kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Śśśświeetna akcja
0
Kto to komentuje
Glos jakby znany ale nie wiem gdzie go przykleic
0
@7black4 oni mają jakiegoś naszego dziennikarza nie pamietam nazwiska
Wymienimy się
1
@IronSanHybrid zbratamy się z Bialorusia
2
@Ghotti niemiecka też nie jest super wyzwaniem dla takiego piłkarza w takim klubie
0
@AmigoBlancos ja czekam na rewanż Polska-Francja na Okurayamie
1
@deco10 ja tylko nie rozumiem dlaczego mogli obniżyć mu pensje 50%.
Przecież tamta umowa już nie obowiązywała, był wolnym zawodnikiem
Jakby poszedł remontować kible na Santiago Bernabeu też by mu musieli zapłacić połowę stawki z Barcelony?
2
@MesQueUnClub96 repka Anglii
0
A Neymar nauczył się francuskiego?
0
@halfnolife prezentacja jest dzisiaj o 10 chyba
4
@kulek22 Suarez
0
Boli was wielki Luis?
3
@macio_944 4 fala 5 fala... 8 fala
3
@socha Sorin Giuly Arteta
1
Messi teraz z 30 następny sezon z 19 i potem powrót do Barcelony po 10
Tak będzie nie zmyślam
0
Dobra tam zaraz pan Macron wszystko pozamyka i tyle się Leo nagra w tej Francji
0
Wallace kończy reprezentacyjną karierę
"Niestety, nie udało się nam zdobyć brązu. Świadomość, że przepracowaliśmy cały cykl i nie osiągamy naszego głównego celu, bardzo boli. Trafiłem w taki okres w moim życiu, że z wielu rzeczy muszę zrezygnować, ale najważniejsza jest rodzina. Poświęciłem się ponad dziesięć lat kadrze narodowej, wygrywałem, przegrywałem, byłem szczęśliwy, byłem smutny... Taki jest sport, a w siatkówce nie ma remisu. Mam dwa medale olimpijskie, nigdy nie marzyłem, że będę je miał. Dzisiaj kończę swój cykl reprezentacyjny, ale nie tak, jak sobie wyobrażałem. Cierpię z powodu tej porażki, której przetrawienie zajmie mi trochę czasu"
0
Messi w Psg, Denis Urubko w tańcu z gwiazdami :D
0
@macio_944 Real miał Galacticos, Psg ma pieniądze
0
Ewidentnie widać że Messi nie jest szczęśliwy w Psg :D
0
@LuismessiJr jakieś półtora godziny będzie leciał
1
@Zoker Pjanik znowu nadzieii narobił i cisza
4
@Encore Floro zmiażdży tego Tebasa
0
@LuisSalvano zacznie się zacznie, pismaki zrobią na tym ładny hajs :)
3
Już za niecały rok zacznie się saga z Messim wracającym do Barcelony
0
@Lucky_Luke rysiek z klanu amigosow
0
Numer 30 w rozgrywkach ligi francuskiej jest zwykle zarezerwowany dla bramkarzy (tak jak 1-ka i 16-tka), natomiast władze Ligue 1 są w stanie zrobić wyjątek dla Argentyńczyka i pozwolić mu na grę z tym numerem
0
Zlote pilki jada do paryza czy zostaja w Barcelonie?
1
@bixmix jeszcze runda
39
Messi pokazuje jak i kiedy Suarez ma podlewać kwiatki w jego rezydencji