langov
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świdnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przetłumaczy ktoś dokładnie tekst Messiego? :D
0
Co Wy z tym Henrym, troche optymizmu, chcecie żeby wszedł, trochę polamił a potem jak stracimy bramki to kto nadrobi?
0
galaktyczny
ale po co Ty tu wchodzisz ? Ja na Twojej stronie nie bywam
0
a ja obejrzałem tylko te Sevilli :X
0
40 baniek za nic, wzmocnienie i tylko wzmocnienie ! Dobra kasa za słabego zawodnika . Barca potrzebuje szybkiego napastnika a nie wysokiego technika.
0
Jaki Ribery do Barcy, skandalista w składzie, w dodatku od roku prezentuje słaby poziom, a jest już coraz starszy, za stary na wzmocnienie Barcy
0
"Chociaz Inter sam sobie ublizyl tym wystempem :)" A Ty ubliżasz sobie tym że nie umiesz otworzyć słownika. Bądź kibicem dobrym i nie rób siary, bo jak wejdzie ktoś z Interu to śmiał się będzie że nieuków mamy.
0
Ale plota. A co to jest CESK? :/
0
I STATYSTYKA PODAŃ - 555 BARCA, 64 INTER, 90% ich skuteczności Barca, 42% Inter, widać wyraźnie że Inter jedynie wykopywał piłki ! Świetna gra Barcy
0
Seriea,
a Ty co, bierzesz przykład z nich ? Ja się do kibiców Barcy piszących na innych stronach fanowskich jaki to nasz zespół dobry nie jest, nie przyznaję. Ty podobnie jak oni sam zachowujesz się śmiesznie, wchodzisz tu aby pisać o swoim zespole. Wyloguj się
0
Pewnie sama redakcja taki myk zrobiła :P
0
Yaya zamiast Keity i Messi na środku ataku. Inaczej żegnamy się z finałem, Ibra gra zbyt wolno
0
Caceres świetnie gra jako prawy boczny obrońca. Nie widzę sensu sprzedawania go za pół ceny i kupowania zmiennika dla Alvesa, skoro go mamy. To chyba najlepszy gracz Juventusu w tym momencie
0
Niech gra Ibra, a z Interem Messi środek i bojan + Pedro
0
Dlaczego Walencja, ale już Mallorca? Trzymajcie się proszę polskich lub hiszpańskich nazw :)
0
A wg mnie to Hiszpania będzie miała dużo do gadania. A i Holandia może nas zaskoczyć, świetnie dysponowany Sneijder i Robben potrafią zadziwić
0
A wg mnie Pep robi sporo błędów, szczęście że drużyna jest mocna sama w sobie.
0
realny89
Jaki Eto'o wychowanek realu?W Madrycie grał pół sezonu, potem długie lata na Majorce
0
Nie będzie świętował bo nie strzeli : )
0
ubra - ten kolega borubara ? na deportivo będzie gotowy podobno
0
:O *sensowny, oczywiście miało być
0
wielce prosiłbym o jakiś seksowny link do meczu, może być sopcast ;]
0
kielbik
Espanyol nigdy nie był tak słaby jak teraz i taką kupę gra że szok, też mi derby Barcelony, akurat tam 3 pkt mamy bankowo
0
MeSSiiii
- "kot lepszy"
A ja myślę że jednak Messi
0
sebastianx,
"z kad"
0
3-1 dla naszych ;]
0
Inter trudniejszy od Chelsea ? No to już zabawne
0
Inter NIE JEST mocny. Myślę że spokojnie osiągniemy dobry wynik, przecież oni z CSKA, europejskim średniakiem jedynie 2-0 wygrali ( w dwumeczu!) . Martwi tylko to że z tyłu grają dobrze, w dwumeczu nie wpuścili bramki. Bardziej bałem się o Arsenal. Inter nie ma potencjału aby wygrać LM.
0
siemae51
". Widać było że Arsenal sie podłozył... Obrona Arsenalu miała zapłacone... "
Haha proszę o nie dawanie bana za to co powiem ale przecież każdy widzi że ta wypowiedź kipi idiotyzmem. Inaczej tego się nie da nazwać, to zdanie jest śmieszne.
0
Kressu,
tylko że ja mam tylko jeden kanał nsport :D Ten główny. Jakoś tak gratisowo w multimedii dostałem ;P I teraz boję się żeby nie poleciał na tym drugim