0

@mat32 Poziom sportowy drużyny może się obniżyć, ale powinien być jakiś plan jak z tego wyjść. Nie przemawia do mnie grania 30 letnim średniakiem na poziomie Leganes. Fajnie, że jest ambitny, dużo biega i się stara, ale aż tak nisko jeszcze nie upadliśmy. Zdecydowanie lepiej byłoby ogrywać kogoś z perspektywami na jego miejsce.

1

Martin Braithwaite nigdy nie będzie na poziomie Barcy, jego transfer to kwintesencja rządów Bartomeu. Przy zdrowych Fati, Aguero i Dembele nie powinien wstawać z trybun.

0

Oglądał ktoś serial Rojst? 2 sezon jest powiązany z 1 czy można oglądać niezależnie?

2

@Comentateiro Z tą siatkówką to się trochę zagalopowałeś, w ćwierćfinale Polska się po nich przejedzie.

0

@malicinho

W tym filmiku wszystko zostało ładnie wyjaśnione. Ja sam stałem przed takim wyborem w listopadzie i zdecydowałem się na S20 FE 5G - i jestem bardzo zadowolony. Bateria jest bardzo dobra, zdjęcia również, interfejs w 120hz działa bardzo płynnie, telefon się nie grzeje. Sam fakt plastikowych pleców postrzegam jako atut, wygląda to nieźle i jest bardziej wytrzymałe, niż szkło. Póki co po ponad pół roku użytkowania żadnych uwag do telefonu.

0

@Elosek Każdy kiedyś zaczynał, przyjmij się na juniora i okres próbny zweryfikuje ile jesteś wart.

0

Drabinka, którą ma Djokovic to jakiś żart, łatwiejszej drogi do finału mieć nie mógł. Po stronie Federera też szału nie ma, ale kilku groźnych przeciwników jest. Ale byłoby pięknie gdyby udało im się ponownie spotkać w finałe.
#Wimbledon

0

Wie ktoś dlaczego na Copa nie ma dogrywek?

1

Wygląda jak kontuzja achillesa :/

0

@mercurial2000 Jaki koniec kariery, zerwane więzadła można zrekonstruować, a złamana kość to wbrew pozorom nie aż taka straszna kontuzja. Czeka go długa i żmudna rehabilitacja, ale nie po takich kontuzjach sportowcy wracali.

0

Jak myślicie Federer ma jeszcze jakiekolwiek szansę na wygranie turnieju wielkoszlemowego? Obawiam się, że fizycznie nie da rady już toczyć takich kilkugodzinnych pięciosetowych batalii. Byłoby pięknie, jakby zrobił swój The last dance i wygrał Wimbledon.

0

@bartekvisca Na swoim weselu miałem Mickiewicza i była git. Jeśli jesteś z okolic Krakowa to polecam hurtownię Alkoparty.

1

@NaFazieHitman Już w Bayernie z lepszymi drużynami Guardiola się na tym przejechał. Dziwne, że mimo takiego kunsztu i doświadczenia Pep nie do końca wyciągnął wnioski.

0

@tristan87 a z jakiego powodu?

1

Fajnie, że uraz jest powszechny, a wiadomo co mu dokładnie dolega?

0

@Esio Dziś pierwsza dawka Moderny, zero skutków ubocznych.

1

@MesQueUnClub_87 Warto najpierw zobaczyć Daredevila, dla mnie serial 8/10. Tam najpierw bodajże w 3 sezonie pojawia się Punisher. A dopiero potem odpalać Punishera

0

@Trexas Xiaomi Roidmi 3S

13

Ja tu głównie tylko czytam, ale dwie rzeczy nie dają mi spokoju. Jak można tak głęboko rozkminiać wynik dzisiejszego meczu? Dla prawdziwego kibica liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo. Dlaczego niektórzy zakładają, że Atletico w razie zwycięstwa nie potknie się w kolejnych meczach? Nas powinna interesować walka o mistrzostwo, a nie utrudnianie Realowi.
Druga sprawa - Neymar. Oby plotki z przedłużeniem kontraktu okazały się prawdziwe, temu Panu już podziękujemy. Trzeba patrzeć w przyszłość z nowymi pomysłami, a nie od 2 lat marzyć o jego powrocie.

0

@dniel Korzystam z usług Gyncentrum i wynik testu PCR zazwyczaj na drugi dzień wcześnie rano

0

@ptrx szwagier kuzyna też jest zainteresowany

0

Zna ktoś jakąś miejscówkę z domkami najlepiej nad jeziorem w okolicach Wrocławia? Coś na wzór Osady Kryspinów pod Krakowem.

0

@DIPENNN Dokładnie, sam odniosłem poważną kontuzję kolana 4 miesiące temu i nie da się uniknąć przytycia w takiej sytuacji

2

Zaraz przed pierwszą bramką pomyślałem sobie, że jak tego nie wygrają to będzie najbardziej frajersko przegrany finał, biorąc pod uwagę różnice klas w tym meczu. Całe szczęście, że tak to się ułożyło i Leo już z dwoma bramkami

1

@Rust_Cohle Dobrze, że mam dostęp do fryzjerskiego podziemia

0

Komentarz usunięty

0

Wiadomo kto skomentuje Klasyk na C+ obok Ćwiąkały? Pierwszy raz bez Wolskiego

0

Dzięki, a czytał ktoś "Dziedzictwo Barcelony, dziedzictwo Cruyffa"?

0

Jakie są waszym zdaniem najlepsze książki o tematyce FC Barcelony?

1

@FC1899Barca Ale ten Kołodziejczyk to jest dzban. Polajkowałem wpis Krychy i mnie zablokował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?