0

Też mnie irytuje ciągłe gadanie o decimie, ale moim zdaniem takie jest ich prawo. Zdobyli puchar najważniejszych klubowych rozgrywek i niech się cieszą, bo szybko się to nie powtórzy. Co nie znaczy, że powinno zachować się pokorę i dzisiaj Barca ich uciszy.

0

"W Klasykach rozegranych w XXI wieku Barcelona jeszcze nie wygrała meczu, w którym na bramce stał zawodnik o innej narodowości niż hiszpańska."

Domyślam się, że chodzi o bramkę Barcelony, ale moglibyście sprecyzować.

0

Widzieliście? Nieładnie, Luis, nieładnie...

0

Polecam jeśli ktoś nie oglądał meczu :)

1

A jeszcze niedawno był poddany operacji usuwania wyrostka, a już prezentuje taką formę. Tym większy szacunek :)

0

Odszedł też Filipe Luis, zresztą sam Simeone powiedział, że nigdy nie wypuści Godina.

0

Z innej paki, wie ktoś może jak przywrócić starą wersje strony? Bo ta nowa wersja beta jest u mnie strasznie okrojona i nie widzę na niej żadnych aktualności.

0

Najlepiej jakby Real trafił na Bayern, pozbylibyśmy się 1 z tych drużyn i przy ewentualnym półfinale nasze szansy by urosły.

0

Myślę, że Bayern mimo wszystko to zły pomysł na tym etapie. Tak wiem wszyscy chcą zemsty, ale nie oszukując się teraz byłoby piekielnie trudne. Więc proponuję najpierw Borussie a Bayern niech zostanie na finał :)

0

Największy plus meczu: wraca nam dwóch magików: Leo i Andrés :)

0

Wreszcie nie zobaczymy Mascherano na boisku, który ostatnio irytują swoją grą "na raz".

0

Za Alvesa Montoya, za Neymara Tello. Niech każdy dostanie szanse, o Sergi Roberto nie piszę, bo to chyba nie realne żeby zagrał.

0

Nie piszcie, że Messi zaczął ten sezon fatalnie, bo jednak w samej lidze ustrzelił już 8 bramek. Po prostu przystopowała go kontuzja po której jeszcze nie wrócił do pełnej dyspozycji. Wkrótce wrócą jego popisy i przestaniecie marudzić, co nie zmienia faktu, że na ZP najbardziej zasłużył Ronaldo :)

0

Komentuje Laskowski z Ulatowskim

0

Pinto; Montoya, Bartra, Pique,Busqets, Song, Cesc, Thiago, Tello, Alexis, Villa/Delofeu

0

No to czekamy do grudnia na Thiago i Carlesa :(

0

Mam nadzieje, że skończą używać systemu z trzeba obrońcami w ważnych meczach. Teraz posiadając Albe na lewej i Alvesa na prawej, nie musimy zwiększać liczy atakujących kosztem obrony, bo Jordi to przede wszystkim solidne wzmocnienie ofensywy ! :)

0

Taki wynik to żadna tragedia, nie wiem co się z wami dzieje ludzie. Jednobramkowa zaliczka Chelsea? Proszę was, ile jeszcze razy Barca musi was przekonać, że potrafi wygrywać z każdym niezależnie od okoliczności. Trzeba odrobić stratę, spokojnie, gramy na Camp Nou (!), świątynia futbolu, niezdobyta twierdza w tym sezonie, będzie dobrze! Sempre Junts

0

Chcę widzieć Montoye na prawej obronie z Getafe.

0

dosyć odważna pomoc, ale nie mam wątpliwości w zwycięstwo! Vamos!

0

nie wiem czy ktoś już o to pytał, ale gdzie jest Kaka?

0

Szczerze mówiąc to zawsze czuję duży niepokój przy karnych Leo. Jest dosyć przewidywalny, większość jedenastek wykonuje w to samo miejsce, nie za mocno. Szczerze mówiąc wolałbym jakby karne wykonywał Cesc, który świetnie sobie z tym radził w barwach Arsenalu. Jest jeszcze Villa, ale z wiadomych powodów on karnych póki co wykonywać nie będzie.

0

@lukas
Komentator miał na myśli wagę Piatti'ego a nie Alexisa.

0

Jeśli Cuenca będzie pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu, to zwolni się 1 miejsce dla gracza Barcy B w kadrze na mecz z Valencia, a Pucharze Króla takich zawodników może być tylko czterech. Mam rację?

0

@Nine
Przy 3-4-3 może i dzieje się coś niedobrego, ale tylko na wyjazdach. Na Camp Nou są w tym, jak i w innych ustawieniach bezbłędni :)

0

w tych z zeszłego roku przegraliśmy z Getafe, o ile się nie mylę, więc nie wiem które bardziej pechowe :) chociaż z drugiej strony wygraliśmy w nich 3-2 na San Siro.

0

xxxXAVIxxx a niby czemu uważasz mnie za osła, który nie wie kto decyduje o przyznaniu Złotej Piłki? Wiem, że jest to zwykła sonda, ale nie zaszkodzi aby wygrał ją Messi :)

0

http://www.francefootball.fr/Ballon_Or_2011/index.php# coś za dużo ma tych głosów Cristiano, głosować na naszych!

0

Nie, Messi ma już wolne w Argentynie.

0

Affelay w Barcelonie jest lewym/prawym skrzydłowym, można go nazwać napastnikiem, bo zazwyczaj pełnił rolę podobną do Villi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?