1

Śśśświeetna akcja

0

Kto to komentuje
Glos jakby znany ale nie wiem gdzie go przykleic

0

@7black4 oni mają jakiegoś naszego dziennikarza nie pamietam nazwiska
Wymienimy się

1

@IronSanHybrid zbratamy się z Bialorusia

2

@Ghotti niemiecka też nie jest super wyzwaniem dla takiego piłkarza w takim klubie

0

@AmigoBlancos ja czekam na rewanż Polska-Francja na Okurayamie

1

@deco10 ja tylko nie rozumiem dlaczego mogli obniżyć mu pensje 50%.
Przecież tamta umowa już nie obowiązywała, był wolnym zawodnikiem
Jakby poszedł remontować kible na Santiago Bernabeu też by mu musieli zapłacić połowę stawki z Barcelony?

2

@MesQueUnClub96 repka Anglii

0

A Neymar nauczył się francuskiego?

0

@halfnolife prezentacja jest dzisiaj o 10 chyba

4

@kulek22 Suarez

0

Boli was wielki Luis?

3

@macio_944 4 fala 5 fala... 8 fala

3

@socha Sorin Giuly Arteta

1

Messi teraz z 30 następny sezon z 19 i potem powrót do Barcelony po 10
Tak będzie nie zmyślam

0

Dobra tam zaraz pan Macron wszystko pozamyka i tyle się Leo nagra w tej Francji

0

Wallace kończy reprezentacyjną karierę

"Niestety, nie udało się nam zdobyć brązu. Świadomość, że przepracowaliśmy cały cykl i nie osiągamy naszego głównego celu, bardzo boli. Trafiłem w taki okres w moim życiu, że z wielu rzeczy muszę zrezygnować, ale najważniejsza jest rodzina. Poświęciłem się ponad dziesięć lat kadrze narodowej, wygrywałem, przegrywałem, byłem szczęśliwy, byłem smutny... Taki jest sport, a w siatkówce nie ma remisu. Mam dwa medale olimpijskie, nigdy nie marzyłem, że będę je miał. Dzisiaj kończę swój cykl reprezentacyjny, ale nie tak, jak sobie wyobrażałem. Cierpię z powodu tej porażki, której przetrawienie zajmie mi trochę czasu"

0

Messi w Psg, Denis Urubko w tańcu z gwiazdami :D

0

@macio_944 Real miał Galacticos, Psg ma pieniądze

0

Ewidentnie widać że Messi nie jest szczęśliwy w Psg :D

0

@LuismessiJr jakieś półtora godziny będzie leciał

1

@Zoker Pjanik znowu nadzieii narobił i cisza

4

@Encore Floro zmiażdży tego Tebasa

0

@LuisSalvano zacznie się zacznie, pismaki zrobią na tym ładny hajs :)

3

Już za niecały rok zacznie się saga z Messim wracającym do Barcelony

0

@Lucky_Luke rysiek z klanu amigosow

0

Numer 30 w rozgrywkach ligi francuskiej jest zwykle zarezerwowany dla bramkarzy (tak jak 1-ka i 16-tka), natomiast władze Ligue 1 są w stanie zrobić wyjątek dla Argentyńczyka i pozwolić mu na grę z tym numerem

0

Zlote pilki jada do paryza czy zostaja w Barcelonie?

1

@bixmix jeszcze runda

39

Messi pokazuje jak i kiedy Suarez ma podlewać kwiatki w jego rezydencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?