0

Rozumiem że na głównym kanale Nsport pokażą mecz? Bo Inter pokazują od 18.25. Co jeśli w Moskwie się przedłuży i będzie dogrywka? Meczu Barcy nie pokażą? :/

0

@ Culé a muerte

Co to są RZYWE OCZY? :O Przeżyłem istny szok

0

Słaby tekst, to jakie Ty masz zdanie na temat "Wojny polsko-ruskiej" mało jest ważne. Dla mnie film był naprawdę dobry - pod warunkiem że się go do końca zrozumie. Każdy ma swój umysł i w zależności od tego co przeżył różne fakty inaczej do niego docierają, szkkoda że tekst nie dotarł do autora.

0

RAPID - Linki do skrótów nie działają ;x

0

henry14

Atletico - czołowa drużyna ligi? W pierwszej 10 nie jest nawet

0

Ale idioci, przecież Zeti wymienił tylko 10 zawodników z pola. Kto ma za mały móżdżek ten nie zintepretuje myślników jako OPCJI.

0

Kompletna ignorancja. Atletico zwyczajnie nawet nie poradzi sobie z Santanderem a wy już wygraną w finale widzicie. Pozdrawiam realistów :) Getafe też nie będzie łatwym przeciwnikiem Sevilli

0

Marquez i Czyhryński grają kupę w tym sezonie, ja bym zostawił Milito.

0

Sam nie masz YAYA, przecież on w Angoli jest !

0

No i nie będzie żadnego transferu a główni zawodnicy umrą ze zmęczenia. Ława jest słaba. TXIKI DIMISSION

0

Zdecydowania dobra opcja za tak małą cenę. Kupić, na ławę dla innego, idealnego gracza na tę pozycję, a Vela Moses niech się uczy :)

0

robokochambarce

Nie no, to, że Bojan jest lepszy od Jovetica, to można między bajki włożyć

0

katalonczykfan

Na Ukrainie głównie mówi się po rosyjsku ;]

0

DLATEGO razem ; ]

0

ktoś z polskim linkiem na sopcast?

0

I Niemcy znowu przejdą, i pewno do półfinału nawet dojdą : / Mają najsłabszych przeciwników

0

Tylko że Eto'o bez linii pomocy z Barcy już nic fajnego nie tworzy ;]

0

A mnie niestety w tym sezonie gra Messiego specjalnie nie powala, szkoda niektorych sytuacji 1v1. Ale nie widzę nikogo lepszego na tę pozycję w Barcie i poza nią ;]

0

A mnie niestety w tym sezonie gra Messiego specjalnie nie powala, szkoda niektorych sytuacji 1v1. Ale nie widzę nikogo lepszego na tę pozycję w Barcie i poza nią ;]

0

nic nie działa na sopie

0

sopcast jakis link chlopaki macie moze?

0

;]

0

W ogóle żal omg wtf TXIKI DIMISION i tyle

0

Ten 80527 nie działa , nie ma nikt dobrego linku do SopCasta?

0

Link na SOPCAST'a ma ktoś? :)

0

Ibra nie kreuje gry ? Z Osasuną to on więcej był przy piłce niż pomocnicy :) To naprawdę dobry gracz i szkoda będzie gdy go braknie

0

Jaki znowu Bojan, jesli nie będzie Ibry do prawie pewne że na prawym ataku zagra Pedro a Messi będzie w środku

0

Pisze się "w ciągu" :)

0

Nie wiem jak z Robinho - ale ze Zlatanem się udało. Widać teraz, gdy Messi troszkę przystopował, to właśnie Ibra inicjuje większość ataków, częściej nawet wystawia i asystuje niż strzela :) Dodajmy że całkiem widowiskowe są perfekcyjnie dokładne zagrania z piętki ;] A tak właśnie ma grać Barca- efektywnie i efektownie ! :)

0

xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?