kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Comentateiro ale za to noce dluzeja
1
@lucas/catalan tak 7-8 lat by mogla być starsza ode mnie ale więcej chyba nie
Czyli w tym momeciw 35 to max
0
@AmigoBlancos dzięki :)
0
@AmigoBlancos :)
0
Jak kończyć urlop to z przytupem
Dawaj Barca!!
2
@Elvisek pojechał na roboty sezonowe
Ogórki zbierać czy coś
0
@AmigoBlancos Pique
0
@clyde #muremzaclyde
3
"Strasberg baranie, Strasberg. Jesteśmy w Austrii. Trzeba się trochę znać na geografii jak się planuje ucieczkę,a Strasburg leży we Francji"
0
@Volk mi 3 rogi brakują i znając życie znowu klapa
1
@NaFazieHitman nSport
0
@Cule1234 Pique siedzial przy jednym stole z Puyolem, Iniesta i Xavim
0
@KrwawiaceoczyVEB może kolnia turecka będzie lepsza niż francuska
0
@JohnnyBarca czyli dla szejkera jescze lepiej
Zaplaci co trzeba i nikt nie bedzie się czepial
0
@Mizander bym się tak nie szczerzyl na twoim miejscu bo nie zapowiada się żeby kogos wypchneli z klubu do konca okienka
0
@MarioVeB! Może na koncowke wejdzie
0
Mi to się wydaje ze w tym roku nie zobaczymy Depaya w lidze ;(
0
@xVENUMx ogórkiem
0
@igor69 zapomnij
Kylian idzie doRealu a Neymar do nas nie wróci
0
@amanter spytał czy sądzimy ze tak go nazwa a ja sądzie e nie, czego chcesz wiecej:p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kettger nie. .
1
@AmigoBlancos bramki na wyjeździe zlikwidowali to dogrywki tez mogli :P
5
@AntekGriezmann Ania nie złapie
2
@Kapitan hawk trenuje do maratonu
1
Śśśświeetna akcja
0
Kto to komentuje
Glos jakby znany ale nie wiem gdzie go przykleic
0
@7black4 oni mają jakiegoś naszego dziennikarza nie pamietam nazwiska
Wymienimy się
1
@IronSanHybrid zbratamy się z Bialorusia
2
@Ghotti niemiecka też nie jest super wyzwaniem dla takiego piłkarza w takim klubie