0

mam miliard w rozumie mordo

58

ty byś oglądał barcelona
a u mnie kolejno bar cel ona

1

halo, wesprzyjcie dioxa smsem bo przez telefon się burzy

17

>siema
>konto
>zmień avatar
>siema

1

w nic im nie wierz

0

lol rivaldo po jednej stronie, po drugiej ronaldinho a ruunalduu stąpał po linii

0

dlatego ten brazol całuje herb mordzia

















ale rozumiem analogie

tylko radziłbym podejść z dystansem do takich rzeczy, im starszy jesteś tym bardziej się nie wierzy w takie ekhm niuansy, czyż nie?

1

a na typów ze złotym sygnetem na palcu i łososiowej bluzie pewnie mówisz że to pedzie co??
wyjdź na dwór sebastian

0

przecież 8/8
FUCKIN TREJWEJ

piekny wałek mordo
chief keef płacze do teraz

17

wszystkie robale które bezinteresownie piszą teksty w stylu "ah, przyjemnie patrzeć na ból dupy fanów romy, lecem na ich strone" powinny wyłapywać bany za bycie podczłowiekiem

0

malcom nie rapuje

0

jesteś redaktorem na bo i wbijasz ze swoimi aktualizacjami nawet tutaj?
nieźle

1

no spoko spoko, ale z czego ty się cieszysz? masz 13 lat że używasz takich powiedzeń?

0

haha, beka z takich typów, spróbuj tylko przeklnąć to cię do łagru zaprowadzimy

twoi ludzie dzięcioły

0

podbijam pytanko bo też mnie to ciekawi czy ktoś tak miał

mabyn

1

Komentarz usunięty

0

najprawdziwsza prawda
i nawet nie próbujcie kopać w zada

1

kaz bałagane feat ojcze doniz - co tam

2

transfermarkt w 2018 jest tak dobrym źródłem jak argument protoplastów o przychodach ze sprzedaży koszulek, więc dawaj na zjeżdżalnie rodzynek bo się nudzę

0

spelletti na mietko

1

żiru jest prawie tak dobry jak jego fryzura + broda
myślę że to odpowiednio oddaje jego wielkość, także skończcie doszukiwać się prowokacji ze strony socjopato

1

elita musi trzymać się razem, pozdro mordo

0

ta sprzedaż koszulek to kwestia kilku godzin
ale ramos napisał że se queda to już nie wiem czy brać się za ten dom z papieru

1

oj chyba komarek siadł z przemęczenia co mordo? XD instant klasyk

1

zanim co się stanie byczku

0

ja pierniczę propsy bo to samo, jeszcze dorzucam ramosa i carvajala, uroczy są.

0

no co ty, ja się nie chwalę bo jestem od 14 lat czysty i dlatego nie demonizuję diego, ale mundial spoczko, mogłoby być więcej otwartego futbolu a mniej walki, jeżeli serio pytasz.
ogólnie dziwny jest ten turniej i wnioski poparte statystykami przyjdą na koniec.
no i tak reasumując - patrząc na grę faworytów i szerokopojęty głównie hejt na argentyne (oczywiście poparty argumentami), jestem w stanie sobie wyobrazić awans leo i spóły po pyknieciu zabojadów, teraz całkiem poważnie. niech tylko ten kciuk wystawi banege i dybale, a nie jakieś kosodrzewiny i randomy wyrwane z ulic buenos aires.

wielkie pozdro jał

2

ale przyznam że trochę mnie niszczy takie nagle wielkie poruszenie i śmieszki co to diego nie naszpącił, jak 99% udzielających się tutaj nawet jednego boba w życiu nie spaliło a mowa o strzałach XD

2

nie wyczułeś sarkazmu mordo, ale hehe pelikan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?