0

Jak dla mnie Yaya 7, a Messi to żal ...

0

Messi nie będzie nikogo wkręcał i pewna wygrana Hiszpanii się szykuje ;p

0

"Forlan" a nie Fornal ;)

0

link na Sopcast ktoś ma ?

0

A mnie śmieszy ta relacja. Valdes broni - ale robi to słabo. Nawet w Polsce mamy lepszych bramkarzy - chociażby taki Boruc który potrafi świetnie przewidzieć tor lotu piłki w sytuacjach jeden na jeden. Valdes niestety - widać to było chociażby w Meczu z Rubinem, na 3 strzał traci dwie bramki. Popatrzmy na statystyki - ile bramek na ile strzałów puszcza Valdes, a ile inni bramkarze. Jest bombardowany zdecydowanie rzadziej niż inni... A puszcza częściej. Wg mnie wciąż jest on NAJSŁABSZYM OGNIWEM BARCY.

0

Ten Ronaldo zwyczajnie zazdrości że my wygramy ligę i jakieś sensowne osiągnięcia w LM będziemy mieli - oni już przez następne kilka lat nie.

0

"wychowanką" "zprowadziłbym", ogarnijta się niektórzy ;] Robinho - dobry czy zły, wzmocnienia w oknie zimowym są MUSEM. Ktoś musi dojść, najlepiej gdyby prócz Robinho kupić za 5-6 mln ofensywnego pomocnika na ławę.

0

SkromnySocios

Omg przecież każdy domyślny zauważy że zmiana została zapewne wprowadzona PO poście Janka. Pozdrawiam kumatych ;]

0

Dlaczego u mnie wygląda to tak?

Bramka z Athletic:

Bramka z Szachtarem:

Bramka z Dynamem Kijów:

Bramka z Almerią:

I nie ma żadnych linków...

0

królewski94

A kiedy gracze realu byli zgrani ? Nie przypominam sobie podczas ostatnich lat ;] Taka mieszanka transferowa po raz kolejny pokazuje że team budowany jest od nowa

0

Szanuję i uwielbiam Barcę ale fakt faktem że liga angielska jest lepsza, więcej kasy, więcej zawodników, lepsze efekty. W Hiszpanii nie ma tak wielu zespołów które mogą realnie powalczyć o pierwsze miejsce.

0

link do sopcasta ktoś ma ?

0

BAN

brak szacunku

0

Sopcast kanał ktoś ma ?

0

A ja jeszcze w ostatnim sezonie straciłem cały szacunek do tego zawodnika.

0

Fajnie królewski ale polecam Ci realmadryt.pl i stąd możesz sobie pójść jako kibic realu :) Btw żelek jest słabiakiem. Pozdrawiam ;]

0

Wydaje mi się dość przykre że Laporta leci na kasę a raczej nie wydawanie jej. A ciężko zarobić nie inwestując... Barca powinna kupić przynajmniej jednego pomocnika, klasy średniej + za te kilkana milionów, bądź lepszego za kilkanaście. Inaczej będzie ciężko gdy ktoś złapie kontuzję, a zwolennikiem talentu Busquetsa nie jestem.

0

Pewnie jak zwykle poleciał na kasę i wylicytuje koszulki na e-bayu :D

A tak serio - no cóż, sentyment :)

0

Wydaje mi się że Ibra grał lepiej... Ale teraz dopiero widać że tak naprawdę każdy napastnik wydaje się lepszy gdy ma Messiego Xaviego i Iniestę za plecami... Eto'o nie jest w stanie sam wypracować dobrej akcji, podobnie jak Ibra, teraz jednak Ibra powinien więcej strzelać z Barcą na tyłach :)

0

A wg mnie Alves rozegrał najlepsze spotkanie, tworząc więcej akcji niż reszta zespołu :) Chłopakowi wyraźnie szło, mam nadzieję że cały sezon będzie trzymał tak dobry poziom

0

I już znalazło się 2 niekumatych którzy nie kapną się że w newsach można [trzeba] poprawiać błędy. I nawet nie domyślą się że zamiast Ibrahimovic było wpisane Toure. Tak ciężko zrozumieć, rzeczywiście

0

Dlaczego pod "Bramka Eto'o: " Tak jak i przy artykule z Caceresem, nie ma linków?

0

Porównywać Eto'o z Ibrą a nie z Toure chyba ;]

0

*wrócili omg

0

Jaki kujonek, z wszystkiego miał jakby 3 a z kilku przedmiotów lepsze oceny :) Raczej średniak

0

Baqrqki ;D

0

a Zlatan haha :D

0

Po co wam te Abu Dhabi skoro mecz leci o 22 na TVP SPORT :D Po co sobie utrudniać jak i z polskim komentarzem można ?

TVP SPORT 21:50 studio ;]

0

Moja opinia - Ibra grał nieźle chociaż rzeczywiście trochę za mały pressing stosował. Ale nieźle zgrywa się z resztą teamu, po 10 min. drugiej połowy w prawie każdym ataku dotykał piłkę, trochę szczęścia zabrakło. Obie drużyny w drugiej połowie dawały z siebie wszystko, było to widać. Posiadanie 65 % Barca, 35 % ManC, Strzały 11 Barca, 3 ManC. Zdziwiło mnie że Guardiola nie wystawił mocniejszego składu, lekko irytujące że nie postarał się o puchar do kolekcji ;]

0

IBRA GRA? oO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?