leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Mi tam sie podoba, ze moge ogladac Barce a tu mam wszystkie informacje o wyniku i grze prześcieradeł :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2:0 pozamiatane
0
Tak powiedział, aż sie przestraszyłam jak to usłyszałam xd
8
A co ona takiego zrobiła, żeby ją hucznie witać?
1
Śniło mi się dzisiaj, że real przegrał z Celtą 3:2 :)
1
Lisa Gonçalves, na ig: liisagoncalves
2
Ty chyba nie widziałeś jego dziewczyny xd uwierz, nie musi używać ręki xd
0
Niedawno zszedł, mecz mocno przeciętny, duzo strat i głupich bledow, Neymar nadal nie chce z nim współpracować
0
Messi krooool!!!!!
5
Drybling to piękno piłki nożnej, świadczy o tym, ze piłkarz ma niesamowitą technikę i dobrze się bawi na boisku. Im wiecej takich, tym lepiej, a Neymar - przykład brazylijskiej Samby!
0
I zła passa Neymara przerwana!
1
I taką grą ;)
0
Zwycięzca, Billy Elliot, McFarland
0
Ja tam całym serduchem za Koroną :D
8
SciFun - może do matury czy innych egzaminów nie nauczy, ale z pewnością wciągnie w temat i fajnie wyjaśni niektore procesy :)
0
Fajnie oglada sie koronę. Popełniają błędy, są problemy w obronie ale klepią przyjemnie dla oka. Mam nadzieje ze nowy właściciel, który jest tez właścicielem szkółek w Niemczech i byłym bramkarzem Werderu zajmie sie tym klubem jak należy, ściągnie kilku młodych chłopaków, bo są perspektywy na przyszłość ;)
0
Ale brameczka śliczna
1
Troche jak Real, spalony xd
1
Oczywiście ze pograsz ;) kupujesz oryginalne w sklepie albo na specjalnej platformie, jak wolisz piracić to wystarczy windowsa zainstalować i wszystko śmiga
1
Dla mnie tylko Apple, ale przy takim budżecie to może jakis Dell albo Asus, Lenovo ostatnio modne, nie wiem tylko co z jakością i wydajnością ;)
0
Mam nadzieje ze nie :p
1
Korona! Całkiem przyzwoicie ostatnio grają, szybko, z pierwszej piłki
1
I ta mina Ronaldo w tle
13
Zwrócił ktoś uwagę na telefon który trzyma Messi? To video chat z neymarem ;) cała rodzina na zdjęciu https://www.facebook.com/fcbarcelona/posts/10155469594954305:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kazda 13-latka umie korzystac z Photoshopa lepiej niz tworca tego zdjecia (a raczej przerobki)
0
Koncowka sezonu bd mocna, kilka meczy zawieszenia dla Ramosa, byc moze kilka dla Marcelo, Bale'a nie bedzie i do tego LM, MAMY GIGANTYCZNE SZANSE, tylko blagam, nie badzmy frajerami kolejny raz, pojdzmy za ciosem i wygrajmy wszystko, do samego konca. VISCA EL BARCA!
0
Przydaloby sie z innej perspektywy xd
11
Rafinha na Facebook'u
https://www.facebook.com/rafinhalcantara/photos/a.691411377571676.1073741828.679306598782154/1407948312584642/?type=3&theater