0

Jak czerwo dostał to punkt powinien być za darmo

1

0

Drzazga dobre zawody jak na razie

0

@VegetaPolska liczę na Grbica albo na Spearowa bo mysle że jego kariera w USA dobiega końca

1

Mistrzowie Świata vs Mistrzowie Europy
Dawać mu tu spektakl!

0

Lato jednak wróciłeś, dziękuję :)

1

@Oskar00 ja jutro po roku wracam kopać się po czole :D

0

@takisobiektos z seta na set Serbki coraz lepsze byly

0

Ależ dziołchy dają meczycho w siatkę
Serbia-Turcja 2:1 w półfinale ME

0

@Xxxbarca4ever ale to cały czas po drugiej stronie Turcja która w męskiej siatkówce się nie liczy

0

Ruski podłożyli się Turasom w siatkę, inaczej tego nazwać nie umiem 3:1 dla Turcji :D

1

To lego Camp Nou to dupki nie urywa moim zdaniem

3

Tymczasem nasi młodzi siatkarze zagrają z Bułgaria w finale MŚ u19
W drodze do finału stracili 1 seta w meczu półfinałowym z Iranem

1

Antulan Dobry chlopak, obnizyl wynagrodzenie do 0

7

@clyde Bundesliga ta taka akademia Bayernu

1

@BarcaInfo moze byśmy go kupili :>

0

Fabregasa na 9 brac!!

0

@Yosemite o taki Juventus walczyłem

0

@dv7wisnia widzę że znasz bardzo wpływowych ludzi

0

Dobra to czekamy na Turczynki
Je to zawsze miło oglądać

2

No i git niech biorą z pocałowaniem ręki tą kasę

1

@Janiama 3:0. .

0

@Arkadio90 Sevilla możliwe że uwaliła na 1700 (został Ajax i Psg)

2

7 minut a w meczu Lazio-Spezia już 1:1

0

Ronaldo to nie miał czasem iść do tego drugiego Manchesteru?

0

@Sznejk Jorginho

0

Jaki sens ma gra Bayernu na takim etapie w pucharze?

0

@Robert1603 nikt nikogo nie wybieral tylko portugalskie ekipy zdobyly więcej pkt w pucharach

1

@Cariones 2 dyszki na remis dalem

0

@Arczek2001 Szejk nie ale taki biznesmen jak Abramowicz czemu nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?