0

Oczywiście ze nie zmienia, ale no nie oszukujmy się, Ter Stegen się rzucać nie lubi ;p

0

Ale bramkarz przynajmniej się rzucił!!!

1

Ale tego Alvesa to mi trochę brakuje xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A mi się to właśnie podoba, mam trochę dosyć tego ryzyka które podejmuje Marc

1

Działo się coś dalej z tą sprawą? Wydaje mi się ze jakoś szybko ucichła :)

2

Podoba mi się gra bramkarza dzisiaj. Nie pie*oli się z nimi, nie bawi, kiedy może to podaje, nie może - to wybija. Jakiś taki pewniejszy się wydaje ;))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A l.suarez to w ogóle gra w 2 polowie?xddd

0

Zmiany kur*a zmiany!

0

Albo denisa za rakietę ;)

3

Umtiti wydaje mi się dzisiaj być najpewniejszym punktem naszej obrony ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wku***a mnie to, ze w sytuacji jak można zaatakować, isc do przodu, to znowu podanie do Ter Stegena, on czeka aż podejdą bliżej, mimo ze ten ich pressing jest chole*nie dobry :/

0

Wyluzuj, pogadał trochę o Madrycie i już się zagotowałeś? ;)

0

Ładna brameczka ☺️

6

ZAJEBISCIE!!!!!!!

1

Starcie z Suarezem (przy strzale Luisa) i jakieś problemy z kolanem

0

sędziowie to jak w hiszpanii xd

19

Bardzo, bardzo dobrze!

0

Ronaldo na tym zdjeciu wygrywa xd

0

Koło 23, więc pewnie za chwilke :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chyba SN, Messi zapier*ala

0

W końcu ma mu kto podawać piłki!!!

0

Wygrali???????????

0

Wraca stara, dobra Barcelona

0

Co ten sędzia ahahahahah

7

Neymar kur*a graj, a nie sedziujesz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?