lampa16
Dołączył/a: marzec 2011
Zabrze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mercurial2000 Tak, za minimum dla weterana.
0
@Michael24 Ten program kojarzy mi się tylko z karzełkiem "Paspartu"
2
Przeoczyłem wejście Firpo i przez chwilę bałem się, że Semedo wrócił na prawą obronę
0
@Pogba na reżimówce komentuje Laskowski
3
@bialagora Jedynki: Laskowski, Wolski, Borek, Twaro, Pełka, Rosłoń, Chabiniak, Gleń, Edziu Durda
Dwójki: Ćwiąkała, Nahorny, Rudzki, Orłowski
0
@amanter Nigdy bym nie pomyślał, że Sule może tak hasać po prawej stronie. Zawsze kojarzył mi się z ciężkim klocem :d
0
Już raz chcieli postawić na Cucurelle i Mirande i jak to wyszło wszyscy wiedzą.
3
@escarabajo Kolega właśnie pytał jak ona się nazywa
2
@FCBKUBANO Szkoda, że nie przerzucili tego meczu na E2
0
Tak sobie myślę, jak niewiele trzeba aby odnieść poważną kontuzję. Oglądałem kilka razy powtórkę akcji, w której Coutinho uszkodził sobie łąkotkę i sytuacja wydaje się zupełnie niegroźna. Brazylijczyk podał piłkę w bok prawą nogą , a w lewym doszło do uszkodzenia łąkotki. Sytuacja jakich setki na boisku. Sam zresztą na 2 miesiące temu skręciłem kolano na piłce uszkodzając więzadło MCL i chrząstkę rzepki, w wydawać by się mogło niegroźnej sytuacji w obronie.
2
@budel17 Wczorajsza wygrana była ich 11-stą z rzędu, a ich ostatnia porażka miała miejsce 21 listopada w meczu ze Spurs. Nieźle się rozkręcili, może wreszcie Pep coś ugra w LM.
0
@junior1905 Nie chodzi przypadkiem o "Rytuał" z Anthony Hopkinsem? Kiedyś to oglądałem i już dokładnie nie pamiętam tego filmu
3
@Cwaniak4 Ja tam lubię takie godziny, wieczór wolny, więc można wyjść do pubu czy klubu...a nie czekaj
0
@Bobo25 Widzę, że się nie polubimy skoro takie obelgi na forum w moją stronę :p Mieszkam i pochodzę z Zabrza
0
@TheNekro94 Mieszkam na Śląsku całe życie i nie mam pojęcia co to moczka :o
0
@Rewolucja123 Największe rozczarowanie i smutek czułem po porażce z Romą, kilka dni nie mogłem się z tym pogodzić. Tym bardziej, że drużyna szła jak burza w lidze (pierwsza i jedyna frajerska porażka w maju z Levante) i była nadzieja, że wreszcie będziemy lepsi od Realu w LM. W tym sezonie człowiek się świadomy problemów Barcy i szybko przechodzi.
0
@escarabajo W normalnych okolicznościach poczekałbym aż będzie normalnie dostępna, niestety w niedzielę zerwałem więzadło w kolanie i będę jakiś czas uziemiony w domu. Konsola by się przydała, a PS4 nie ma sensu już kupować :d
0
@Geble Tak wiem, ale ten zestaw to jest żart.
0
Ale dramat z tymi konsolami PS5, miała się pojawić pewna ich ilość po 13 na stronie RTV EURO AGD i co? Znowu stronkę wywaliło i nic się nie pojawiło, człowiek się tylko wk*rwił.
1
@Zoker Przy okazji dostał szybki zastrzyk węgli i potasu :D
1
@lucca87 Parafrazując Zbigniewa Lacha "TVP się k*rwa skompromitowało"
0
Jak widzę takich zawodników jak Braitwaite, Firpo czy Alena w koszulce Barcelony, to nie wiem czy śmiać się czy płakać. A jeszcze za większość z tych drewniaków klub dał niemałe pieniądze.
0
@BarcaInfo I zestawmy to teraz z 21-letnim Riqui Puigem. Oczywiście to nie ten kaliber, natomiast martwi, że jeszcze w żaden sposób nie zaistniał w seniorskiej piłce.
0
@VanBest Są tam jakieś nawiązania do poprzednich części czy można spokojnie grać nie znajac ich? Ostatni Assassin w jakiego grałem to Brotherhood :d
0
Orientuje się ktoś, o której plus minus Iga Świątek wyjdzie na kort?
0
@Tomo1989 Dalej jedzie w czołówce?
0
@Kretok Mam dokładnie to samo pytanie. Da się zgrać swoje postępy na dysk zewnętrzny i potem przenieść je ps5?
1
@kubilka Nie jestem z Warszawy, ale mocno polecam La Sirena: The Mexican Food Cartel. Tam dotychczas jadłem najlepszą meksykańską kuchnie.
0
Jakby ktoś był zainteresowany najbardziej popularnymi polskimi ligami FPL:
https://www.fantasypl.pl/fantasy-premier-league/polska-spolecznosc-fantasy-premier-league-inne-ligi-i-gdzie-grac-3/
0
@gurales Z klasyków na Netflixie polecam Joe Black, no i oczywiście Gladiator