laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 czyli poza obcym który do końca nie był filmem finchera (kmwtw) i benjaminem buttonem (dla mnie 6/10) - wszystkie inne genialne
obok nolana i scorsese ulubiony
2
@bartekvisca ich dupa ich sprawa, poza tym widzisz, ty się takimi przejmujesz, one takimi jak ty, sory, ale chyba nie
które życie wybrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Zacznijmy od tego, że Leo nie jest już cichym i potulnym chłopakiem z Argentyny, który tylko gra w piłkę i gra sobie w gry na PlayStation.
Przeszedł transformację jako człowiek, który jest świadomy swojej pozycji w klubie i tego co może powiedzieć jako człowiek instytucja i żywa legenda naszego klubu.
Trzeba to uszanować, ale też zastanowić się o co walczy Leo i dlaczego podjął taką decyzję.
W tym klubie jest niesamowity meksyk, a to jak zarząd wspólnie z nowym trenerem postępują odnośnie czystek mógł jeszcze tylko sprowokować jak to ujął Vidal tygrysa do działania, który nie pozwoli się osaczać.
Niestety przykro się patrzy na komentarze jakichś osobników rezydentów tej strony co wypisują niby sarkastyczne komentarze przekreślające karierę Messiego po tym, jak wczoraj ruszyła machina, bo ewentualną oficjalkę trzeba będzie przyjąć na klatę, a nie napieprzać w Boga futbolu sprowadzając go do jakiegoś tam gościa z łapanki, który nie może reagować na to co się dzieje w klubie, opanujcie się niektórzy.
Oby nie było żadnej oficjalki, bo strata Leo będzie jak strata kogoś bliskiego cholera.
4
sporo osób mówi kogo moglibyśmy już zakontraktować, van de beek czy lautaro itd.
ale kluczem żeby ruszyła machina jest pozbycie się z klubu takich gości jak busquets, suarez, pique, alba, rakitic, oni muszą polecieć, a szatnia musi się przewietrzyć
bo to że zarząd powinien zostać zdelegalizowany tak jak podatek dochodowy jest oczywistością jak to że po dniu następuje noc
jeśli oni zostaną, to w tej drużynie się nic nie zmieni i tego się boję
2
>misja rewolta fc barcelona 2020
>wtorek
>ja: budze sie
>bartomeu dalej na stołku
>w sumie czego ma nie siedzieć
>w sumie niech spierd4l4
>koniec rewolucji
>nic nie koeman
0
@Alcazar no siema siusku niedlugo wleci pisanka ale dopiero wtedy jak astek mi podesle swoje bity!
czekaj cierpliwie ofc :pppp
1
@neeed speed nie z tej ziemi, gdzie takie mefki sprzedają
1
@GIGAKOKS podlej wodą byniu
2
bartomeu jest legendarny, its fuckin impossible żeby człowiek o takiej medialności nie czuł wstydu ze swoich czynów mając na barkach cale barcelonismo
dałbym mu bana przynajmniej na la ramble
0
@mr_robot młody polski perspektywiczny obrońca który nie wie kim jest mr robot
0
@Tomek54321 ale jak cr uciszal camp nou to bylo wrrrr jak on moze on chyba jest skonczonym burakiem co
0
@TheNekro94 mam prawdopodobnie wiecej lat od ciebie a tylko małolacików kojarze z wersu "dzisiejsza mlodziez" co to sobie dodaja internetowych latek zeby mentalna parówa wzrosła, a w dodatku kojarze cie z tego ze jestes przyglupem takze
1
ja tam uważam że nic nie wiadomo jakiego się nie stało, mamy swoje problemy, brak środkowego napastnika tworzącego jakiś ruch, zciąganie obrońcow, brak skrzydłowych, grizman dublujący się pozycją z messim
real był zespołem lepszym, konkretniejszym, ale to nie była jakaś wielka tragedia w naszym wykonaniu biorąc pod uwagę dużo wewnętrznych problemów w klubie czy to kadrowych czy tam wyżej i to, że pierwsza bramka padła po rykoszecie a drugą mi ciężko wyjaśnić, była na dobicie, głowa do góry, trzeba się poprawić, dać czas trenerowi i nie wieszajmy na nikim psów tak sobie myślę
0
@LoveValverde ziomek, ja nie wiem jak można nie zakładać teraz że Messi nie zdobędzie złotego buta, on już jest obudzony a nie takie straty Bóg odrabial XD
0
mcgregor taki focus na powrót że wyczuwam wręcz spektakl jak za dawnych lat
szanuję cerrone, sam rudy dał mu szacunek, ale to może się okrutnie skończyć skoro conor jest tak bestialsko zmotywowany
0
@Kamiloza91 gościu najpierw buduj podstawy, na głośniki obowiązkowo smarki smark eis płomien muzyka powazna klasyczna pezeciwa cos od eripe ze starych rzeczy jimson ja wwo flexxip brudne serca synku skiboj jest w budynku no i problem taco quebo chociaz dwa ostatni teraz raczej biora do dzioba a z ameryczki pewnie good kid kendrika mbdtf kanyego tlop tak samo a reszte moze sam digguj, na pewno wiem ze nie sprawdzisz zadnych bo sie nie chce, ale no napsialem XD
7
@Kamilos84 podasz mi wyniki meczów jeszcze z najbliższych kolejek wariacik? pewny pewniak widze
1
@Cochise ja przyznam że lubię memy z jej udziałem ale trzeba sobie jasno powiedzieć że to mistrzyni słowa, jak już wsiąkłeś w ten styl jak mówisz, to będziesz fanem
0
@codemat jeśli serio jakaś katorga to na bank masz źle dobrane, ale tak jak ci wyżej wariaty mówią to tylko chwilowe, bo giry się przyzwyczają, najważniejsze to postura na cnotkę kiedy hamujesz bo możesz zrobić sobie kuku
0
@Cochise myślę że możesz się zawieść jeśli szukasz jakichś dobrze prowadzonych i kompletnych fabuł w jej literaturze, bo ona ma swój styl, specyficzny po prostu
tak czy inaczej polecałbym ci "bieguni" i prawieka, nie zrażaj się tylko pozdrawiam
0
@Nihas w zasadzie to o nic, ważne że sapią i zbierają lajki
3
@Danny Gaucho dobra nie piernicz bo kogo obchodzą jakieś felietony tylko dawaj jakieś ciekawostki
0
@Colon dobrze tańczył z piłką potem i tak wybrał balet
1
@Avada Kedavra a skąd ty możesz krw wiedzieć czy ja ich celowo znieważyłem? z czego ty wróżysz? XD pytam się dlaczego ty wiesz lepiej ode mnie jakie miałem intencję i dlaczego próbujesz zrobić ze mnie debila? obliczysz mi potrójną całkę eliptyczną bądź wykażesz czemu ogólna teoria względności jest najważniejszą rzeczą jaką stworzył człowiek wtedy będę mógł odpuścić zaczepki jakiegoś typa z internetu co próbuje mnie poprawiać, wracaj do piwnicy
4
@Avada Kedavra typie a co cię to z jakiej litery ja piszę? myślisz że ja nie wiem czy z wielkiej czy z małej? to jest forum, a tobie się chyba za mocno szkoła udziela przed świętami także twarda bania i zaciśnięte pięści musisz wytrwać Gościu
0
fajna sprawa
de jong wczoraj profesura w środku samodzielna, idealny partner dla swingersów bo ciągle do trójkąta
ansu fati magic touch, czuć taką adrenalinkę jak się go widzi że ma to coś
todibo wiąże na plecach dwóch gości i nawet mu getry nie spadną
carles perez brama
inter 1:2 barcelona
rezerwami, grając rozsądną piłkę, brawo barcelonko :**
1
z powodu tragicznej śmierci córki lucho banowałbym w chociaż tym dniu za posty związane z neymarem coby to gawiedź mogła sobie o nim pierniczyć
0
ta saga kojarzy mi się z truman show
może my też jesteśmy teraz obserwowani przez cały swiat, bo co tu się dzieje w związku z informacjami powoduje u mnie dziwne uczucie wzroku na pleckach