14

@Comentateiro ale za to noce dluzeja

1

@lucas/catalan tak 7-8 lat by mogla być starsza ode mnie ale więcej chyba nie
Czyli w tym momeciw 35 to max

0

@AmigoBlancos dzięki :)

0

0

Jak kończyć urlop to z przytupem
Dawaj Barca!!

2

@Elvisek pojechał na roboty sezonowe
Ogórki zbierać czy coś

0

0

@clyde #muremzaclyde

3

"Strasberg baranie, Strasberg. Jesteśmy w Austrii. Trzeba się trochę znać na geografii jak się planuje ucieczkę,a Strasburg leży we Francji"

0

@Volk mi 3 rogi brakują i znając życie znowu klapa

1

0

@Cule1234 Pique siedzial przy jednym stole z Puyolem, Iniesta i Xavim

0

@KrwawiaceoczyVEB może kolnia turecka będzie lepsza niż francuska

0

@JohnnyBarca czyli dla szejkera jescze lepiej
Zaplaci co trzeba i nikt nie bedzie się czepial

0

@Mizander bym się tak nie szczerzyl na twoim miejscu bo nie zapowiada się żeby kogos wypchneli z klubu do konca okienka

0

@MarioVeB! Może na koncowke wejdzie

0

Mi to się wydaje ze w tym roku nie zobaczymy Depaya w lidze ;(

0

@xVENUMx ogórkiem

0

@igor69 zapomnij
Kylian idzie doRealu a Neymar do nas nie wróci

0

@amanter spytał czy sądzimy ze tak go nazwa a ja sądzie e nie, czego chcesz wiecej:p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kettger nie. .

1

@AmigoBlancos bramki na wyjeździe zlikwidowali to dogrywki tez mogli :P

5

@AntekGriezmann Ania nie złapie

2

@Kapitan hawk trenuje do maratonu

1

Śśśświeetna akcja

0

Kto to komentuje
Glos jakby znany ale nie wiem gdzie go przykleic

0

@7black4 oni mają jakiegoś naszego dziennikarza nie pamietam nazwiska
Wymienimy się

1

@IronSanHybrid zbratamy się z Bialorusia

2

@Ghotti niemiecka też nie jest super wyzwaniem dla takiego piłkarza w takim klubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?