laikike1
Dołączył/a: listopad 2016
Preston
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no bo typie przekleiłeś jakieś statystyki robione przez inwalidów gdzie było to na la rambli bez kitu 100 razy w ciągu dwóch ostatnich dni, a co bardziej nierozgarnięci potem to łykają, ups
2
albo mają przedziałki na głowie jak mateusz borek i chodzą w nike tiempo do dżinsów, najgorszy sort
1
nie :D proszę podrzuć :D
:D
0
ale bany dla pionków za kręcenie z tego afery jakby to kogokolwiek obchodziło powyżej 18 roku życia powinny być wlepiane równiutko, nie zaprzeczysz chev elektryku
1
na la rambli nikt nie ma życia
no chyba że barcainfo
bo to tu ma prawdziwy streetcredit
1
od testo na pewno
blendzioh kuhwa
1
albo będzie robił wiadro z boatengiem
1
pio pio pio pio pistolero po po po po
COOOOOO
0
no właśnie ja zawsze najgorzej wspominam 13/14, słaby nasz sezon, leo też nie był nawet na 70% swoich normalnych możliwości, pamiętam głównie tylko hat-trick z realem, podcinkę z rayo i gola z getafe, w 15/16 multum cudownych goli msn, samo to się broni + liga i copa ofc
0
twarda bania i zacisniete piesci
3
w zasadzie wszystko zostało powiedziane
zamykam
0
ciągle to życie pomoli
2
przejazd po honorze
1
kolejny człowiek dołącza do mojej gwardii, pozdrówki dla ciebie, 23 wwa
0
dembele jest daltonistą chyba
2
ona buja się z tym typem, co ci daje kokę
chce hiszpana, co podaje tak jak koke
0
ju sung
3
inzaghi zawsze walił szczury i robił staty
4
bez louisa mówił valdemar kasta chyba
2
jesteś zazdrosny o kolege i próbujesz zygać, a z tego co słyszałem to ten esteban sluchal bitew fristajlowych wiec wszystkie teksty swiata moga spasc na ciebie jak napalm drogi uzytkowniku, takze zwacha na ruchy
1
każdy w wieku 5 lat walił w majty
0
niech tylko spróbuje zrobić psikusa za te 5 lat i zacznie kibicować prześcieradłom, wtedy na suk znaczy kupujesz dywan i zawijasz nie, a konto tu offasz i się nawróci może
0
sam neymar już nie wie
0
od messich spaduwa, oni majo fajne geny
1
albo włosami
1
chyba granero, ale to dobrze, granero najgorszy
nominuje socjopate
0
a jest szansa żebyś chociaż jej snapa dał? bo mam 17
2
i kto w końcu miał najlepszą 16stkę w hot16?
i czy ktoś po dwudziestych urodzinach brał w tym udział?
0
a czy potrafi liczyć całki oznaczone bez pomocy poradnika łukasza stanisławowskiego?
0
aż sobie odświeżę tego hita mm
polecam też utwór HEAT problemu jbc