0

BRAWO PUYOL!!!

0

Haha a gdzie Real? Nie ma szkółki?

0

Zwycięstwa w Copa America, kolejnych wielkich sukcesów w Barcelonie i by zawsze pozostał tym samym skromnym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego Leo Messi!!!!!!!!!!!

Najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Też tak myśle :)

0

500

MVP nie zawiodło brawo.

VeB!!!!

0

Pep powiedział że Abidal i Puyol napewno nie zagrają razem ponieważ mieli zbyt długom przerwe i boi sie o ta lewą stronę. Powiedział że wystąpi albo 1 albo2, bo żaden nie jest wstanie zagrac pelnych 90 minut . wystawil Abiego to pewnie potem wejdzie Puyol :)

0

Oier, Puyol, Keita, Adriano, Thiago, Afellay, Bojan - rezerwy :),

szkoda że bez Puyola ale on będzie nam potrzebny w 2. połowie.

Życze miłej zabawy :D VeB!!!!!!!!!!

0

Gratulacje :)

0

Messi będzie miał rekord w Lidze Mistrzów a Cr7 to i tak cienias. Jakby cała drużyna grała pod Messiego, to Leo miałby 50 bramek . Messi ma chyba juz 11 bramek w LM, tyle co Raul, wystarczy 1 (lub2) bramki i po sprawie. A najważniejsze Ze to Barca z Messim a nie Real z CR7 są w finale Lm i wygrali lige hiszpanską. A tylko cioty obwiniają za to sędziego:)

0

v3go

Proszę bardzo, mam nadzieję że o to ci chodziło :

0

haha!!!

Fajny żarcik, Messi i bójka ?

Jak by był to cr7 to może by m uwierzyła ale on????

Wymyślcie coś lepszego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?