laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@MeMyselfAndI on chyba od stycznia wraca do budy bo 8 klasy coś pobąkiwują
0
@NeroTFP sęk w tym że miał pomysł dobry, tylko ten lamus na prawej nie wie co to obieg za plecy
24
zajebiście podoba mi się ostatnio martin braitwhite na wysuniętym napastniku, widać ile on daje drużynie zgraniem piłki, ściąganiem obrońców czy grą tyłem
a coś ekstra też może dać jak wczoraj, to nie jest biegający pinokio
3
lenglet prowokuje w tym sezonie kolejny rzut karny
no ewidentnie ma chłop problem z głową
0
@MesQueUnClub_87 chłopak wie i koniec, kropka. i chce tak jak wie.
.
.
.
a wy dalej myślicie że to messi podejmuje decyzje
0
czołem userzy
jest ktoś w stanie pomóc mi w znalezieniu statystyk leo messiego przez wszystkie mundiale jeśli chodzi o liczbę dryblingów, fauli na nim popełnionych, asyst, bramek etc?
0
@lukaszbarca15 na bank?
0
@jeyx77x czujny bądź niedługo nowe rzeczy przyjacielu :)))
4
Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich juventus wygrał, jak i naszą wygraną, ocena ludzi komentujących tutaj ten mecz do pierwszej połowy a - po pierwszej, jest wręcz groteskowa. Warto odciąć ramble na czas meczu, bo ludzie nie mają nawet pojęcia w jakich stanach emocjonalnych nadupcają na naszych grajcarów.
Pierwsza połowa nie była słaba, dynamo postawiło dobry opór, tak to często bywa - murarka i szukanie przez gigantów szans na rozwalenie tego muru. Co prawda widziałem parę fatalnych momentów firpo (brak ruchu za plecy obrońców kiedy pedri ściąga mu rywala, LEWA STRONA NIE ISTNIAŁA [kocham cię alba]), no i nieporadność braitwhaita, przez co widać brak suareza, no ale dobrze że się odkuł przynajmniej.
Druga połowa fantastyczna, wystarczyło poluzować po bramce.
Ciężki ale dobry mecz.
3
@Witam jacek sasin. dla ciebie jest to szumowina, kanalia, dziadowska pała i zwykły śmieć - ale dla mnie też
0
@lucas/catalan w sumie most popular a nie the nicest finest purest pussy /boobs on the planet dlatego nie ma loly lips, heh
0
@IronSanHybrid ej Lana Rhoades przecież odwiesiła już majtki na kołek, tylko drewniany
1
@jordus100 socjalne
nie czytam
0
@jeyx77x szkoda że o tym zeusie nie zapomniałeś mordeczko ;P
nie zapomnijmy o eripe i jimsonie!
0
@4drian0 macie steama neymara?
0
@Piotr,1985 kiedyś to było teraz to nie ma
ok boomer
0
@macio_944 no wybitna jest ona, ostatnio ogarnąłem na newonce i ojej, angelina przysiady wal tam
0
@DonMatteo901 to jest numer tylko i wyłącznie który dał mu mainstream
klasyk to jest nie wiem gorączka w parku igieł, muzyka poważna/klasyczna czy najebawszy
0
@Rewolucja123 ale u busquetsa razi w oczy to że on by nie zdążył nawet na autobus a on ma nam zabezpieczać środek przy różnych wypadach de jonga, nie mówię o pressingu na zawodników, jest tragiczny i nie pasuje do dzisiejszego futbolu
20
busquets powinien uprawiać nordic walking a nie biegać w barcelonie w 2020
0
@sendesara szacun
0
@KoSSa124 ciężko
0
@dmcteam dobry człowiek z ciebie
0
kto komentuje na eleven?
0
@MesQueUnClub_87 wymyślona pozycja griezmana na boisku
1
a więc czy dzisiejszy mecz będzie gwoździem do trumny naszego prawego ekhm skrzydłowego? czy koeman zostanie przed śmiercią uświadomiony że francuska dupeczka tak naprawdę nadaje się jedynie w roli rozgrywajacej dziewiątki czyli gościa który strzela mało goli?
0
@daniel32778 ale gdzie tak wynika z mojego posta? ja się tylko śmieję z piłkarskiego skosa typie, zachowujesz się jak moja dziewczyna która dorabia ideologie
2
@Archie haha, widać że dotknęło, otóż piłkarski skos jest najbardziej wieśniacką fryzurą od czasów irokeza na żel
pozdro vidal
3
@IronSanHybrid ale bajkę przypomniałeś, kocham cię