laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wal to, państwo ci zabierze i normalnie masz na tacy netto
0
mnie śmieszą lemingi, którzy zażarcie stają naprzeciw ogółowi i bronią cionka polaka, mimo że w głębi duszy wiedzą, że lepiej by było rzucić ręcznik na trawie, poza tym jest kwintesencją pecha, takim szablonem niezdarności
1
szacun grizi, ale ciekawe czy byłby takim cierpliwym cwaniaczkiem w kolejce po karpia
0
antek wpadnie i oznajmi że ma kose z frankiem
super konfa kuhwo
0
no pa na brodacza na fotce mordo
1
masz we mnie człowieka, my tylko te górne 3%, reszta odpady jak widać wyżej bez krzty ironii, pozdruwy =D
1
ciekawostka, moje okolice, na tamtych rejonach zdarza się powijać kebsy z impresji pod dobre środki psychodeliczne, ehh
1
skąd wiesz co on miał w głowie? może poważnie pytał, bo za swoje miesięczne wynagrodzenie mógłby kupić cały twój marny żywot i nie myślał o chwaleniu się tu w jakikolwiek sposób - ukrytą aluzją bądź perfidnym pejoratywnym wydźwiękiem obrzydliwego egoizmu?
no i kim ty jesteś
0
klasyczny fedex
ja dzisiaj rano o 7 dostałem mejla że kurier spróbuje dostarczyć dziś paczkę i był już o 9, tyle że wwa here, a raz dostałem mejla w -to był bodajże- poniedziałek, że spróbuje dostarczyć do 18, a paczka była dopiero w czwartek, także
1
no i widzisz, skończysz 13 lat to i piosenki będą powodowały ciarki wstydu na plecach.
dla mnie to jest obrzydzenie, jak widziałem na jakimś evencie chyba z okazji el classico tych wszystkich przykrych kuców i fanów, których nie brakuje tutaj na la ramblii, a takim był i mentalnie jeszcze jest dissblaster.
zero poczucia humoru, sztuczny obiektywizm, typowy zacofany fan piłki i niestety przez gloryfikację jego kanału jak i wydźwięk samych komentujących pod filmikami, JAK I (ehhh powtórzenia lepsze niż w lm kmwtw) wspomniane już obserwacje samych ludzi - normalni futbolowi fanatycy/kibice/hobbyści będą tak samo odbierani, jako sport dla ograniczonych, brzydkich chłopów
samego dissblastera pozdrawiam, ot z czystego jednak szacunku
0
ale teraz mam nieposkromioną nadzieję, że wyjdziesz na swojego orlika z tomkami i czarkami i jakiś inny michał cię połamie tak że zostanie telewizor i wspomnienia z rozpierniczania w wyimaginowanej 2 lidze ehh kiedyś to byłem gracz
pozdro mordzia
1
Słucham?
1
to znaczy co?
0
bo balon był nabity jak bęben reda (łoooo), a nie zabrakło miejsca dla wielu ukrytych "smaczków" w naszej grze, tak ogólnie, których nie widzieliśmy, a przykrywały je mocno statsy i wysiłek nadczłowieka.
ale generalnie (jak xavi) można ze spokojem oglądać resztę sezonu, na takim spokojnym serduszku, przynajmniej ja to sobie tak tłumaczę, a i tak będę bardzo zadowolony.
1
nieuznana* - ale SPOCZKO, bo bez złośliwości to piszę.
pozdruwki
0
0
mam w audi xenony
0
pogrążacie się takimi komentarzami, mordo
weź na razie to to zlewaj
hrr tfu
yebać
0
zarzucone na noc widze
0
daj spokój, hajto tylko jedna żółta
0
to nie czas i miejsce, aby rozmawiać na tematy śliskie jakim np. jest (akraj le tybdo) strona nie-real-na dla ludzi niezacofanych. ehh
1
powaga, nigdy nie byłem tak pewny żadnego trenera jak jestem pewny, że xavi po prostu poprowadzi nas niedługo do wielu zwycięstw i tego, że nastanie nasza piękna owocna era coś jak u pepa, xavi świetnie mówi o futbolu, był genialnym piłkarzem i kocha tylko jeden styl, wrócimy do tego klepania przeciwników (klepania piłką też, lol)
2
no właśnie ładny, bo bez szkła pzdr
2
Droga Redakcjo, może jakiś artykuł odnośnie tylko 13 straconych goli przez Barcelonę? ; >
Jakieś statystyki, ile na tym etapie mieliśmy straconych goli w jakimś rekordowym sezonie czyt. 14/15 (?)
Nie wiadomo czy to utrzymamy, ale bardzo bym chciał by to Zamore zdobył Marc, bo jak na razie to wygląda przaśnie-superaśnie.
1
real-bayern
barcelona-sevilla
city-roma
juventus-liverpool
eh, obym to przewidział
1
no i elegancko, czyli widzę powolutku dołączacie do elity oświeconych userów, jeszcze tylko jim aka król jaszczur wparuje na gitarze i możemy powoli przejmować forum, ghostwritting panczlajnów oferowany jbc
2
bardzo mnie to cieszy, bo obok bałagana i naszego almost famous nic innego w tym roku nie wyjdzie i naaara, a ty ziomeczq dostaniesz pierwszy info o ostatnim lvl upie, a co tam
0
bo uwierz mi, że naprawdę po 10 latach widzenia takich forumowych typów, które całkiem nie mają znaczenia rzygać się chce, więc proszę, nie broń ich, ja nikomu nie bronię zabawy, ale to absolutnie nie ma żadnego sensu i nawet nie szukaj argumentów mordo :D ale ja sam nic nie zdziałam, bo chłystki wyżej będą nawalać typy powtórzone 100 razy do godziny 12 xD
0
heh, mordo, może dlatego, że mój ziomek ma ksywę "mikus" i wzrokowo mnie ciągnie do ciebie xD no homo, ale bez pitu pitu, tylko nowego problema sprawdzaj ryju
2
Komentarz usunięty