laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde nieźle stary że od 15 lat przeglądasz, pewnie ciągle zapominałeś się rejestrować, co
3
leo tyś stąpił na ziemie żeby nauczać nasz gry w piłkę, a w twoich przykazaniach wyraźnie jest napisane żebyś nie pożądał żony bliźniego swego, po czym gwałcisz całą planetę
0
mega rap, obok filipka vbs kartkiego i otsochodzi najlepszy rap w pl
wielkie pozdro
1
dziś już nie zdążysz stary, chyba że już w samolocie jesteś
1
jedynym rozwiązaniem jest możliwość założenia konta dla osób od lat co najmniej 18, bez przesady
0
hahaha typowe piłkarskie gimbo-robale 4/10 z iq przeterminowanego jogurtu, gardzę full
1
że do czasu transferu nie będzie nic mówił
0
daj lepiej pieniądze na jakąś fundację a nie sie przejmujesz takimi głupotami
0
ziomek był z panną na tym i mówił że ludzie wychodzili z kin bladzi i z pełnymi portami, sam powiedział że obecność się przy tym umywa
no nie powiem samo to stwierdzenie mnie mocno zaciekawiło, ale wiadomo, że co człowiek to opinia
także chyba sam się wybiorę na to na trzeźwo i przekonam się na własnym mózgu
12
pozdrowienia dla tych którzy mają w głowie olej
mordo jak tam zdrowie
1
"znowu to zrobił! roger ferero który nie chce umrzeć 3 raz znowu wygrał wielkiego szlema!"
0
odpowiadałem już na zarzuty odnośnie grafomanii
masz szczescie socjopata ze cie lubie dlatego masz szanse ze mna wyskoczyc 1v1 na awp india
10
wierzących w teorie spiskowe do wora
a wór do jeziora
0
fajnie opowiadał o tym w jakimś filmie sci-fun
to się tworzy swego rodzaju bańka fałszywych informacji, powstają sekty, których wiara jest silniejsza od jakiejkolwiek religii, a przy tym zostają mega dzbanami z poważną luką w okolicach potylicy
ja tam czekam na super niuski ala dżordż busz ma nazwisko nie bez przypadku, ponieważ był widziany w 1967 roku w puszczy niepołomickiej kiedy to wypity walczył z całym szwadronem dzikich kun i czarnych żołnierzy tylko po to, aby móc zostać prezydentem usa z wtykami u talibów, przez co oczywiście dzisiejsza rocznica ataku była sprekurowana przez niego i to jest fakt, powtarzam ludzie fakt, ponieważ jedna z sekretarek w białym domu nie chciała mu popuścić i się rozzłościł
3
ja w ten weekend bez licencji latałem i już mam dość problemów
15
haha nastał dzień topowych teorii spiskowych
to jest fakt, powtarzam fakt
0
salcedo mawiał że lepszy jest strzał w niebo niż strzał w głowę
brawo
7
cikawe
1
tak to jego, wyobraź sobie barcainfo w turbanie który trzyma wirtualną ballon doro i się chichra do monitora bo wkleja niusy
tak serio to naprawde jego
14
nie wierzcie modriciowi, zobaczcie na jego nos
3
siedziałem kiedyś na niej i machałem wiosłem
0
najgorszy człowiek wizualnie i mentalnie w futbolu zaraz po janku awangarda w 7 lidze kaukaskiej
0
co
rzuc link byq
19
przestańcie płakać, jeszcze 15 godzin do waszej prawdziwej masakry
0
idealny meczing z avatarem
0
zodiak finchera odpal z mniej sztampowych
4
jak byś zobaczył mine wlodarzy galaty to bys spadl z lowelka byczkuneczku
0
nie jesteśmy bartek, nu nu nu
1
to dziś mordeczki idziemy spać z kurami
ale wstajemy z kogutami
non stop focus na te totolotki
1
super komentarz, właśnie przy losowaniu mi się coś zaświeciło że porto od krw paru sezonów ma takie grupki jak te z 14letnimi lolitami na fejsie XD