laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
pierwszy nie polubiłem
e; eh bartek zepsules ; /
no dobra barca info wygrales, i tak kocham cb
3
nieprawda, byłoby gorzej, pomyśl ile ludzi o 7 rano wraca nagrzanych bądź jest to pierwsza kacobudka i wtedy pisaliby gorsze głupoty tak serio
4
łap mocarny
https://img5.dmty.pl//uploads/201003/1269103638_by_RUGGEDASSASSIN_600.jpg
3
ja tam hejtuje taki udawany dystans
0
potwierdzam, w guitar hero na expercie grałem to na 100%
teraz też bym to zagrał, na 100%
0
nie wychyliłbyś głowy nawet mordo
5
co tam u was, u mnie znowu konik, szamka i lulu
eh przegrane życie
koniec z tym
od jutra zaczynam grać w piłkę
ile można być teoretykiem od gry w piłkę
tfu
#wargastronk
1
genialny meczing z avkiem mordo XD
0
haha jak uciek od razu
2
bo co
bo łapie kółka z zielonych??????/
1
mój - nastka
pzdr
0
wpisz tagi #madzia #sosnowiec
nie dzienkuj
1
szokiem jest że on tyle trafił
0
możesz podlinkować ocb drogi przyjacielu?
0
trenują podpisy co
0
dobry seks i śpisz jak niemowlę
real talk
0
susy jak neymarito robił, niczym panterka na paluszkach opuszkach
e; wierze w niego mimo tego ze jest moim imiennikiem skubany
21
ehh co drugi tutaj to ekspert kowalczyk i 4-1-1-1-1-1-1 formacja jaszczur
przestańcie na litość
0
bo ten mem jest starszy niż zjawisko memu mordo xD
22
na przedłużony kontrakt
0
minus osiem dioptrii to ty...
to było prowo a teraz jak berserker
2
pochwal się co zwojowałeś w nocy wariacie, bo nie bez przypadku ten post, co
1
masz bolta w avku typie, a bolt w taką pogodę jak u nas polewa się wrzątkiem, bo rzekomo "zimno mu w stópki"
żaden urban legend
1
ale i tak coś śmierdzi xD
1
to włoska robota
pachnie tu świndlem
1
haha a ja cisnąłem pół polski za koszulki levisa dziś w południe
4
dzwoniłem do el jarka z pytaniem i pytą, na pierwsze odpowiedział
a przy drugim burknął i zaczął wyć do nieba
4
no fakt akurat, ten bydlak to kwintesencja przyrody zaraz po lwach i królach dżungli miodożerach < 3
1
pytaj ala pacino, gdzieś tu postował nawet
8
bo tutaj najwięcej do gadania mają niekiedy chodzące stulejki odnośnie jak się powinny zachowywać wszelakie sikorki itd podczas gdy parę postów wyżej widzisz jak typek płacze bo go dziewczyna zostawiła dla jakiegoś pazia i to rzekomo zła kobieta była i tfu tylko fifa xDxdx;d
a białe koszulki levisa z czerwonym boxlogiem to takie ciuchy dla średniorozgarniętych w modzie ludzi, supreme powinien wieszać za bile, 2018