leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech mi teraz ktoś kur*a powie ze Ronaldo jest najlepszy na swiecie, to pokaze mu ten mecz. MESSI KRÓL!!!
10
Dawać te zdjęcia messiego, nowa tapetę wyczuaam
0
Dwiema nogami w niego wjechał, ewidentne czerwo
12
Gomes wszedł i odrazu bramka!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest na ławce, nie da rady zagrać? Ciagle kontuzja?
0
Kurde Isco wejdzie..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
https://www.facebook.com/167866666571743/videos/1667639443261117/
Luis z synkiem
0
A to nie ten jest najnowszy?
9
Może Abidal? Wygrał dwukrotnie z choroba i mysle ze na kazdego wpływał pozytywnie ;)
0
Włączyłam mecz Hiszpanii na ostatnie 2 minuty, wszyscy tu piszą, że nudny, że nic sie nie dzieje, a komentatorzy sie zachwycają, ze dawno nie oglądali tak dobrej połowy meczu na 0:0... to co jest? Dobry ten mecz czy szkoda czasu?
0
2 minuty temu nie działała, zaraz po losowaniu :)
0
Zgadzam się z toba co do przegranych z ogórkami, ale to wcale nie znaczy, że liga jest przegrana, zostało dużo kolejek, dużo meczy do wygrania, dużo szans na potknięcie się Realu, a kto jak kto, ale my powinnismy wierzyć do końca :) a tego ze lepiej byłoby odpaść z LM nawet nie skomentuje ;)
3
Czekam na komentarze "straciliśmy ligę" 100000 raz w tym sezonie :D
6
Jak zawsze, progresu nie widac :/
0
E-trapeza polecam, Krystian Ci wszystko wyjaśni ;)
1
https://www.instagram.com/p/BRZRwpYD6dk/
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17191168_1843273409218767_6574101942671047053_n.jpg?oh=5f55208298db23079ec2d65d6d0ced97&oe=59638A1D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/17157490_10155309317224305_1279785214938081218_o.jpg?oh=d1d19e0c7d20f414e76e0582914b2930&oe=59710488
https://www.instagram.com/p/BRZRwpYD6dk/
https://www.instagram.com/p/BRZTPM4gveL/?taken-by=leobarbudo
0
Miałam ciary oglądając ich ;)
0
O tak, więcej takich filmów
3
Czekam na film (kompilacje) radości komentatorów i kibiców po golu Sergiego
0
To u mnie poszedł karton wódki ;p
2
ma ktoś może filmik z tego co działo się po meczu na Camp Nou? :)
5
https://zapodaj.net/d1059dfdf9753.jpg.html
3
Najlepszy prezent na Dzień Kobiet, jaki mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję Panowie! To co, jedziemy po tryplet! ❤️
0
Zaraz Messiego zaczną sprzedawac, poczekaj chwile xd
1
Jeden z komentatorow* Ale mnie tez strasznie to wkurza, ciezko mi go sluchac xd
0
Pique i busi musza bardzo uwazac
0
Zaczęła się 38 min temu niestety