0

Sędzia chce koszulke xd

0

W niedziele w golfa gral xd kontuzja xd

0

Dawać mecz barcy!!! Nie Ogladam ANTYFUTBOLU

0

Na Eleven od 20:45 (poczatek meczu atletico) bedzie multlitransmisja? Gdzie mozna obejrzec w spokoju do konca mecz najlepszej drużyny swiata????

3

Zycze Atletico Realu w 1/2 i wygranej w Lidze Mistrzów. Należy się. Co do gry Barcy mam jeden wniosek - BRAK SZYBKOŚCI. Grając tak wolno nie wygramy nic. Dzisiaj nie jestem wkurzona, jestem smutna. Nie było checi, zaangażowania, walki. Alteti bylo lepsze. Powodzenia! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ;) VAMOS BARCA!!! 2 tytuły nam zostały do zdobycia :)

0

Raczej na necie tylko, telewizjada.net albo soccerlive, moze znajdziesz niezła transmisje ;)

0

Na zdfie jest tylko w srody

0

O 1 z obu stron xd hahahah

0

1 brama dla Wilków i jakieś 2-3 czerwone kartki u białasów wyczuwam xd

0

A co z nim się dzieje??

1

Sędzia byl w porzadku, nie popełnił bledu ktory wpłynąłby znacząco na mecz czy wynik

0

Real przegrywa to juz nerwy puszczają xd

9

Mam nadzieję, że chlopaki zrobią mi prezent na urodziny!

1

Jakie miny i szantaże xd wiesz co onaczają te trzy palce? Jego żonę i dzieciaki :)

0

Wie ktoś o której gra Argentyna??

0

Dzięki ;).

0

Czemu zawodnicy Urugwaju nie maja nazwisk na koszulkach?;|

5

1/8 i 1/4 Realu:
2016: roma i wolfsburg
15: schalke i atletico
14: schalke i borussia
13: manu i galatasaray
12: apoel i cska
11: Lyon i tottenham

1/8 i 1/4 Barcy:
16: arsenal i atletico
15: city i psg
14: city i atletico
13: Milan i psg
12: leverkusen i Milan
11: arsenal i szachtar

0

A ten Traore to nie jest z La Masii??

1

Ja bym chciala zeby trafili na Bayern xd

0

Paulista jakis uraz mięśniowy wiec tak 2 tyg to minimum, a Ramsey nie mam pojecia na jak dlugo wyleci ;/

1

Mi pasuje xd po tym co wczoraj pokazali nie mam watpliwosci ze wygramy z nimi wszystko

1

Real tradycyjnie w ćwierćfinale trafi na trudnego przeciwnika xd jestem pewna że będzie to Wolfsburg albo zwycięzca z pary Benfica - Zenit

0

A moze to i to?

0

A taki zawodnik moze grac przeciwko druzynie, z ktorej jest wypożyczony? Bo przeciwko Barcelonie gral jakis czas temu

0

Jak to jest z tym Haliloviciem? On jest wypożyczony jeszcze czy juz sprzedany Sportingowi? Jakas opcja pierwokupu pozniej czy cos takiego wchodzi w gre przy tym transferze?

0

3 Messi, 4 Suarez

1

Dzięki i zazdrooo ;)

0

Podasz nazwę restauracji? Chętnie odwiedzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?