0

A gdzie na necie obejrzę ? Dacie link ? Program mam

0

Ale jakich bramkarzy mamy ! Arsenal, ManU, Real, Celtic hyh ;D Polacy mają dobrych bramkarzy bo jak wszyscy w polu zawalają to mają niezwykle ostry trening, a przecież zawalamy każdy mecz ;)

0

Baros 1990

Wyluzuj. Nie każdy ma zamiar płakać po Jacksonie bo i nie każdy uważał go za króla. Ja nie uważam - bo w ogóle nie uważam popu za muzykę ;) Pozdrawiam fanów Barcy - piszmy o niej...

0

Dobra ambasadorka to ładna ambasadorka ;D

0

Da radę, to chłop z Yayami ;)

0

A fota pięknie dopasowana ;)

0

photoshop rlz widzę ;p

0

To skąd ta fota ?

0

Ronaldo = płaczek i słabiak. Tyle na temat.

0

Ja Eto'o nie dziękuję za nic - równie dobrze mógł grać inny napastnik na tej pozycji. A nie dość że jest chciwy to jeszcze wyniszcza Barcę. Brawo dla pana

0

Na eurosporcie właśnie mówią że Zlatan na 100% w Barcelonie. Jak to jest że 0 info w necie?? Wg mnie - dobry transfer, Eto'o przesadzał i trzeba się go było jak najszybciej pozbyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?