6

Świetnie rozkminił zmiany Valverde. Zobaczymy jak Paulinho będzie grał dalej i czy wygryzie rakiticia, ale faktycznie wejścia w pole karne ma bombowe. Będzie lepiej panował nad piłką to może być z niego mega pożytek.

No i fajnie Denis dzisiaj sobie biegał, jeszcze więcej szans, więcej pewności i będziemy mieli małego Inieste.

Suarez pod formą mocno, Umtiti prawdziwy król defensywnych obrońców i nie ma to tamto.

Ale ogólnie cieszy, że ławka żyje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no dokładnie XDDD

1

Ronaldo znowu pokazał swój geniusz wczoraj, niesamowitym jest oglądać go co tydzień, zazdroszczę kibicom królewskich.

Ale biorąc pod uwagę styl jego gry wolałbym gerda mullera z przodu. Ta sama przyjemność.

0

fcb escola varsovia czasem nie była pierwszą szkółką w europie? jeżeli tak, to już kupę czasu minęło, a tu już 6 w samych stanach

2

wyszukałem obraz w google i wyskoczył mi wirus opryszczki pospolitej, wiedziałem, że ten no name mi się z czymś kojarzy

niech nie płacze

0

Znaczy, no ja nie krytykowałem deulofeu, bo po swoich występach zasługuje na szanse na zmianę z dembele od pierwszej minuty jeszcze teraz na początku. Tylko ja tu głównie rzuciłem pochodnią w niektóre opinie, które przeczytałem na gorąco, bo sprowadzano dembele do poziomu jakiegoś przepłaconego marniaka, a koleś miał udział przy pierwszej bramce, zrobił jeden ładny zryw, nie bał się grać przy linii, ale jasne, miał sporo niedokładnych zagrań - tylko to też niedziwne, drugi mecz dopiero.

Chodzi o to, że po prostu to się widzi, że na koniec sezonu każdy zapomni o kwocie wydanej za tego chłopaka, bo to jest dynamit, wielka kariera przed nim i jaram się współpracą z semedo, który po sezonie może być warty 50 mln więcej, douglas costa nie mógł go złapać tam na szybkości.

I pełen dystansik, bo juve grało bez kilku podstawowych ludzi, ale to nie zmienia faktu, że z dowodzącym messim i don andresem, który sam ukrył faktyczną jakość naszej pomocy, graliśmy futbol jak za najlepszych lat praktycznie. To daje do myślenia.

6

Iniesta to jest jednak pan piłkarz w meczach z wielkimi. On w formie zmienia obliczę poziomu naszej pomocy i jakości w rozgrywaniu piłeczki. Przecież taki pjanic wyglądał po każdym kółku iniesty jak junior, niesamowite.

A Leo wiadomo, stratosferycznie wypunktował juventus.

I nie rozumiem hejtu na debiut dembele, przecież jeśli ktoś zna się na piłce, wie, że te akcje które przeprowadzał murzyn nie byłyby wykonywane przez takiego deulofeu. Rozegra się i z kolejnym panem piłkarzem Semedo stworzą najlepszą prawą stronę świata, a dembele na wiosnę będzie turbobykiem, bo to złote dziecko, trust me.

1

stop narkotykom!

18

Jaaacie. Oglądam sobie dzisiejszy trening przed juve i widać już, że leo z suarezem chcą (raczej nie na siłę) wprowadzić do swojej paczki dembeljusza. A ich łącznikiem jest kolejny śmieszek - ciemnoskóry puziol. XD

Fajnie że się zgrywają, fajnie że się zgadują, oby, a suarez już tam będzie coraz częściej szukał zaczepek do młodziaka, żeby go denerwować, ale jakby stworzyło się podobne trio, z podobnymi relacjami, byłoby klawo.

33

Łapcie analizę bramki suareza na 5:0. Myślałem, że tylko ja przekminiłem, że ta bramka nie była taka normalna, genialnie to wykombinował. Nawalałem tak karne na orlikach kiedyś, cnie (tylko czubem)



0

no, dziekówa nawet i za to, pokombinuje coś!

0

bober się opiernicza, mówi że swoją płytę producencką robi
bodajże z vnmem.

lvl 31 grudnia jbc, a na razie cisza przed burzą.

ty mi lepiej znajdź tego gifa mikus : (

0

mordencje - rzuci ktoś gifem z dembele uroczo tulącym się do pique po golu, co

0

dla mnie spoko bardzo, klimat już wtedy świąteczny, wolne, cały dzień będzie można i tak się przygotowywać do świąt, więc te 2 godzinki na mecz nic nie zrobią

0

pięknie łyknęli, piękna spinka xD

1

no to wyjmij kij z pupki, wrzucił tylko, a ty starasz się tu czepnąć na siłę i pokazać odmienność zdania z ukrytą pokusą na lajki, poprzez inną stronę medalu

i jeszcze ten dopisek "koło tyłka mi to lata" XD
ale ty jesteś super obojętny na wszystko, jemu też koło tyłka lata twoja aparycja, więc schowaj się w piwnicy

0

Obym nie miał deja vu i żebyśmy się czasem i my nie potknęli, bo nie raz tak było.
Pełne skupienie, MSD łapio się za bareczki ze szczęścia po ich kolejnych brameczkach, 5:0 + koncert gry i nara

0

ta, brazylijskiego nie znam, ale gdzie było napisane coś o suarezie i leo, to nawet tego w tym momencie nie mówił, więc =D

0

fake tekst ziomq

0

albo po prostu to zwykła przewózka, pzdr

0

zarząd sam sobie narobił do nocnika



z jednej strony mają opcję, że kupią na wariackich papierach jakiegoś ozila (XD), mahreza(XDD) albo parejo (XDXDXDXDXDXD) i wtedy i tak bartomeu poleci



z drugiej strony, możemy zostać z tym co mamy (czyli bez wzmocnienia światowej klasy kolesia do środka na pozycję numer 6/8) i wtedy i tak bartomeu poleci



z dwojga złego (finalnie dobrego), wybieram drugą opcję, niech się ogrywają młodzi, bo tak sobie teraz pomyślałem, że pieniądze jakie chcieliśmy zapłacić za cou, a jakie możemy zapłacić za jakiegoś robaka na szybko, będą beznadziejnie nieopłacalne dla nas



jprdl, niech to się kończy

a, no i comeback z tygodniowego bana w końcu, emanko

22

kurczę, przydałby się jakiś kocur do kwartetu i byśmy mieli BDSM

1

kiedy pojmiecie, że skoro jakiś klub przeznaczył sumę X na piłkarza Y, to znaczy że był warty tych pieniędzy? był popyt, a w tych czasach, gdzie piłka to duży biznes, było kilka den, psg nie przepłaciło nic a nic.

0

nie lepiej koluniu wpisać tytuł filmu jakiego byś sobie wymarzył i pobrał luzikiem przez wtyczkę w chromie?

0

AHAHAHAHAHAAHA BOMBA

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

CO, mało ich to united nie klepnęło XD

0

w końcu dobry post, tak oporowo każdy na stronie chce wzmocnień, a tu jeszcze biorą pod uwagę sprzedaż neymara - drugiego na planecie po messim, za rok/dwa najlepszego (zapewne) - nikt nie robi po messim takiej różnicy i nikt poza messim nie będzie tak bawił ludzi na camp nou.

każdy łasy bo HURR DURR 222 mln HURR DURR za to i 3 klasowych kupimy! no... nie do końca.
co nam po tych 222 mln, skoro opcja z verattim niepewna, opcja z dembele niepewna? poza tym, dembele za neya, a rezerwowym deulofeu, rezerwowym za 19latka deulofeu, qmacie, nie widzę super ludzi do środka pola i w razie czego w miejsce neya, skład jest jaki jest, a zamiast skład wzmacniać, to możemy stracić drugiego gościa na świecie, najbardziej medialnego przy tym, a forum się nie martwi, co tu sie XD

0

gitara siema!

ja np. przeglądam forumka regularnie od 9 lat, ale dopiero niedawno założyłam tu konto, bo wcześniej ciągle zapominalam.

a szejki i tak nie kupiol neymara, o nie nie

0

weź nie spamuj tym wszędzie i idź dalej kibicować barcelonie od 1998 przy rejestracji w marcu tego roku prowie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?