lampa16
Dołączył/a: marzec 2011
Zabrze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer_1906 Uwierz mi, że będzie.
0
Teraz ogarnąłem, że zwycięzcy grup są z automatu w 1/8. Swoją drogą same cieniasy tam.
1
@LS Oglądałem kilka lat temu, zdecydowanie polecam
0
Pytanie do graczy trybu Ultimate Team w Fifie 22. Miałem kilkuketnią przerwę w tym trybie i zastanawiam się czy sposób nabijania lojalności zawodników poprzez 10 walkowerów z botem dalej działa? Potrzebne do bardziej zaawansowanych SBC.
0
@amanter A niby dlaczego w tym roku na pewno nie? Przy wygranej LM będzie faworytem.
1
Jeśli ktoś nie widział to gorąco polecam serial Ted Lasso. Po prostu genialny.
2
@CzarnyRycerz Dla mnie jako fana Daredevila największe wrażenie zrobiła niepozorna scena właśnie z Mattem Murdockiem :)
0
Nie jestem naiwny i nie wierzę w transfer Haalanda, ale w całym tym zamieszaniu zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego w tym wszystkim pomijana jest rola Borussii, z którą Erling ma ważny kontrakt? Nawet jeśli Laporta ma takie świetne relacje z Raiolą to nie jest powiedziane, że Borussia będzie skłonna do jakichkolwiek ustępstw, jak np. rozłożenie płatności w ratach jak w przypadku Ferrana.
0
@busquets5 Wszystko fajnie pięknie tylko szczerze mówiąc wątpię, czy doczekamy czasu żeby wszyscy na raz byli zdrowi.
0
Grał tu ktoś w Horizona? Mam już kilka godzin, ale jakoś nie potrafi mnie przekonać ta gra. Biegnę sobie przez świat i np. jakiś wielki ptak robot mnie atakuje i tak w kółko w tej grze. Ciągła walka z robotami, a fabuła strasznie drętwa.
0
Byłem na meczu Górnika i przez to ominąłem mecz Barcy, Dembele znowu kontuzja?
0
Co jest decydujące przy tej samej liczbie punktów, bezpośredni pojedynek czy różnica bramek?
1
@Pilka_jest_okragla Co ku*wa? potential Ballon d'Or winner? Niech on najpierw do 30stki kiedyś wejdzie. Oczywiście źle mu nie życzę, ale mam wrażenie, że on już zawsze będzie typem piłkarza "teraz to już na pewno odpali" i cyk kontuzja.
0
Dziś robiłem swoje urki w Kato i w klubie spotkałem Paczula i Białka z weszło :D dobre mordy z nich
1
@Comfortable_ Widzę, że w Ameryce Płd kolejna kolejka spotkań planowana jest na 27 stycznia, ciekawe co na to kluby.
0
Jestem na wakacjach i nie mam jak oglądać meczu, opisze mi ktoś krótko o co chodzi z tymi kontuzjami?
0
@sebo939 Niestety, obawiam się, że bliżej tego pucharu już Leo nie będzie. Chyba, że podtrzymają obecną formę do Kataru.
0
@sebo939 A więc to nie tylko wina Higuaina, całe 7 lat w błędzie
5
@JimMorrisonFCB Ale jaja, faktycznie Contratiempo. Miałem niezłą rozkminę z kolegą z pracy. On opisał mi film tak jak powyżej, a ja mówię, że go kojarzę ale znam jeszcze lepszy - Contratiempo. I opowiedziałem mu inne sceny które zapamiętałem, a okazało się, że mówimy o jednym i tym samym filmie xd
0
Kojarzy ktoś tytuł filmu, w którym małżeństwo potrąciło gościa i próbowali to zatuszować. Mąż wywiózł auto tego typa do jeziora, a żona pojechała z mechanikiem z ich autem, bo nie chciało odpalić (?). Potem wylądowała u rodziców tego zabitego gościa mając jego telefon i go tam podrzuciła. Wydaje mi się, że był to film hiszpański lub francuski na Netflixie. Tyle mniej wiecej kojarzę, może ktoś pomoże :d
0
@MesQueUnClub_87 Też jakiś czas temu zamówiłem mąkę 00 do pizzy neapolitańskiej i testuję różne przepisy na ciasto, aby ją "wymasterować" :d Natomiast jako podkład używałem zwykłej passaty i czas to zmienić. Dzięki wszystkim za porady.
0
Są tu może jacyś zapaleńcy kuchni włoskiej? Zastanawiam się czy w którymś markecie dostanę pomidory San Marzano w puszce.
0
@adukla A ile on grał, że już takie wnioski wysuwasz? Dajmy mu złapać odpowiedni rytm.
2
@Gaz Grali wtedy tak świetnie, że pamiętam jak mówiło się "jak teraz Barcelona nie obroni Ligi Mistrzów to już nikt tego nie zrobi". I cyk nagle real 3X LM
2
Eh kiedyś to były wolne wykonywane przez Leo, teraz już nie ma wolnych.
0
Miesiąc temu narzekałem tutaj na Braithwaite'a i zdania o nim nie zmienię, natomiast dziś za nim tęsknię. Nie wiem czy kiedyś widziałem większego drewniaka w koszulce Barcy od Luuka.
10
Przy obecnej taktyce na wrzutki rozważyłbym transfery Przemysława Frankowskiego i Puchacza
1
@Zoker Ja nigdy nie rozumiem dlaczego zgubienie portfela w większości przypadków oznacza utratę go bezpowrotnie. Dlaczego nie ma więcej takich uczciwych ludzi, którzy oddaliby znalezioną rzecz.
0
@adi19962 Lepiej to wygląda może w Fifie, Emerson jest dziadem.
0
@Phoenixx Nic nie wymyślam, nakreślam tylko, że jest naszym najsłabszym napastnikiem i nigdy nie powinien trafić do Barcy.