lampa16
Dołączył/a: marzec 2011
Zabrze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Valencia ostatni raz przegrała ligowy mecz 5 stycznia, dobrze widzieć ich znów w formie. Jeszcze nie tak dawno pozycja Macelino wisiała na włosku, sam Ćwiąkała nagrywał odcinek na swoim kanale o ich kryzysie, a teraz są w finale PK, ćwierćfinale LE oraz 1pkt od 4 miejsca w lidze.
3
I jakie to ma znaczenie? z pasterzami z Wysp Owczych też by odpadli
0
W tekście zjedliście jedną literkę w nazwisku Alexa Sandro :) pozdro
0
brawo Ty
0
Od kiedy jest to liczone?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jaki zakaz? Od tego sezonu można zarejestrować graczy w styczniu do LM , nawet jeśli już w niej grali z innym klubem.
0
Orientuje się ktoś czy jest szansa kupienia gdzieś biletu na październikowe El Clasico? Brat będzie wtedy w Barcelonie i w grę wchodzi też kupno na miejscu.
0
Nie wiem jak to wychodzi cenowo, ale u mnie w domu jest NC+ z całym pakietem canal+ i eleven, więc oglądać mogę wszystkie najmocniejsze ligi. Natomiast kanały z Polsatu pokazujące LM do końca roku mają być bezpłatne, a później można dokupić za cenę nieprzekraczającą 30zł.
0
To samo miałem przy Horizonie, a przy innych grach cicho chodzi
1
Izabella Krzan, nie dziękuj
0
A może plotki o Pekermanie się sprawdzą i on obejmie Argentynę
0
Chcemy zrobić z kumplami ligę typerów, zna ktoś jakiś sprawdzony system punktowania?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pytanie do ludzi, którzy byli już na Camp Nou. Jestem dziś na meczu z Sevillą i mam miejsca na samej górze, czy to prawda że można bez problemu zejść na niższe sektory jeśli będą wolne miejsca?
0
Mam pytanie do ludzi, którzy byli już na Camp Nou. Jestem dziś na meczu z Sevillą i mam miejsca na samej górze, czy to prawda że można bez problemu zejść na niższe sektory jeśli będą wolne miejsca?
0
Co za bzdura, Acosta reprezentuje barwy Club Atlético Lanús już od 4 lat, W Racingu owszem grał, ale na wypożyczeniu w sezonie 2011/12, Na przyszłość polecam nie sugerować się wikipedią, tylko sprawdzić na transfermarkt :)
0
Czyli podsumowując miesiąc okna transferowego, Barca nadal nie wzmocniła dramatycznej pomocy, a nasze trio w ataku, które ciągnęło całą grę przeszło do historii.
2
Nie zapominajcie o Argentynie z Sampaolim. Zresztą są jeszcze zawsze groźni Włosi, coraz mocniejsza Francja oraz dobrze radzące sobie na poprzednim mundialu Chile i Kolumbia. Także Portugalia będzie miała z kim odpaść :)
0
Zna ktoś może jakieś pewne, sprawdzone źródło, gdzie dostanę bilet na mecz Barca-PSG?
0
Dobrze, że to "tylko" skręcenie. Kiedyś Eduardo po podobnym wejściu obrońcy skończył o wiele gorzej...
1
Wygląda to słabiutko, piłkarze jakby sobie nie ufali, zamiast pograć więcej z klepy krótkimi podaniami, to chcą sami przejść kilku rywali. A jak już podają to bez ryzyka do oddalonego o kilkanaście metrów kolegi, co nic nie wnosi, bo rywal zdąży się ustawić. Zastanawiam się po co nam ten toporny Gomes skoro mamy już podobnego Rakitica, na gwałt potrzeba kogoś bardziej kreatywnego do środka pola (Coutinho, Veratti).
0
Problemem jest to, że często trzech naszych napastników czeka z przodu, a w drugiej linii nie ma komu zagrać. Widoczny brak Leo, który bierze ciężar gry na siebie, może Arda wniósłby trochę więcej za Alcacera. No nic, jedziemy z nimi w drugiej połowie!
0
City co roku kupuje jakiegoś klasowego ŚO, a my jak już kupujemy to kogoś na ławkę. Nie wierzę, że nas nie stać, zarząd powinien się bardziej postarać przy tej pozycji.
5
W demo nie ma jeszcze ostatecznych pozycji, umiejętności, składów itd.
0
Szkoda chłopa, ale po całym straconym sezonie mógł być trochę bardziej oszczędzany, szczególnie biorąc pod uwagę grę w reprezentacji
1
Jak wyszła fifa 15 to zestawy z ps4 rozeszły się jak ciepłe bułeczki, udało mi się telefonicznie odłożyć ostatni taki zestaw w Saturnie, bo cenowo wychodziło zdecydowanie taniej niż kupując oddzielnie.
1
Dodatkowo świetnie radził sobie na środku obrony, co w przypadku coraz częstszych kontuzji Puyola dawało wielki komfort trenerowi. Przypomina mi się jak nawet mój brat (kibic Realu) nazwał go profesorem, będąc pod wrażeniem jego interwencji.
1
Powalająco? Maxwell, który u nas się nie sprawdził, Van der Viel nie potrafiący na stałe przebić się do pierwszego składu oraz może i utalentowany, ale ciągle niedoświadczony Marquinhos. Jedynie do Silvy nie można się przyczepić, obrona bez rewelacji.