0

Przetłumaczy ktoś dokładnie tekst Messiego? :D

0

Co Wy z tym Henrym, troche optymizmu, chcecie żeby wszedł, trochę polamił a potem jak stracimy bramki to kto nadrobi?

0

galaktyczny

ale po co Ty tu wchodzisz ? Ja na Twojej stronie nie bywam

0

a ja obejrzałem tylko te Sevilli :X

0

40 baniek za nic, wzmocnienie i tylko wzmocnienie ! Dobra kasa za słabego zawodnika . Barca potrzebuje szybkiego napastnika a nie wysokiego technika.

0

Jaki Ribery do Barcy, skandalista w składzie, w dodatku od roku prezentuje słaby poziom, a jest już coraz starszy, za stary na wzmocnienie Barcy

0

"Chociaz Inter sam sobie ublizyl tym wystempem :)" A Ty ubliżasz sobie tym że nie umiesz otworzyć słownika. Bądź kibicem dobrym i nie rób siary, bo jak wejdzie ktoś z Interu to śmiał się będzie że nieuków mamy.

0

Ale plota. A co to jest CESK? :/

0

I STATYSTYKA PODAŃ - 555 BARCA, 64 INTER, 90% ich skuteczności Barca, 42% Inter, widać wyraźnie że Inter jedynie wykopywał piłki ! Świetna gra Barcy

0

Seriea,

a Ty co, bierzesz przykład z nich ? Ja się do kibiców Barcy piszących na innych stronach fanowskich jaki to nasz zespół dobry nie jest, nie przyznaję. Ty podobnie jak oni sam zachowujesz się śmiesznie, wchodzisz tu aby pisać o swoim zespole. Wyloguj się

0

Pewnie sama redakcja taki myk zrobiła :P

0

Yaya zamiast Keity i Messi na środku ataku. Inaczej żegnamy się z finałem, Ibra gra zbyt wolno

0

Caceres świetnie gra jako prawy boczny obrońca. Nie widzę sensu sprzedawania go za pół ceny i kupowania zmiennika dla Alvesa, skoro go mamy. To chyba najlepszy gracz Juventusu w tym momencie

0

Niech gra Ibra, a z Interem Messi środek i bojan + Pedro

0

Dlaczego Walencja, ale już Mallorca? Trzymajcie się proszę polskich lub hiszpańskich nazw :)

0

A wg mnie to Hiszpania będzie miała dużo do gadania. A i Holandia może nas zaskoczyć, świetnie dysponowany Sneijder i Robben potrafią zadziwić

0

A wg mnie Pep robi sporo błędów, szczęście że drużyna jest mocna sama w sobie.

0

realny89

Jaki Eto'o wychowanek realu?W Madrycie grał pół sezonu, potem długie lata na Majorce

0

Nie będzie świętował bo nie strzeli : )

0

ubra - ten kolega borubara ? na deportivo będzie gotowy podobno

0

:O *sensowny, oczywiście miało być

0

wielce prosiłbym o jakiś seksowny link do meczu, może być sopcast ;]

0

kielbik

Espanyol nigdy nie był tak słaby jak teraz i taką kupę gra że szok, też mi derby Barcelony, akurat tam 3 pkt mamy bankowo

0

MeSSiiii

- "kot lepszy"

A ja myślę że jednak Messi

0

sebastianx,

"z kad"

0

3-1 dla naszych ;]

0

Inter trudniejszy od Chelsea ? No to już zabawne

0

Inter NIE JEST mocny. Myślę że spokojnie osiągniemy dobry wynik, przecież oni z CSKA, europejskim średniakiem jedynie 2-0 wygrali ( w dwumeczu!) . Martwi tylko to że z tyłu grają dobrze, w dwumeczu nie wpuścili bramki. Bardziej bałem się o Arsenal. Inter nie ma potencjału aby wygrać LM.

0

siemae51

". Widać było że Arsenal sie podłozył... Obrona Arsenalu miała zapłacone... "

Haha proszę o nie dawanie bana za to co powiem ale przecież każdy widzi że ta wypowiedź kipi idiotyzmem. Inaczej tego się nie da nazwać, to zdanie jest śmieszne.

0

Kressu,

tylko że ja mam tylko jeden kanał nsport :D Ten główny. Jakoś tak gratisowo w multimedii dostałem ;P I teraz boję się żeby nie poleciał na tym drugim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?