leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BRAWO PUYOL!!!
0
Haha a gdzie Real? Nie ma szkółki?
0
Zwycięstwa w Copa America, kolejnych wielkich sukcesów w Barcelonie i by zawsze pozostał tym samym skromnym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego Leo Messi!!!!!!!!!!!
Najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Też tak myśle :)
0
500
MVP nie zawiodło brawo.
VeB!!!!
0
Pep powiedział że Abidal i Puyol napewno nie zagrają razem ponieważ mieli zbyt długom przerwe i boi sie o ta lewą stronę. Powiedział że wystąpi albo 1 albo2, bo żaden nie jest wstanie zagrac pelnych 90 minut . wystawil Abiego to pewnie potem wejdzie Puyol :)
0
Oier, Puyol, Keita, Adriano, Thiago, Afellay, Bojan - rezerwy :),
szkoda że bez Puyola ale on będzie nam potrzebny w 2. połowie.
Życze miłej zabawy :D VeB!!!!!!!!!!
0
Gratulacje :)
0
Messi będzie miał rekord w Lidze Mistrzów a Cr7 to i tak cienias. Jakby cała drużyna grała pod Messiego, to Leo miałby 50 bramek . Messi ma chyba juz 11 bramek w LM, tyle co Raul, wystarczy 1 (lub2) bramki i po sprawie. A najważniejsze Ze to Barca z Messim a nie Real z CR7 są w finale Lm i wygrali lige hiszpanską. A tylko cioty obwiniają za to sędziego:)
0
v3go
Proszę bardzo, mam nadzieję że o to ci chodziło :
0
haha!!!
Fajny żarcik, Messi i bójka ?
Jak by był to cr7 to może by m uwierzyła ale on????
Wymyślcie coś lepszego :)