leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia chce koszulke xd
0
W niedziele w golfa gral xd kontuzja xd
0
Dawać mecz barcy!!! Nie Ogladam ANTYFUTBOLU
0
Na Eleven od 20:45 (poczatek meczu atletico) bedzie multlitransmisja? Gdzie mozna obejrzec w spokoju do konca mecz najlepszej drużyny swiata????
3
Zycze Atletico Realu w 1/2 i wygranej w Lidze Mistrzów. Należy się. Co do gry Barcy mam jeden wniosek - BRAK SZYBKOŚCI. Grając tak wolno nie wygramy nic. Dzisiaj nie jestem wkurzona, jestem smutna. Nie było checi, zaangażowania, walki. Alteti bylo lepsze. Powodzenia! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ;) VAMOS BARCA!!! 2 tytuły nam zostały do zdobycia :)
0
Raczej na necie tylko, telewizjada.net albo soccerlive, moze znajdziesz niezła transmisje ;)
0
Na zdfie jest tylko w srody
0
O 1 z obu stron xd hahahah
0
1 brama dla Wilków i jakieś 2-3 czerwone kartki u białasów wyczuwam xd
0
A co z nim się dzieje??
1
Sędzia byl w porzadku, nie popełnił bledu ktory wpłynąłby znacząco na mecz czy wynik
0
Real przegrywa to juz nerwy puszczają xd
9
Mam nadzieję, że chlopaki zrobią mi prezent na urodziny!
1
Jakie miny i szantaże xd wiesz co onaczają te trzy palce? Jego żonę i dzieciaki :)
0
Wie ktoś o której gra Argentyna??
0
Dzięki ;).
0
Czemu zawodnicy Urugwaju nie maja nazwisk na koszulkach?;|
5
1/8 i 1/4 Realu:
2016: roma i wolfsburg
15: schalke i atletico
14: schalke i borussia
13: manu i galatasaray
12: apoel i cska
11: Lyon i tottenham
1/8 i 1/4 Barcy:
16: arsenal i atletico
15: city i psg
14: city i atletico
13: Milan i psg
12: leverkusen i Milan
11: arsenal i szachtar
0
A ten Traore to nie jest z La Masii??
1
Ja bym chciala zeby trafili na Bayern xd
0
Paulista jakis uraz mięśniowy wiec tak 2 tyg to minimum, a Ramsey nie mam pojecia na jak dlugo wyleci ;/
1
Mi pasuje xd po tym co wczoraj pokazali nie mam watpliwosci ze wygramy z nimi wszystko
1
Real tradycyjnie w ćwierćfinale trafi na trudnego przeciwnika xd jestem pewna że będzie to Wolfsburg albo zwycięzca z pary Benfica - Zenit
0
A moze to i to?
0
A taki zawodnik moze grac przeciwko druzynie, z ktorej jest wypożyczony? Bo przeciwko Barcelonie gral jakis czas temu
0
Jak to jest z tym Haliloviciem? On jest wypożyczony jeszcze czy juz sprzedany Sportingowi? Jakas opcja pierwokupu pozniej czy cos takiego wchodzi w gre przy tym transferze?
0
http://www.sport.es/es/noticias/barca/messi-suarez-mucho-mas-que-amigos-4925899
0
3 Messi, 4 Suarez
1
Dzięki i zazdrooo ;)
0
Podasz nazwę restauracji? Chętnie odwiedzę :)