0

firpo i dest dzisiaj zesrani, ale oby powoli tam łapali rytm, bo na ten moment roberto podstawa na prawej
to ma szanse, ale widać nam brak 9 bezsprzecznie

1

oh no tak jeszcze ten pedri szczylkowaty iniesta z tym swoim podobnym susem nawet
cudny on jest

1

dwie rzeczy:
- zgrywamy się
- brakuje nam klasycznej 9

a mimo to gra wygląda dobrze, jest tu dużo jakości, władamy piłką na najwyższym poziomie
jeśli chodzi o czysto sytuacje bramkowe ja tu jednak widzę niestety brak suareza aż nadto, to jak on wychodził na pozycję, robił dym i młyn wzdłuż linii obrońców było nieocenione i dopiero chyba docenimy tych jego trzech spartolonych setek przy 5 stuprocentowych okazjach i 2 golach do których on dochodził, a to trzeba umieć

lenglet profesor dziś, dembele odpala turbo powoli, oby jak najszybciej bo jest potrzebny na prawą w podstawie
nowe czasy nastały, bo dziwnie się ogląda te mecze bez iniesty, suareza czy nawet rakitica


0

@YoNoEntiendoNada ocb? jakieś inside info?
a lana jest najpiękniejsza z byłych psiapsi

0

niech im leo zbuduje kapitol i będzie spokój krw

1

@DaPi ale dlaczego jesteś takim pesymistą i smutnym człowiekiem?
widać że to pan piłkar z naciskiem na piłkar który ma po prostu taką gadkę, jest poznańskim cwaniakiem który nie gryzł się teraz w język i wie co mogliby ugrać z lechem, właśnie to jest zajebista wypowiedź i nic do tego nie ma to czy by nawijał 5 rogalem w jednej akcji w mainz, co to za logika w ogóle wariacik co dostaje do papy

1

@Foro nikt nie skumał XD

0

@Zip mordo dzwoń na sanepid, przyjadą i cię zbadają

0

@BarcaInfo haha świrek jak mój byly trener ODGRYŹ TĘTNICE !!

4

@DonMatteo901 ależ słabiutkie

1

pomijam to boisko b-klasowe wczoraj w boliwii ale to jak oni wszyscy dyszeli po 30 minutach biegania niczym jakieś lwy na sawannie dało do myślenia że ciekawie się gra w górach xD

0

@Comentateiro no ja wyczuwam ponowny socjalizm tfu komunizm
i jeszcze złotą piłkę dla messiego w 2087

0

@MarioVeB! sikam w ich benzo odwrocony west coast

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

można pisać capslockiem, admin halo
bo nie wiem czy jest warto wyłapać bana i mieć usunięty komentarz

5

@Janiama kurczę, też bym nie znał stojąc przy niej przed kamerą

0

@Janiama opowiedz

0

@clyde prosta sprawa, zrób taką bibę że mu ściana pęknie

1

@IronSanHybrid hahahaha swiat kontra eugenika negatywna

1

@KrystianR tylko 4mmc

0

@Encore i ten moment kiedy on wącha tę kawę wiedząc że tam jest uwaga
mleko ze sklepu XDDDDDDD

da się ich jakoś uśmiercić na yt w sensie zbanować aż fluktuacje kwantowe przestaną się tworzyć?

0

@szymon6847 haters gonna gate dlatego khabib nie ma dwóch pasów w tym samym czasie

jako czynny sportowiec uważam wręcz że twoja logika wali łbem o moje przyrodzenie w dodatku gryząc za nogawki bo jeśli postawiłbyś się na miejscu takiego conora nie mógłbyś znieść tego że przegrańcy wciąż bablają coś o twoim legacy

zbyt małopłaszczyznowy zawodnik jak na elite mma to jest stwierdzenie dekady

1

@marcin62 daj na luz marcinie, jakże ty mój zacny imienniku poniewa soł już rzeczy kurna w drodze i będą spadać jak bomby na bagdad a ty będziesz lekko w szoku jak marysia

proszę przestać mi hejtować legendy

2

@Kusco15 bo mordo ali był dla boksu kimś takim jak mcgregor jest dla mma
był absolutnie unikatowy i wniósł boks na inny level

a jakiś powerpuncher z ukrainy który wyłapał gonga od joshuy który nawet nie stał obok aliego nie zwali z piedestału absolutnej ikony sportu choćbyś tu zaspamował stronę

0

@SelloutCrowd twoja dvpa rzul szkoda na nia kul jozefa

0

@tristan87 statystycznie brzęczek ma 50% racji i 50% nie

9

biorąc pod uwagę klasę Sevilli, presezon gdzie bez watpienia Koman ich zajeżdżał i dopiero niedługo będą mieć świeże nogi jak też to, że brakuje nam zgrania i klasycznej 9 to jest to dla nas kapitalny wynik

na spokojnie

4

@dniel Masz. Rację. Ziomek.

0

@damianex10 wciaz lepsze niz rewolucja997 który szuka wlasnego siebie

2

@Dajnatace hahaha tańczący z osami XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?