17

Mi tam sie podoba, ze moge ogladac Barce a tu mam wszystkie informacje o wyniku i grze prześcieradeł :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2:0 pozamiatane

0

Tak powiedział, aż sie przestraszyłam jak to usłyszałam xd

8

A co ona takiego zrobiła, żeby ją hucznie witać?

1

Śniło mi się dzisiaj, że real przegrał z Celtą 3:2 :)

1

Lisa Gonçalves, na ig: liisagoncalves

2

Ty chyba nie widziałeś jego dziewczyny xd uwierz, nie musi używać ręki xd

0

Niedawno zszedł, mecz mocno przeciętny, duzo strat i głupich bledow, Neymar nadal nie chce z nim współpracować

0

Messi krooool!!!!!

5

Drybling to piękno piłki nożnej, świadczy o tym, ze piłkarz ma niesamowitą technikę i dobrze się bawi na boisku. Im wiecej takich, tym lepiej, a Neymar - przykład brazylijskiej Samby!

0

I zła passa Neymara przerwana!

1

I taką grą ;)

0

Zwycięzca, Billy Elliot, McFarland

0

Ja tam całym serduchem za Koroną :D

8

SciFun - może do matury czy innych egzaminów nie nauczy, ale z pewnością wciągnie w temat i fajnie wyjaśni niektore procesy :)

0

Fajnie oglada sie koronę. Popełniają błędy, są problemy w obronie ale klepią przyjemnie dla oka. Mam nadzieje ze nowy właściciel, który jest tez właścicielem szkółek w Niemczech i byłym bramkarzem Werderu zajmie sie tym klubem jak należy, ściągnie kilku młodych chłopaków, bo są perspektywy na przyszłość ;)

0

Ale brameczka śliczna

1

Troche jak Real, spalony xd

1

Oczywiście ze pograsz ;) kupujesz oryginalne w sklepie albo na specjalnej platformie, jak wolisz piracić to wystarczy windowsa zainstalować i wszystko śmiga

1

Dla mnie tylko Apple, ale przy takim budżecie to może jakis Dell albo Asus, Lenovo ostatnio modne, nie wiem tylko co z jakością i wydajnością ;)

0

Mam nadzieje ze nie :p

1

Korona! Całkiem przyzwoicie ostatnio grają, szybko, z pierwszej piłki

1

I ta mina Ronaldo w tle

13

Zwrócił ktoś uwagę na telefon który trzyma Messi? To video chat z neymarem ;) cała rodzina na zdjęciu https://www.facebook.com/fcbarcelona/posts/10155469594954305:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kazda 13-latka umie korzystac z Photoshopa lepiej niz tworca tego zdjecia (a raczej przerobki)

0

Koncowka sezonu bd mocna, kilka meczy zawieszenia dla Ramosa, byc moze kilka dla Marcelo, Bale'a nie bedzie i do tego LM, MAMY GIGANTYCZNE SZANSE, tylko blagam, nie badzmy frajerami kolejny raz, pojdzmy za ciosem i wygrajmy wszystko, do samego konca. VISCA EL BARCA!

0

Przydaloby sie z innej perspektywy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?