1

Niech mi teraz ktoś kur*a powie ze Ronaldo jest najlepszy na swiecie, to pokaze mu ten mecz. MESSI KRÓL!!!

10

Dawać te zdjęcia messiego, nowa tapetę wyczuaam

0

Dwiema nogami w niego wjechał, ewidentne czerwo

12

Gomes wszedł i odrazu bramka!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest na ławce, nie da rady zagrać? Ciagle kontuzja?

0

Kurde Isco wejdzie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


A to nie ten jest najnowszy?

9

Może Abidal? Wygrał dwukrotnie z choroba i mysle ze na kazdego wpływał pozytywnie ;)

0

Włączyłam mecz Hiszpanii na ostatnie 2 minuty, wszyscy tu piszą, że nudny, że nic sie nie dzieje, a komentatorzy sie zachwycają, ze dawno nie oglądali tak dobrej połowy meczu na 0:0... to co jest? Dobry ten mecz czy szkoda czasu?

0

2 minuty temu nie działała, zaraz po losowaniu :)

0

Zgadzam się z toba co do przegranych z ogórkami, ale to wcale nie znaczy, że liga jest przegrana, zostało dużo kolejek, dużo meczy do wygrania, dużo szans na potknięcie się Realu, a kto jak kto, ale my powinnismy wierzyć do końca :) a tego ze lepiej byłoby odpaść z LM nawet nie skomentuje ;)

3

Czekam na komentarze "straciliśmy ligę" 100000 raz w tym sezonie :D

6

Jak zawsze, progresu nie widac :/

0

E-trapeza polecam, Krystian Ci wszystko wyjaśni ;)

0

Miałam ciary oglądając ich ;)

0

O tak, więcej takich filmów

3

Czekam na film (kompilacje) radości komentatorów i kibiców po golu Sergiego

0

To u mnie poszedł karton wódki ;p

2

ma ktoś może filmik z tego co działo się po meczu na Camp Nou? :)

3

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet, jaki mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję Panowie! To co, jedziemy po tryplet! ❤️

0

Zaraz Messiego zaczną sprzedawac, poczekaj chwile xd

1

Jeden z komentatorow* Ale mnie tez strasznie to wkurza, ciezko mi go sluchac xd

0

Pique i busi musza bardzo uwazac

0

Zaczęła się 38 min temu niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?