0

no bo typie przekleiłeś jakieś statystyki robione przez inwalidów gdzie było to na la rambli bez kitu 100 razy w ciągu dwóch ostatnich dni, a co bardziej nierozgarnięci potem to łykają, ups

2

albo mają przedziałki na głowie jak mateusz borek i chodzą w nike tiempo do dżinsów, najgorszy sort

1

nie :D proszę podrzuć :D
:D

0

ale bany dla pionków za kręcenie z tego afery jakby to kogokolwiek obchodziło powyżej 18 roku życia powinny być wlepiane równiutko, nie zaprzeczysz chev elektryku

1

na la rambli nikt nie ma życia
no chyba że barcainfo
bo to tu ma prawdziwy streetcredit

1

od testo na pewno
blendzioh kuhwa

1

albo będzie robił wiadro z boatengiem

1

pio pio pio pio pistolero po po po po
COOOOOO

0

no właśnie ja zawsze najgorzej wspominam 13/14, słaby nasz sezon, leo też nie był nawet na 70% swoich normalnych możliwości, pamiętam głównie tylko hat-trick z realem, podcinkę z rayo i gola z getafe, w 15/16 multum cudownych goli msn, samo to się broni + liga i copa ofc

0

twarda bania i zacisniete piesci

3

w zasadzie wszystko zostało powiedziane
zamykam

0

ciągle to życie pomoli

2

przejazd po honorze

1

kolejny człowiek dołącza do mojej gwardii, pozdrówki dla ciebie, 23 wwa

0

dembele jest daltonistą chyba

2

ona buja się z tym typem, co ci daje kokę
chce hiszpana, co podaje tak jak koke

0

ju sung

3

inzaghi zawsze walił szczury i robił staty

4

bez louisa mówił valdemar kasta chyba

2

jesteś zazdrosny o kolege i próbujesz zygać, a z tego co słyszałem to ten esteban sluchal bitew fristajlowych wiec wszystkie teksty swiata moga spasc na ciebie jak napalm drogi uzytkowniku, takze zwacha na ruchy

1

każdy w wieku 5 lat walił w majty

0

niech tylko spróbuje zrobić psikusa za te 5 lat i zacznie kibicować prześcieradłom, wtedy na suk znaczy kupujesz dywan i zawijasz nie, a konto tu offasz i się nawróci może

0

sam neymar już nie wie

0

od messich spaduwa, oni majo fajne geny

1

albo włosami

1

chyba granero, ale to dobrze, granero najgorszy
nominuje socjopate

0

a jest szansa żebyś chociaż jej snapa dał? bo mam 17

2

i kto w końcu miał najlepszą 16stkę w hot16?
i czy ktoś po dwudziestych urodzinach brał w tym udział?

0

a czy potrafi liczyć całki oznaczone bez pomocy poradnika łukasza stanisławowskiego?

0

aż sobie odświeżę tego hita mm
polecam też utwór HEAT problemu jbc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?