0

@mercurial2000 Tak, za minimum dla weterana.

0

@Michael24 Ten program kojarzy mi się tylko z karzełkiem "Paspartu"

2

Przeoczyłem wejście Firpo i przez chwilę bałem się, że Semedo wrócił na prawą obronę

0

@Pogba na reżimówce komentuje Laskowski

3

@bialagora Jedynki: Laskowski, Wolski, Borek, Twaro, Pełka, Rosłoń, Chabiniak, Gleń, Edziu Durda
Dwójki: Ćwiąkała, Nahorny, Rudzki, Orłowski

0

@amanter Nigdy bym nie pomyślał, że Sule może tak hasać po prawej stronie. Zawsze kojarzył mi się z ciężkim klocem :d

0

Już raz chcieli postawić na Cucurelle i Mirande i jak to wyszło wszyscy wiedzą.

3

@escarabajo Kolega właśnie pytał jak ona się nazywa

2

@FCBKUBANO Szkoda, że nie przerzucili tego meczu na E2

0

Tak sobie myślę, jak niewiele trzeba aby odnieść poważną kontuzję. Oglądałem kilka razy powtórkę akcji, w której Coutinho uszkodził sobie łąkotkę i sytuacja wydaje się zupełnie niegroźna. Brazylijczyk podał piłkę w bok prawą nogą , a w lewym doszło do uszkodzenia łąkotki. Sytuacja jakich setki na boisku. Sam zresztą na 2 miesiące temu skręciłem kolano na piłce uszkodzając więzadło MCL i chrząstkę rzepki, w wydawać by się mogło niegroźnej sytuacji w obronie.

2

@budel17 Wczorajsza wygrana była ich 11-stą z rzędu, a ich ostatnia porażka miała miejsce 21 listopada w meczu ze Spurs. Nieźle się rozkręcili, może wreszcie Pep coś ugra w LM.

0

@junior1905 Nie chodzi przypadkiem o "Rytuał" z Anthony Hopkinsem? Kiedyś to oglądałem i już dokładnie nie pamiętam tego filmu

3

@Cwaniak4 Ja tam lubię takie godziny, wieczór wolny, więc można wyjść do pubu czy klubu...a nie czekaj

0

@Bobo25 Widzę, że się nie polubimy skoro takie obelgi na forum w moją stronę :p Mieszkam i pochodzę z Zabrza

0

@TheNekro94 Mieszkam na Śląsku całe życie i nie mam pojęcia co to moczka :o

0

@Rewolucja123 Największe rozczarowanie i smutek czułem po porażce z Romą, kilka dni nie mogłem się z tym pogodzić. Tym bardziej, że drużyna szła jak burza w lidze (pierwsza i jedyna frajerska porażka w maju z Levante) i była nadzieja, że wreszcie będziemy lepsi od Realu w LM. W tym sezonie człowiek się świadomy problemów Barcy i szybko przechodzi.

0

@escarabajo W normalnych okolicznościach poczekałbym aż będzie normalnie dostępna, niestety w niedzielę zerwałem więzadło w kolanie i będę jakiś czas uziemiony w domu. Konsola by się przydała, a PS4 nie ma sensu już kupować :d

0

@Geble Tak wiem, ale ten zestaw to jest żart.

0

Ale dramat z tymi konsolami PS5, miała się pojawić pewna ich ilość po 13 na stronie RTV EURO AGD i co? Znowu stronkę wywaliło i nic się nie pojawiło, człowiek się tylko wk*rwił.

1

@Zoker Przy okazji dostał szybki zastrzyk węgli i potasu :D

1

@lucca87 Parafrazując Zbigniewa Lacha "TVP się k*rwa skompromitowało"

0

Jak widzę takich zawodników jak Braitwaite, Firpo czy Alena w koszulce Barcelony, to nie wiem czy śmiać się czy płakać. A jeszcze za większość z tych drewniaków klub dał niemałe pieniądze.

0

@BarcaInfo I zestawmy to teraz z 21-letnim Riqui Puigem. Oczywiście to nie ten kaliber, natomiast martwi, że jeszcze w żaden sposób nie zaistniał w seniorskiej piłce.

0

@VanBest Są tam jakieś nawiązania do poprzednich części czy można spokojnie grać nie znajac ich? Ostatni Assassin w jakiego grałem to Brotherhood :d

0

Orientuje się ktoś, o której plus minus Iga Świątek wyjdzie na kort?

0

@Tomo1989 Dalej jedzie w czołówce?

0

@Kretok Mam dokładnie to samo pytanie. Da się zgrać swoje postępy na dysk zewnętrzny i potem przenieść je ps5?

1

@kubilka Nie jestem z Warszawy, ale mocno polecam La Sirena: The Mexican Food Cartel. Tam dotychczas jadłem najlepszą meksykańską kuchnie.

0

Jakby ktoś był zainteresowany najbardziej popularnymi polskimi ligami FPL:
https://www.fantasypl.pl/fantasy-premier-league/polska-spolecznosc-fantasy-premier-league-inne-ligi-i-gdzie-grac-3/

0

@gurales Z klasyków na Netflixie polecam Joe Black, no i oczywiście Gladiator

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?