langov
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świdnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
marqino
1
Guardiola dimission. Powtarzam to już od roku.
1
Jak dla mnie Bale jest lepszy od Alvesa. Wystarczy obejrzec jakikolwiek mecz Tottenhamu, ten gracz tworzy gole. (silny strzal, celne asysty) 30 mln to chyba nie jest duzo za swietnego i bardzo mlodego gracza na lewej stronie ktora nie oszukujmy sie nie jest mocna u nas
1
Nie lubię Alvesa.
0
Sprzedac Leo do City albo Interu, a wrzucic jeszcze 3 hiszpanow z Barcy B do skladu podstawowego. Guardiola dimission.
0
"Nie to, żebym byl jakiś rasista, ale przydałby się jakiś szybki zwinny murzyn. Był yaya - rosły murzyn to go sprzedali, a szkoda. Byl Eto'o - szybki murzyn "
swietne
0
nelson25
"Jose Manuel Pinto jest nie winny ! On nie mógłby oszukać. To sprawiedliwy człowiek."
Ty się na adwokata nadajesz, prawie uwierzylem ;D
ale przesada
0
strzela z dystansu a tego w Barcie nie ma od tego sezonu ;]
0
Bale powinien zostac juz dawno do nas sciagniety, chyba wlasnie niesamowitego lewego obroncy/skrzydlowego nam trzeba? niesamowita szybko, wytrzymalosc i potrafi uderzyc. Od dawna jestem pod wrazeniem, jak widac zarzad Barcy niekoniecznie.
0
manipulacja tytułem... tym razem aż razi ;/
0
fcb1986
Ozila nie chcial Guardiola, powiedzial ze nie ma miejsca na niego w skladzie. O dziwo Fabregasa duzo drozszego chcial. Guardiola ma jakas manie pracowania tylko z hiszpanami, najlepiej z katalonczykami. Stracilem do niego szacunek, a ten sezon moze byc zarowno dobry albo kompletna klapa, gdy 1-2 graczy dostanie kontuzje.
0
Chyba sobie żartują. Brak transferów w zimie skończy się w najlepszym wypadku wygraniem jedynie ligi i to tylko jesli real zawali. Z LM mozemy sie pozegnac z taka ławka. Jedna kontuzja dluzsza zawodnika z 1 druzyny i nie mam zastepcy na zadna pozycje.
0
' and Mata (27).' ^_^
0
Ja tam nie wiem co Keita robi w zespole. Wciąż myślę że jest słaby jak Mascherano, a dwóch słabych graczy w tej drużynie to już za wiele.
0
"za niedługo opadają liście z drzew jak macie pisać bzdury mowa o dzienikarzach to grabki w ręcei i na przód" :D Zdecydowanie najlepszy komentarz.
0
"za niedługo opadają liście z drzew jak macie pisać bzdury mowa o dzienikarzach to grabki w ręcei i na przód" :D Zdecydowanie najlepszy komentarz.
0
Przeprosił, a z drugiej strony wskazuje na dwie pomyłki sędziego i że to oni powinni wygrać. Marne przeprosiny
0
http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/news/ibra%20himovic-kompletnie-oszalal-film,1532479
Ibra ma coś z banią
0
Adriano też nieźle symuluje
0
co Wy z tym karnym, Messi był w mega formie, nawet jak na niego grał niesamowicie :)
0
Pep dimission.
0
A Guardioli jak dla mnie nie zawdzięczamy nic, zespół zdobył puchary bo miał mega formę. Jak tylko trzeba coś kombinować to Pep zawala, nie wiem czy inni też to zauważyli ?
0
z liverpoolu kojarzę go tylko z czerwonych kartek i ostrych zagrań. Posypią się kartki, posypią
0
A ja tam mówiłem że Hercules to dobry zespół. A potem posypały się komenty "na lajciku 4:0 dla naaas". Dzieci do szkoły.
0
Hercules był bardzo ciekawie prezentującą się drużyną drugiej ligi a teraz doszły wzmocnienia. Będzie koło 3-0 ale zespół zostanie w lidzie :) Życzę im jak najlepiej
0
Leci na kasę jak bliski kolega Robinho :) Jak zresztą większość graczy z Brazylii.
0
Alcantara, sam jesteś Palikmiot, jeżeli nie rozumiesz że ten człowiek robi to dla posłuchu a nie z chamstwa.
0
Guardiola i jego brak transferow - moze lige wygramy.Na nic wiecej szans nie ma.
0
Pytanie brzmi : po co on nam, skoro i tak tanio nie dostaniemy?
0
Rosell sprzata po Laporcie i jeszcze wzmacnia zespol. Podoba mi sie ten facet