leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A moja się już skończyła :D
0
"Ocalony" - polecam ;)
1
W końcu zaczyna to działać :) zmiennicy się odnajdują
0
Powinien byc ten karny?!
1
I jeszcze "Strzelec" i "Akt odwagi". Poza tym "Sully", niedawno oglądałam, polecam, mimo, że nie o wojnie ;)
2
Polecam "Ocalony". Grupa amerykańskich komandosów ma zabić lidera talibów. Naprawdę sztosik film
1
prawidłowo! :)
4
Ale tu dzisiaj rozkminy idą, wszyscy zjarani? :D
0
Chłopak z mojego miasta!:)
0
Ostatnio pisałam na ten temat pracę na studia, ciekawe zagadnienie :)
0
Krótka i miękka :) co do firmy to zależy, na facebook'u jest dużo grup dotyczących snowboardu, tam popytaj, ktoś cos doradzi, poza tym mozesz znalezc tam deske w bardzo dobrym stanie za małe pieniądze :)
9
Mas que un capitan - Puyol! Będzie drugi taki kapitan?
0
Klasa!!!!!! :)
0
W którym momencie on miał pretensje??xd
2
Albo faktycznie Xiaomi
2
Dla mnie tylko jabłko ;)
1
O, znowu genialne podanie Messiego ;)
0
Chciałabym dzisiaj zobaczyć Aleixa, pamietam mecz jak grał na prawej stronie razem z Denisem, i cudownie to wyglądało
0
Aleixa za Arde, a Roberto przesunąć do pomocy
1
I jestem pewna, że nie będziesz jedynym gosciem w granatowym garniaku ;p
0
Ostatnio to typowe połączenie, w granatowych garniturach młodzi faceci wyglądają naprawdę dobrze!
1
Stoch właśnie 135,5, a transmisja na tvpsport
14
I Stoch wygra :D
0
Pytanko mam, czemu Schlierenzauer skakał 7 czy tam 8, skoro wygrał kwalifikacje i powinien skakać ostatni (przed najlepszą 10)?
0
Ma ktoś dobry stream ręcznych? :)
0
I jeszcze sędzia jakoś zmienił nastawienie :o
0
Kocham go po prostu
0
Jestem za, tylko kogo wpuścić?
0
W obronie chyba bym mu nie zaufała, ale poza tym elegancko :)
1
Takich kilku Messich by nam się przydało xd