startować

0

@Herato za tydzień ma grać

1

@Kettger ja to bym go pogonił nawet że te 10 mln, niech wie że nie jest za wiele warty
Problemem jest to pewnie ze w nowym klubie też chcę zarabiać więcej niż u nas

0

@Mechanik bed podpisu bym powiedział że to Sharapova

10

@Comentateiro spokojnie mamy wszystko pod kontrolą

6

10 stopni w sierpniu > 10 stopni w listopadzie

0

@VenoM ja akurat tego filmu nie oglądałem w internecie
Znajomy w robocie dostał ten film od osoby pracującej w tamtej firmie

0

@VenoM widziałem ten filmik..
BHP i pierwsza pomoc tragedia
Wiesz co z tym chłopakiem?

0

@Encore jeszcze troche i koniec warty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?