laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
poza tym słabe prowo, dzie technika, dzie przekaz, taka faza
0
tak, to nie prowo XD serio tak powiedzial czaisz
1
bo większość ludzi tutaj to kompletni ignoranci i troglodyci.
spytaj się ich o stosunek do samobójców, co myślą na ich temat bądź aborcji, wyjdzie tutaj tyle kwiatków, że ci sie *9*9*7* do dupy schowa. zepsute dogi
0
a mnie rozpiera w ciul duma, bo tak jak pisałem kiedyś - to się widzi, dembele w jednej akcji zaprezentował się bardziej okazale niż cristiano w ciągu ostatnich paru miesięcy, jak na drwala przystało, czego takich akcji z bezjajeczną celtą nie zrobiłby np deulofeu albo nwm, cały mecz miał andre gomes? to jest czysty talent, przyszłe top 3 złotej piły, a w moich marzeniach jej przyszły zdobywca, bo ten chłopak jest po prostu uroczy i kochany, MUA.
0
siema, ja od 10 lat przeglądam, ale nie chciało mi się zakładać konta ;d ld
0
właśnie lepiej żeby nie golił, bo znając kapitana grzmota, mógłby się wyłożyć pod karnego na dupie na brodzie mesjasza
2
O JAK PRYCHŁEM Z TEGO FILMIKU XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
złoto jak stąd do madery
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
nie no, 10 bym mu nie dał
0
moich nie podam; >
0
a u twojej pepperoni
0
za maks 2 lata nie będzie wątpliwości że TS
valdes stażowo, ale przecież w jednym sezonie TS zjadł go czysto skillowo, inny poziom, pewnie jakby tak skleić jakies parady na yt to cala kariera valdesa>marc*
*większe zjada mniejsze co
1
off white, misbhv, supreme, balenciaga
sprandi, zalando, allegro
0
poka sida kochanowski
0
a no, a jeszcze jack nicholson jest reptilianem!
0
shutter island i se7en to obowiązkowe pozycje mordo, a gone girl głównie ze sztosowej roli rosamund pike.
z tych drugich manchaster by the sea i the prestige.
jezuśki, jakbym był na twoim miejscu i nie znał tych filmów to dniowy maraton z łapą w gaciach. aż przypomnę sobie te pozycje za rok gdzieś
0
kurcze no ja np spędziłem kulturalnie wigilię w gronie rodziny a po pasterce luffing, 25ty cały spędziłem w gronie rodziny i wieczorem luffing clubbing, 26 każda rodzina spędzila u siebie w domu żeby odpocząć, więc na siłę do nikogo nie pojedziesz, a rodzice np sobie siedzieli w sypialni więc przecież się nie wbije żeby oporowo siedzieć bo swieta i czas rodzina najbliższi xD więc luffing a wieczorem clubbing bo 27 wolne. więc reasumujac możesz nie pojmowac, caly świat nie pojmuje wielu rzeczy, ale ten pejotatywny post byl niepotrzebny niestety, pozdro
0
ej L jarek jestesi
1
to pewnie dlatego że masz 2/35 stulecia wieku mordo
0
zamknij japke, nie tykam tego, i lepiej uwarzaci co sie pisze bo jestem na podsluchu za mateusza i diane, pozdro ulice sa zimne
2
obejrzałem skrót gry neya przeciwko celticowi i ja pierniczę, szacun, poziom stratosferyczny, jak bym oglądał piłkę od dzisiaj i wiedział tylko o nim na początku, to bym był jego sajko na zawsze, w przyszłym roku może nic nie zdobyć, ale złoty balon musi w końcu dostać, no za te same rzeczy, powoli wyciera z kurzu legendę roniego TEGO JEDYNEGO PRAWDZIWEGO magika, bo niektórych rzeczy i aż tylu nawet roni w jednym meczu nie robił, ale to jeszcze chwilka.
mam tylko nadzieję, że i leo będzie dalej się bawił piłką, bo to będzie prawdziwe odzworowanie dla wnuków, jak sobie zobaczą, że 31/32 letni dziadzio messi był wybierany na najlepszego na świecie, a taki neymar jeszcze musiał się przyglądać
no i zresztą o najlepszym w historii mówi fakt, że w wieku neymara miał już chyba 4 złote piłki więc
0
o jaki slynny wywiad chodzi?
0
racja, a w tej trujce jest jeszcze peja i liber
pozdro
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
rudy nie pal jana co
0
biała dama mordeczko
0
jak szuka karnego skurczybyk XD
ronaldo byłby idealnym eksperymentem socjologicznym, żeby zobaczyć i zbadać najgorsze typowe ludzkie zachowania bardzo chorych ludzi
0
ale czuję taki wstyd jak to oglądam, takie niewygodne poczucie wstydu i żenady, że normalnie ciary na plecach, kto tego ogląda, krw kto
0
ile ty masz lat i dlaczego 12?
0
jak można było pominąć pociąg towarowy jakim jest umtiti, obecnie najlepszy obrońca świata? :D