0

Nie grałem jeszcze w Wiedźmin 3. Stąd pytanie, daje to jeszcze radę graficznie? Czy lepiej poczekać na wersję nextgen na ps5? Przy tej drugiej opcji boję się, że będą bugi + wysoka cena.

1

@Emhyr Właśnie o to mi chodzi, podobny przykład jak z Jovicem. Cena wywindowana przez hype, bo na tej pozycji posucha. Na pewno duży talent i być może wiele osiągnie, ale 100mln to powinna kosztować gotowa gwiazda, a nie jakby nie patrzeć niewiadoma.

0

@Emhyr Nie napisałem, że nic nie pokazał. Być może za kilka lat będzie najlepszym napastnikiem świata, ale aktualne ceny są chore i na pewno nie jest wart 100mln. Tak jak Felix nie był wart 126mln w 2019.

3

@Image Oczywiście, że nie. Co takiego pokazał na międzynarodowej arenie? Sztucznie napompowany hype na niego wynikający z braku gorących 9-tek na rynku.

0

@impa Chodzi o to, aby była możliwość ustawienia lokazalizacji na "Polska". W operze mogę ustawić tylko Europę.

0

@Gappeq na hide.me nie mogę ustawić lokalizacji jako Polska w darmowym planie

0

Zna ktos jakiś darmowy VPN, abym mógł obejrzeć mecz Polski na wifi hotelowym w Turcji?

1

@KrwawiaceoczyVEB Mnie osobiście wkurzają jego gwizdki, są tak ciche i subtelne, że czasem nie wiadomo czy przerwał grę. Komentatorzy też nie zawsze za nim nadażają.

27

Co ludzie mają z tym powrotem do LM? Wrócić to może Arsenal, my w niej gramy regularnie co roku.

1

@Herato Pierwsze, które mi przychodzą do głowy to z Liverpoolem i w Superpucharze z Realem.

1

@masq Ja myślę, że gdyby nie kontuzja to Dest byłby należycie doceniany, bo ewidentnie się rozkręcał. A początki za kadencji Xaviego faktycznie miał słabe, więc to tylko jego wina.

1

@MarioVeB! może Food&Ball?

4

@messi564 Dlaczego miałby wygrać nagrodę dla najlepszego piłkarza świata, skoro nie jest nawet najlepszym piłkarzem w swoim klubie?

0

@Sau_Ron Ja uważam, że sędzia był problemem dla meczu jak i postrzegania całej La Ligi przez świat piłkarski. Nie można popełnić tylu nielogicznych i niespójnych decyzji w jednym meczu. Natomiast nie uważam, że sędzia wypaczył wynik. Na pewno przeszkodził, ale sami ten mecz przegraliśmy.

1

A więc po tym weekendzie zupełnie zmienia się optyka. W derbach Madrytu lepiej, żeby wygrał Real, a z Betisem zagramy mecz o pozostanie w TOP4.

6

Absolutnie skandaliczne sędziowanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@hayek W sumie coś w tym jest. Mega mnie irytowało podczas moich urodzin w knajpie, jak płaciłem za dzbanek przefiltrowanej kranówy 15zł.

0

@Nefir Było tak w poprzednich klubach, natomiast w koncepcji Xaviego pasuje idealnie na lewe skrzydło. Na prawym potrzeba dynamiki i przebojowości i ani Ferran ani Fati się tam nie sprawdzą.

0

@Zoker A ja chętnie odpocznę o zmagań klubowych. Ostatnio wtorek środa LM, czwartek Barca w LE, a w weekend kilka meczów ligowych zawsze wlatywało. Tym bardziej cieszę się na tą przerwę, bo mam bilet na finał baraży na Śląskim :)

1

Jest jakiś przybliżony termin powrotu Roberto? Teraz mógłby się przydać.

0

@Derean Wszyscy narzekają, a ja jeszcze żadnego problemu z Viaplay na TV nie miałem.

0

@capoN Call of Duty Warzone, z tym, że tam zespoły są maksymalnie do 4 osób.

0

Za kwestię czasu uważam wyprzedzenie Sevilli i walkę o drugie miejsce w tabeli. Natomiast nie można zapominać o Atletico, podobnie jak my złapali serię 4 zwycięstw z rzędu i przed nimi kilka względnie łatwych kolejek. Mimo, że tytuł już jakiś czas temu odjechał, to taka walka o ligę mistrzów też jest mega interesująca. Trzeba się cieszyć, że największy kryzys od lat oznacza walkę o drugę miejsce i rolę faworyta w LE. I wiem, że część kibiców uważa walkę o mistrza za aktualną, ale polecam im spojrzeć na to trzeźwym okiem. Nawet podczas naszej aktualnej passy z Xavim, Real punktuje lepiej.

0

@Hanok uważałbym z przypisywaniem 3 pkt za zaległy mecz, różnie może być

20

Powiem wam drodzy kibice, że smutno patrzy mi się na obecnego Leo. To on na spółę z Ronaldinho zaraził mnie do kibicowania Barcelonie. Słynne dwumecze z Chelsea i też przykre momenty jak kontuzje przez które nie mógł zagrać m.in w finale LM W 2006 roku. Śledzę go przez całą karierę, to on prowadził nasz klub do praktycznie wszystkich trofeów jakie zobaczyłem jako kibic Barcy i najzwyczajnej w świecie żal mi na niego patrzeć w ostatnich meczach. Oczywistym jest, że czasu się nie oszuka natomiast nie uważam, aby Messi wciąż nie mógł być decydującym graczem. Jeszcze w lipcu odbierał Copa America po fenomenalnym turnieju i miał za sobą świetną wiosnę. Ciężko wyjaśnić co tak naprawdę jest przyczyną jego słabszej gry w tym sezonie: brak odpowiedniego systemu w PSG? brak aklimatyzacji po opuszczeniu swojego domu? wiek? a może wszystkiego po trochę. I żeby była jasność, totalnie obojętne są mi wyniki PSG, którego nie lubię i nigdy lubić nie będę. Po prostu czuję ogromny sentyment do Leo Messiego, który jeszcze jako nastolatek zaraził mnie do Blaugrany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Oskar00 Co ty gościu bierzesz...od razu wymyślanie jakiś dziwnych scenariuszy

0

Ciekawe czemu jeszcze nie wyznaczyli Barcie daty zaległego meczu.

8

Fajny ten artykuł, próbujący przekonać, że dziady wcale nie są dziadami. A prawda jest taka, że z żadną z tych drużyn nie mamy prawa odpaść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?