laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam miliard w rozumie mordo
58
ty byś oglądał barcelona
a u mnie kolejno bar cel ona
1
halo, wesprzyjcie dioxa smsem bo przez telefon się burzy
17
>siema
>konto
>zmień avatar
>siema
1
w nic im nie wierz
0
lol rivaldo po jednej stronie, po drugiej ronaldinho a ruunalduu stąpał po linii
0
dlatego ten brazol całuje herb mordzia
ale rozumiem analogie
tylko radziłbym podejść z dystansem do takich rzeczy, im starszy jesteś tym bardziej się nie wierzy w takie ekhm niuansy, czyż nie?
1
a na typów ze złotym sygnetem na palcu i łososiowej bluzie pewnie mówisz że to pedzie co??
wyjdź na dwór sebastian
0
przecież 8/8
FUCKIN TREJWEJ
piekny wałek mordo
chief keef płacze do teraz
17
wszystkie robale które bezinteresownie piszą teksty w stylu "ah, przyjemnie patrzeć na ból dupy fanów romy, lecem na ich strone" powinny wyłapywać bany za bycie podczłowiekiem
0
malcom nie rapuje
0
jesteś redaktorem na bo i wbijasz ze swoimi aktualizacjami nawet tutaj?
nieźle
1
no spoko spoko, ale z czego ty się cieszysz? masz 13 lat że używasz takich powiedzeń?
0
haha, beka z takich typów, spróbuj tylko przeklnąć to cię do łagru zaprowadzimy
twoi ludzie dzięcioły
0
podbijam pytanko bo też mnie to ciekawi czy ktoś tak miał
mabyn
0
ty no nawet ci machał świeżo po dziubnięciu
https://media.gettyimages.com/photos/barcelonas-forward-jeffren-suarez-celebrates-after-scoring-their-picture-id109691015
1
Komentarz usunięty
0
najprawdziwsza prawda
i nawet nie próbujcie kopać w zada
1
kaz bałagane feat ojcze doniz - co tam
2
transfermarkt w 2018 jest tak dobrym źródłem jak argument protoplastów o przychodach ze sprzedaży koszulek, więc dawaj na zjeżdżalnie rodzynek bo się nudzę
0
spelletti na mietko
1
żiru jest prawie tak dobry jak jego fryzura + broda
myślę że to odpowiednio oddaje jego wielkość, także skończcie doszukiwać się prowokacji ze strony socjopato
1
elita musi trzymać się razem, pozdro mordo
0
ta sprzedaż koszulek to kwestia kilku godzin
ale ramos napisał że se queda to już nie wiem czy brać się za ten dom z papieru
1
oj chyba komarek siadł z przemęczenia co mordo? XD instant klasyk
1
zanim co się stanie byczku
0
ja pierniczę propsy bo to samo, jeszcze dorzucam ramosa i carvajala, uroczy są.
0
no co ty, ja się nie chwalę bo jestem od 14 lat czysty i dlatego nie demonizuję diego, ale mundial spoczko, mogłoby być więcej otwartego futbolu a mniej walki, jeżeli serio pytasz.
ogólnie dziwny jest ten turniej i wnioski poparte statystykami przyjdą na koniec.
no i tak reasumując - patrząc na grę faworytów i szerokopojęty głównie hejt na argentyne (oczywiście poparty argumentami), jestem w stanie sobie wyobrazić awans leo i spóły po pyknieciu zabojadów, teraz całkiem poważnie. niech tylko ten kciuk wystawi banege i dybale, a nie jakieś kosodrzewiny i randomy wyrwane z ulic buenos aires.
wielkie pozdro jał
2
ale przyznam że trochę mnie niszczy takie nagle wielkie poruszenie i śmieszki co to diego nie naszpącił, jak 99% udzielających się tutaj nawet jednego boba w życiu nie spaliło a mowa o strzałach XD
2
nie wyczułeś sarkazmu mordo, ale hehe pelikan