langov
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świdnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem że na głównym kanale Nsport pokażą mecz? Bo Inter pokazują od 18.25. Co jeśli w Moskwie się przedłuży i będzie dogrywka? Meczu Barcy nie pokażą? :/
0
@ Culé a muerte
Co to są RZYWE OCZY? :O Przeżyłem istny szok
0
Słaby tekst, to jakie Ty masz zdanie na temat "Wojny polsko-ruskiej" mało jest ważne. Dla mnie film był naprawdę dobry - pod warunkiem że się go do końca zrozumie. Każdy ma swój umysł i w zależności od tego co przeżył różne fakty inaczej do niego docierają, szkkoda że tekst nie dotarł do autora.
0
RAPID - Linki do skrótów nie działają ;x
0
henry14
Atletico - czołowa drużyna ligi? W pierwszej 10 nie jest nawet
0
Ale idioci, przecież Zeti wymienił tylko 10 zawodników z pola. Kto ma za mały móżdżek ten nie zintepretuje myślników jako OPCJI.
0
Kompletna ignorancja. Atletico zwyczajnie nawet nie poradzi sobie z Santanderem a wy już wygraną w finale widzicie. Pozdrawiam realistów :) Getafe też nie będzie łatwym przeciwnikiem Sevilli
0
Marquez i Czyhryński grają kupę w tym sezonie, ja bym zostawił Milito.
0
Sam nie masz YAYA, przecież on w Angoli jest !
0
No i nie będzie żadnego transferu a główni zawodnicy umrą ze zmęczenia. Ława jest słaba. TXIKI DIMISSION
0
Zdecydowania dobra opcja za tak małą cenę. Kupić, na ławę dla innego, idealnego gracza na tę pozycję, a Vela Moses niech się uczy :)
0
robokochambarce
Nie no, to, że Bojan jest lepszy od Jovetica, to można między bajki włożyć
0
katalonczykfan
Na Ukrainie głównie mówi się po rosyjsku ;]
0
DLATEGO razem ; ]
0
ktoś z polskim linkiem na sopcast?
0
I Niemcy znowu przejdą, i pewno do półfinału nawet dojdą : / Mają najsłabszych przeciwników
0
Tylko że Eto'o bez linii pomocy z Barcy już nic fajnego nie tworzy ;]
0
A mnie niestety w tym sezonie gra Messiego specjalnie nie powala, szkoda niektorych sytuacji 1v1. Ale nie widzę nikogo lepszego na tę pozycję w Barcie i poza nią ;]
0
A mnie niestety w tym sezonie gra Messiego specjalnie nie powala, szkoda niektorych sytuacji 1v1. Ale nie widzę nikogo lepszego na tę pozycję w Barcie i poza nią ;]
0
nic nie działa na sopie
0
sopcast jakis link chlopaki macie moze?
0
;]
0
W ogóle żal omg wtf TXIKI DIMISION i tyle
0
Ten 80527 nie działa , nie ma nikt dobrego linku do SopCasta?
0
Link na SOPCAST'a ma ktoś? :)
0
Ibra nie kreuje gry ? Z Osasuną to on więcej był przy piłce niż pomocnicy :) To naprawdę dobry gracz i szkoda będzie gdy go braknie
0
Jaki znowu Bojan, jesli nie będzie Ibry do prawie pewne że na prawym ataku zagra Pedro a Messi będzie w środku
0
Pisze się "w ciągu" :)
0
Nie wiem jak z Robinho - ale ze Zlatanem się udało. Widać teraz, gdy Messi troszkę przystopował, to właśnie Ibra inicjuje większość ataków, częściej nawet wystawia i asystuje niż strzela :) Dodajmy że całkiem widowiskowe są perfekcyjnie dokładne zagrania z piętki ;] A tak właśnie ma grać Barca- efektywnie i efektownie ! :)
0
xD