laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 eh, nie można wiecznie być tak naiwnym jak osiołek : ( dawaj abidal 1v1 w oktagonie z romero
0
@fajny_football hahahhaa zaczyna nadupcac, rozbawiło mnie to w obecnej sytuacji XD
0
już niedługo brazylijski kicajek wróci na swoją sawannę, cheers
0
@jeyx77x wiem ale nie moglem sie wypowiedziec bo mialem cug, w rozumieniu lot, kumasz, sprawdz moj kanal pozdro
1
jedni nie chcą powrotu neymara z racji złej atmosfery w jakiej odchodził.
drudzy uważają że nie ma miejsca dla takiej osoby jako "OSOBISTOŚCI" ( gdzie chodzi o charakter, wizerunek) w naszym klubie.
i powiem wam że szanuję te opinie, ale nikt mi nie powie chyba, że nie byłoby cudownie zobaczyć tego uśmiechniętego skaczącego jak panterka brazola na naszym camp nou jeszcze raz.
wracaj gamoniu, tutaj znowu zaczarujesz świat : (
0
@gorgota cholercia kiedyś dałem podobny komentarz ; /
0
@Radson21 albo ty albo to ja ci przygotuje plecak z książkami ty nygusie niedługo /siostra z pokoju obok radziu
0
@masq masz rację, gdzie są policjanci, chcociaz chyba lepszym rozwiązaniem zamiast narzekania byłoby wyjście na kawe z przyjacielem, piatek mordo no ://
0
chciałbym żeby dzisiaj legia przegrała.
ale żeby nie było jestem jej kibicem.
proszę mnie nie szkalować stare wariaty po szkole.
0
@DonAndrzejos to biała dama
1
@czosnekfcb zabawny człowiek z ciebie, powinieneś pracować w telewizji
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
chciałeś być tu grubą rybą
a nie niezły kanał żeś se wpłynął
1
@Socjopata ona ma gorączke z pacino i de niro, moje życie film twoje kino
79
@MesQueUnClub_87 el jarek jest pierwszym znanym obiektem który uciekł ze strefy 51
0
@El dominatore twój nick powoduje, el chapo ty mój malutki
4
@Wawrzyszewski ale nie odosobniona, te jego pretensjonalne próby śmieszkowania powodowały co najwyżej poczucie żenady, ostatnio jeszcze dobry wariacik tyler dureń leciał za grubo, nie wiem w jakim wieku zaczyna się poważne życie, bo sam mam 13 lat i nie mam poważnego życia ale chłopaki na pewno muszom sie ogarnonc
0
@ProMILs haha, piękna ironia mordziaty
dla powrotu neymara niektórzy tutaj by własną matkę sprzedali
0
@TR3YWAY jeju ale ty jesteś dokładny, no masz rację, ale twój najlepszy komentarz wiąże się z hehe śmieszkiem że sprzedając zawodnika jeszcze byśmy dopłacili, hehe
1
@matirix20 za sałatą
0
@lj89 ayn rand - źródło
7
niech ten kochany brazol kicajek wraca do nas, camp nou pokocha go na nowo : (
1
@jeyx77x powinienem mieć magistra, ona na pierwszym roku
mówi - liż mi twarz, a ja - spoks, daj spokój
0
nie zrozumiałeś :)))))))
2
eh ta czapka z daszkiem niepotrzebna, bo dawno nie są symbolem sebiksów,
pewnie jak zobaczysz u kogoś podwinięte nogawki w spodniach to muwisz rze gej co
3
zakola
4
śmiesznie to brzmi że "byłby spełnionym graczem"
przy pobiciu rekordu tych goli i ew. mistrzostwa świata byłby olimpem kompletności jaki może sobie wyobrazić piłkarz i którego na pewno nikt by nie dosięgnął
a zwykli śmiertelnicy niech strzelają po 25 goli w sezonie i zdobywają 15 pucharów w swojej całej karierze
3
HHAHAHAHAHA o co chodzi w tym poście bo brzmi jak pasta
niech ktos przetlumaczy XDD
1
haha :D to jest niesamowite :D cóż za info na reszte dnia :D dzieki! :D
zartowalem, blagam was chlopaki