leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jadę dzisiaj na Barry Sale: Król przemytu + słyszałam, że Bodyguard Zawodowiec całkiem przyjemny
0
O 12 zaczyna się transmisja.
26
Ile razy trzeba powtarzać, że to Nicea spie**ła sprawę z Serim? Sam zawodnik to przyznaje.
0
Puyol jeśli chodzi o fryzurę i opaskę kapitana, gra oczywiście Xavi :)
0
Pierwsze chwile Dembele w Barcelonie:
0
Staż, pseudo korpo, pracy mało a do tego szef ma urlop
0
Puyol wraca w nowej postaci :D
0
Nuda w pracy? xd
9
Strasznie lubię oglądać tego chłopaka. Z niecierpliwością czekam na jego debiut w pierwszej drużynie.
15
Ani nie płacze, ani nie błaga. Mówi co myśli, jest zawiedziony (nie wiem kto by nie był)
0
Chodzi mi raczej o takie luźne gierki żeby pograć w pracy ;)
0
Znacie jakieś fajne gry internetowe dla zabicia czasu?
43
A jak on się zachował? xdddd
19
Nicea obiecała Seriemu, że jak Barcelona złoży ofertę to ją zaakceptują, a tymczasem chcieli więcej kasy i się wycofaliśmy.
2
Boją się reakcji Messiego? Jak raz/dwa razy na mecz uderzą to się obrazi czy co? Bez przesady, nie róbcie z niego jakiegoś tyrana... Poza tym w ostatnim meczu tych strzałów z dystansu było stosunkowo dużo jak na Barcelonę (pomijam fakt, że były słabiutkie)
2
Suarez nie wroci po przerwie reprezentacyjnej?
0
Dawaj mnie tego Paulinho, gorzej niż Rakitic nie da się zagrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Denis za Rakiticia, wchodzi na pozycje Vidala, Vidal na PO, a Roberto pomoc. Pozniej na 30 min Paulinho i jakos by to wyglądało
0
Gorzej, ze nawet te najprostsze podania sa czesto niedokladne
2
A Rakitic juz wku***ia...
1
Nie, ale możesz sobie spersonalizować koszulkę - zamówić z takim nadrukiem, z jakim chcesz :)
0
Po tym co wyprawia zarząd nazwałabym kolegę wyżej realistą :)
0
Z tym zarządem to naprawdę wątpliwości są uzasadnione...
5
Kwestia czasu, aż znajdziemy się w tej ostatniej kolumnie :/
0
"I have always said that Barcelona has given me everything and I am here for as long as they want me to be." - "Zawsze powtarzam, że Barcelona dała mi wszystko i zostanę tutaj, tak tak długo, jak będą mnie chcieli" (2017) - Leo Messi
"Nigdy nie stawiałem warunków pozostania w klubie, bo nie mam żadnych intencji, by odchodzić. Słyszałem, że mój ojciec rozmawiał z Chelsea i Manchesterem City, to wszystko plotki" (Marzec 2015) - Leo Messi
"Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał." (2011) - Leo Messi
"The truth is my idea has been to always stay at Barcelona and see out the rest of my career here. Like I always say, one doesn't know what can happen in the future, but if it were up to me to decide, I would stay at Barcelona for the rest of my career." (2012) - Leo Messi
"Barcelona is my home because both the club and the people here have given me everything" - Leo Messi
“Barcelona gave me everything, they took a chance on me when nobody else would. I never have any desire to play for anybody else, I will be here for as long as they want me.” - Leo Messi
Tu więcej takich perełek :)
0
http://www.manchestereveningnews.co.uk/sport/football/transfer-news/man-utd-transfer-news-barcelona-13514197
https://www.thesun.co.uk/sport/football/4302944/manchester-united-barcelona-andre-gomes-midfielder-wants-to-leave/
Nie wiem na ile wiarygodne
2
Ostatnie informacje były chyba takie, że Barcelona złożyła ofertę na 138 mln funtów (około 149 mln euro).
EDIT: wczoraj jeszcze czytałam, że być może Cou wyda publiczne oświadczenie dotyczące tej sagi
0
Nie mówie o kupnie, ale o wcześniejszych rozmowach i negocjacjach. Nie muszą go odrazu kupować. Poza tym Ney 2 miesiące wcześniej wiedział, że odejdzie.
1
Znając Bartka to ze 150 mln xd