leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście ze nie zmienia, ale no nie oszukujmy się, Ter Stegen się rzucać nie lubi ;p
0
Ale bramkarz przynajmniej się rzucił!!!
1
Ale tego Alvesa to mi trochę brakuje xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.377154786236.163890.195470936236/10154045443201237/?type=3&theater
0
A mi się to właśnie podoba, mam trochę dosyć tego ryzyka które podejmuje Marc
1
Działo się coś dalej z tą sprawą? Wydaje mi się ze jakoś szybko ucichła :)
2
Podoba mi się gra bramkarza dzisiaj. Nie pie*oli się z nimi, nie bawi, kiedy może to podaje, nie może - to wybija. Jakiś taki pewniejszy się wydaje ;))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A l.suarez to w ogóle gra w 2 polowie?xddd
0
Zmiany kur*a zmiany!
0
Albo denisa za rakietę ;)
3
Umtiti wydaje mi się dzisiaj być najpewniejszym punktem naszej obrony ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wku***a mnie to, ze w sytuacji jak można zaatakować, isc do przodu, to znowu podanie do Ter Stegena, on czeka aż podejdą bliżej, mimo ze ten ich pressing jest chole*nie dobry :/
0
Wyluzuj, pogadał trochę o Madrycie i już się zagotowałeś? ;)
0
Ładna brameczka ☺️
6
ZAJEBISCIE!!!!!!!
1
Starcie z Suarezem (przy strzale Luisa) i jakieś problemy z kolanem
0
sędziowie to jak w hiszpanii xd
19
Bardzo, bardzo dobrze!
0
Ronaldo na tym zdjeciu wygrywa xd
0
Koło 23, więc pewnie za chwilke :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chyba SN, Messi zapier*ala
0
W końcu ma mu kto podawać piłki!!!
0
Wygrali???????????
0
Wraca stara, dobra Barcelona
0
Co ten sędzia ahahahahah
7
Neymar kur*a graj, a nie sedziujesz...