1

Jadę dzisiaj na Barry Sale: Król przemytu + słyszałam, że Bodyguard Zawodowiec całkiem przyjemny

0

O 12 zaczyna się transmisja.

26

Ile razy trzeba powtarzać, że to Nicea spie**ła sprawę z Serim? Sam zawodnik to przyznaje.

0

Puyol jeśli chodzi o fryzurę i opaskę kapitana, gra oczywiście Xavi :)

0

Pierwsze chwile Dembele w Barcelonie:

0

Staż, pseudo korpo, pracy mało a do tego szef ma urlop

0

Puyol wraca w nowej postaci :D

0

Nuda w pracy? xd

9


Strasznie lubię oglądać tego chłopaka. Z niecierpliwością czekam na jego debiut w pierwszej drużynie.

15

Ani nie płacze, ani nie błaga. Mówi co myśli, jest zawiedziony (nie wiem kto by nie był)

0

Chodzi mi raczej o takie luźne gierki żeby pograć w pracy ;)

0

Znacie jakieś fajne gry internetowe dla zabicia czasu?

43

A jak on się zachował? xdddd

19

Nicea obiecała Seriemu, że jak Barcelona złoży ofertę to ją zaakceptują, a tymczasem chcieli więcej kasy i się wycofaliśmy.

2

Boją się reakcji Messiego? Jak raz/dwa razy na mecz uderzą to się obrazi czy co? Bez przesady, nie róbcie z niego jakiegoś tyrana... Poza tym w ostatnim meczu tych strzałów z dystansu było stosunkowo dużo jak na Barcelonę (pomijam fakt, że były słabiutkie)

2

Suarez nie wroci po przerwie reprezentacyjnej?

0

Dawaj mnie tego Paulinho, gorzej niż Rakitic nie da się zagrać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Denis za Rakiticia, wchodzi na pozycje Vidala, Vidal na PO, a Roberto pomoc. Pozniej na 30 min Paulinho i jakos by to wyglądało

0

Gorzej, ze nawet te najprostsze podania sa czesto niedokladne

2

A Rakitic juz wku***ia...

1

Nie, ale możesz sobie spersonalizować koszulkę - zamówić z takim nadrukiem, z jakim chcesz :)

0

Po tym co wyprawia zarząd nazwałabym kolegę wyżej realistą :)

0

Z tym zarządem to naprawdę wątpliwości są uzasadnione...

5

Kwestia czasu, aż znajdziemy się w tej ostatniej kolumnie :/

0

"I have always said that Barcelona has given me everything and I am here for as long as they want me to be." - "Zawsze powtarzam, że Barcelona dała mi wszystko i zostanę tutaj, tak tak długo, jak będą mnie chcieli" (2017) - Leo Messi

"Nigdy nie stawiałem warunków pozostania w klubie, bo nie mam żadnych intencji, by odchodzić. Słyszałem, że mój ojciec rozmawiał z Chelsea i Manchesterem City, to wszystko plotki" (Marzec 2015) - Leo Messi

"Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał." (2011) - Leo Messi

"The truth is my idea has been to always stay at Barcelona and see out the rest of my career here. Like I always say, one doesn't know what can happen in the future, but if it were up to me to decide, I would stay at Barcelona for the rest of my career." (2012) - Leo Messi

"Barcelona is my home because both the club and the people here have given me everything" - Leo Messi

“Barcelona gave me everything, they took a chance on me when nobody else would. I never have any desire to play for anybody else, I will be here for as long as they want me.” - Leo Messi


Tu więcej takich perełek :)

2

Ostatnie informacje były chyba takie, że Barcelona złożyła ofertę na 138 mln funtów (około 149 mln euro).

EDIT: wczoraj jeszcze czytałam, że być może Cou wyda publiczne oświadczenie dotyczące tej sagi

0

Nie mówie o kupnie, ale o wcześniejszych rozmowach i negocjacjach. Nie muszą go odrazu kupować. Poza tym Ney 2 miesiące wcześniej wiedział, że odejdzie.

1

Znając Bartka to ze 150 mln xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?