0

A moja się już skończyła :D

0

"Ocalony" - polecam ;)

1

W końcu zaczyna to działać :) zmiennicy się odnajdują

0

Powinien byc ten karny?!

1

I jeszcze "Strzelec" i "Akt odwagi". Poza tym "Sully", niedawno oglądałam, polecam, mimo, że nie o wojnie ;)

2

Polecam "Ocalony". Grupa amerykańskich komandosów ma zabić lidera talibów. Naprawdę sztosik film

1

prawidłowo! :)

4

Ale tu dzisiaj rozkminy idą, wszyscy zjarani? :D

0

Chłopak z mojego miasta!:)

0

Ostatnio pisałam na ten temat pracę na studia, ciekawe zagadnienie :)

0

Krótka i miękka :) co do firmy to zależy, na facebook'u jest dużo grup dotyczących snowboardu, tam popytaj, ktoś cos doradzi, poza tym mozesz znalezc tam deske w bardzo dobrym stanie za małe pieniądze :)

9

Mas que un capitan - Puyol! Będzie drugi taki kapitan?


0

Klasa!!!!!! :)

0

W którym momencie on miał pretensje??xd

2

Albo faktycznie Xiaomi

2

Dla mnie tylko jabłko ;)

1

O, znowu genialne podanie Messiego ;)

0

Chciałabym dzisiaj zobaczyć Aleixa, pamietam mecz jak grał na prawej stronie razem z Denisem, i cudownie to wyglądało

0

Aleixa za Arde, a Roberto przesunąć do pomocy

1

I jestem pewna, że nie będziesz jedynym gosciem w granatowym garniaku ;p

0

Ostatnio to typowe połączenie, w granatowych garniturach młodzi faceci wyglądają naprawdę dobrze!

1

Stoch właśnie 135,5, a transmisja na tvpsport

14

I Stoch wygra :D

0

Pytanko mam, czemu Schlierenzauer skakał 7 czy tam 8, skoro wygrał kwalifikacje i powinien skakać ostatni (przed najlepszą 10)?

0

Ma ktoś dobry stream ręcznych? :)

0

I jeszcze sędzia jakoś zmienił nastawienie :o

0

Kocham go po prostu

0

Jestem za, tylko kogo wpuścić?

0

W obronie chyba bym mu nie zaufała, ale poza tym elegancko :)

1

Takich kilku Messich by nam się przydało xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?