0

Wina trenera?xd mielismy z 5 sytuacji 100% , wystarczyło strzelić xd

0

Zalezy czy umtiti naciągnął czy zerwał, ale tak, tez dwójka :/

2

Dziękuję ślicznie :)

0

Symulator losowania grup MŚ potrzebny na już. Ktoś coś? :)

22

NO WLASNIE NIC!

10

Jeszcze tylko Paco za Mr. Spalonego

1

Zaraz sie tu bany posypią xd

1

Ja ostatnio zaczęłam słuchać NF. Mega emocjonalny rap, fajne teksty. Gość miał ostatni album na 1. miejscu w USA, stylem przypomina mi Eminema albo MGK.

0

Oglądałam chyba do 3 sezonu, później mnie trochę wkurzał. Ogólnie polecam, ciekawy :)

1

Wydaje mi się, że z Messim by to lepiej wyglądało. Semedo w ogóle nie gra z Deulofeu, a ten się jakoś bardzo nie pokazuje :/

0

Widze ze tutaj większą rozrywką są komentarze Szpaka niż mecz :D na szczęście/nieszczęście ogladam na nc+, pozostałym życzę cierpliwosci xd

0

Prawie pasuje ;) prezentu szukam dla taty xd

0

Hej, potrzebuję pomocy. W czym gracie na Orlikach (w chłodniejsze dni)? Chodzi mi głównie o górną część ubioru - koszulka z długim rękawem, bluza sportowa? Szukam prezentu i nie wiem co jest lepsze, wygodniejsze, czy np taki suwak przy szyi wam nie przeszkadza. Byłabym też wdzięczna za jakieś linki z propozycjami :)

0

Jest gdzieś na necie cały mecz Leganes-Barcelona z polskim komentarzem? :)

0

Zarówno alkohol, jak i marihuana (nie mowie o medycznej) nie są zdrowe, ale moim zdaniem wszystko jest dla ludzi :)

2

Mozesz tez upiec jakies ciasto, tym na pewno zaimponujesz :)

2

TRoche na wyje*ce, ale i tak jeden z lepszych na boisku xd bardzo duzo dryblingów, efektowny meczyk :)

0

Paulinho słaba zmiana dzisiaj :v

1

Dlaczego jeszcze nie ma opcji wyłączenia komentatorów to nie wiem. Powinni dać wybór: komentatorzy albo dźwięki ze stadionu :)

0

Denis za suareza i paco na środek

25

Słabsze drużyny przyjeżdżając na bernabeu grają do konca, walczą o każda pilke, a na Camp Nou - odpuszczają xddd No nie moge z typa xd

0

Ale szybko leci czas :o dobra gra, jeszcze jedna bramka przed przerwa i będzie pięknie :)

0

W sumie z Albą tez by wiatr robili xd

16

Semedo sprinter, tylko czekac na powrót Dembele i będzie kosmiczna prawa strona xd

0

Piękne u niego jest to, ze po kazdym takim podaniu jest niesamowity sprint i wyjście na pozycje, a to robi różnice, obrońca nie nadąży :)

1

Wg mnie mamy dwóch zajebistych środkowych obrońców, jeden błąd umtititego to nie jest odrazu spadek formy, trzeba sie cieszyć bo dzisiaj wyglada to Naprawde dobrze

7

Pique za wiele pracy narazie nie miał, ale wydaje sie duuuuzo pewniejszy niż pare spotkań wstecz

5

Suarez by tego nie strzelił xdd

1

Eleven :)

0

Suarez od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie, az żal mu dalej cisnąć xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?