leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xdddddddddddddd
7
Spoko, zaraz karny i 2:1 dla Realu ;)))
1
Nie radzą sobie ze Sportingiem ;) juz jakies chamskie zachowania, nerwy. Teraz (75min) troche klepia, ale konczy sie na spalonych albo jakis słabych wrzutach. Ronaldo nie widze, ale tez nie skupiam sie na nim. Czasem tylko rece podnosi :p
0
Legie xd
1515151515
0
I co, moze z nimi przegramy? Wyluzujcie juz :)
0
Legia, bo tak ;)))
5
Ale marudzicie xd nic nie pasuje xd mamy drużyny do ogrania i lecimy po puchar.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zamiast celticu legie poprosze xd
0
W sumie byloby spoko!
0
Duzo ich juz bylo :/
0
Znowu City... :///
0
Zapraszamy do C Napoli!
1
Brakuje Wlazłego, brakuje Winiarskiego. Bez nich to nie to samo. Żadnej wiary w zwycięstwo, przegraliśmy ten mecz w głowach. Nie ma sensu obwiniać Antigi. Szkoda, ale mam nadzieję, że Barca poprawi nam humor :)
0
To byl ten gol czy nie? Bo u mnie ciagle 3:1 xd
0
Na plus, pare ładnych akcji, dryblingi, co prawda pare strat bylo ale ta pozycja zdecydowanie bardziej mu lezy ;)
0
I to byla genialna decyzja ;)
0
Arda co gra xdd
0
Teraz juz transmisje mam, za ladnie grają zeby kombinowac ;) ale dziekuje, przyda sie na pewno :)
0
Gdzie transmitują plażowa? TVP sport?
0
O co chodzi z tym acestream?
0
Dajcie jakis dobry link do meczu na telefon ☺️❤️
0
Mam ios ;//////
0
Tylko jak chce pobrać to z tego australijskiego konta, to musze podać jakies nr kart kredytowych itd
0
Powie ktos jak pobrać te pokemony na ios? Internet tym zyje, chcialam sprawdzic co to wlasciwie jest, ale nie wiem jak zalozyc to australijskie konto :/
0
Dobry film polecam!
60
To uczucie, gdy dzieci na placu zabaw krzyczą:
- Ja jestem Lewandowskim!
- Okej, to ja będę Pazdanem!
Ostatni, zrezygnowany mówi:
- Ech, to ja będę Ronaldo.
0
Fake, zmien prędkość na yt i zobacz w ktora strone jest gwóźdź xddd
Pnś chce sie wybić w internetach xd
14
https://instagram.com/p/BHJJc32BD5X/
Wyraża wiecej niz 1000 slow...
7
#staystrongLeo
https://instagram.com/p/BHJHZ6cjDJR/