lampa16
Dołączył/a: marzec 2011
Zabrze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też mnie irytuje ciągłe gadanie o decimie, ale moim zdaniem takie jest ich prawo. Zdobyli puchar najważniejszych klubowych rozgrywek i niech się cieszą, bo szybko się to nie powtórzy. Co nie znaczy, że powinno zachować się pokorę i dzisiaj Barca ich uciszy.
0
"W Klasykach rozegranych w XXI wieku Barcelona jeszcze nie wygrała meczu, w którym na bramce stał zawodnik o innej narodowości niż hiszpańska."
Domyślam się, że chodzi o bramkę Barcelony, ale moglibyście sprecyzować.
0
0
1
A jeszcze niedawno był poddany operacji usuwania wyrostka, a już prezentuje taką formę. Tym większy szacunek :)
0
Odszedł też Filipe Luis, zresztą sam Simeone powiedział, że nigdy nie wypuści Godina.
0
Z innej paki, wie ktoś może jak przywrócić starą wersje strony? Bo ta nowa wersja beta jest u mnie strasznie okrojona i nie widzę na niej żadnych aktualności.
0
Najlepiej jakby Real trafił na Bayern, pozbylibyśmy się 1 z tych drużyn i przy ewentualnym półfinale nasze szansy by urosły.
0
Myślę, że Bayern mimo wszystko to zły pomysł na tym etapie. Tak wiem wszyscy chcą zemsty, ale nie oszukując się teraz byłoby piekielnie trudne. Więc proponuję najpierw Borussie a Bayern niech zostanie na finał :)
0
Największy plus meczu: wraca nam dwóch magików: Leo i Andrés :)
0
Wreszcie nie zobaczymy Mascherano na boisku, który ostatnio irytują swoją grą "na raz".
0
Za Alvesa Montoya, za Neymara Tello. Niech każdy dostanie szanse, o Sergi Roberto nie piszę, bo to chyba nie realne żeby zagrał.
0
Nie piszcie, że Messi zaczął ten sezon fatalnie, bo jednak w samej lidze ustrzelił już 8 bramek. Po prostu przystopowała go kontuzja po której jeszcze nie wrócił do pełnej dyspozycji. Wkrótce wrócą jego popisy i przestaniecie marudzić, co nie zmienia faktu, że na ZP najbardziej zasłużył Ronaldo :)
0
Komentuje Laskowski z Ulatowskim
0
Pinto; Montoya, Bartra, Pique,Busqets, Song, Cesc, Thiago, Tello, Alexis, Villa/Delofeu
0
No to czekamy do grudnia na Thiago i Carlesa :(
0
Mam nadzieje, że skończą używać systemu z trzeba obrońcami w ważnych meczach. Teraz posiadając Albe na lewej i Alvesa na prawej, nie musimy zwiększać liczy atakujących kosztem obrony, bo Jordi to przede wszystkim solidne wzmocnienie ofensywy ! :)
0
Taki wynik to żadna tragedia, nie wiem co się z wami dzieje ludzie. Jednobramkowa zaliczka Chelsea? Proszę was, ile jeszcze razy Barca musi was przekonać, że potrafi wygrywać z każdym niezależnie od okoliczności. Trzeba odrobić stratę, spokojnie, gramy na Camp Nou (!), świątynia futbolu, niezdobyta twierdza w tym sezonie, będzie dobrze! Sempre Junts
0
Chcę widzieć Montoye na prawej obronie z Getafe.
0
dosyć odważna pomoc, ale nie mam wątpliwości w zwycięstwo! Vamos!
0
nie wiem czy ktoś już o to pytał, ale gdzie jest Kaka?
0
Szczerze mówiąc to zawsze czuję duży niepokój przy karnych Leo. Jest dosyć przewidywalny, większość jedenastek wykonuje w to samo miejsce, nie za mocno. Szczerze mówiąc wolałbym jakby karne wykonywał Cesc, który świetnie sobie z tym radził w barwach Arsenalu. Jest jeszcze Villa, ale z wiadomych powodów on karnych póki co wykonywać nie będzie.
0
@lukas
Komentator miał na myśli wagę Piatti'ego a nie Alexisa.
0
Jeśli Cuenca będzie pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu, to zwolni się 1 miejsce dla gracza Barcy B w kadrze na mecz z Valencia, a Pucharze Króla takich zawodników może być tylko czterech. Mam rację?
0
@Nine
Przy 3-4-3 może i dzieje się coś niedobrego, ale tylko na wyjazdach. Na Camp Nou są w tym, jak i w innych ustawieniach bezbłędni :)
0
w tych z zeszłego roku przegraliśmy z Getafe, o ile się nie mylę, więc nie wiem które bardziej pechowe :) chociaż z drugiej strony wygraliśmy w nich 3-2 na San Siro.
0
xxxXAVIxxx a niby czemu uważasz mnie za osła, który nie wie kto decyduje o przyznaniu Złotej Piłki? Wiem, że jest to zwykła sonda, ale nie zaszkodzi aby wygrał ją Messi :)
0
http://www.francefootball.fr/Ballon_Or_2011/index.php# coś za dużo ma tych głosów Cristiano, głosować na naszych!
0
Nie, Messi ma już wolne w Argentynie.
0
Affelay w Barcelonie jest lewym/prawym skrzydłowym, można go nazwać napastnikiem, bo zazwyczaj pełnił rolę podobną do Villi.