leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wina trenera?xd mielismy z 5 sytuacji 100% , wystarczyło strzelić xd
0
Zalezy czy umtiti naciągnął czy zerwał, ale tak, tez dwójka :/
2
Dziękuję ślicznie :)
0
Symulator losowania grup MŚ potrzebny na już. Ktoś coś? :)
22
NO WLASNIE NIC!
10
Jeszcze tylko Paco za Mr. Spalonego
1
Zaraz sie tu bany posypią xd
1
Ja ostatnio zaczęłam słuchać NF. Mega emocjonalny rap, fajne teksty. Gość miał ostatni album na 1. miejscu w USA, stylem przypomina mi Eminema albo MGK.
0
Oglądałam chyba do 3 sezonu, później mnie trochę wkurzał. Ogólnie polecam, ciekawy :)
1
Wydaje mi się, że z Messim by to lepiej wyglądało. Semedo w ogóle nie gra z Deulofeu, a ten się jakoś bardzo nie pokazuje :/
0
Widze ze tutaj większą rozrywką są komentarze Szpaka niż mecz :D na szczęście/nieszczęście ogladam na nc+, pozostałym życzę cierpliwosci xd
0
Prawie pasuje ;) prezentu szukam dla taty xd
0
Hej, potrzebuję pomocy. W czym gracie na Orlikach (w chłodniejsze dni)? Chodzi mi głównie o górną część ubioru - koszulka z długim rękawem, bluza sportowa? Szukam prezentu i nie wiem co jest lepsze, wygodniejsze, czy np taki suwak przy szyi wam nie przeszkadza. Byłabym też wdzięczna za jakieś linki z propozycjami :)
0
Jest gdzieś na necie cały mecz Leganes-Barcelona z polskim komentarzem? :)
0
Zarówno alkohol, jak i marihuana (nie mowie o medycznej) nie są zdrowe, ale moim zdaniem wszystko jest dla ludzi :)
2
Mozesz tez upiec jakies ciasto, tym na pewno zaimponujesz :)
2
TRoche na wyje*ce, ale i tak jeden z lepszych na boisku xd bardzo duzo dryblingów, efektowny meczyk :)
0
Paulinho słaba zmiana dzisiaj :v
1
Dlaczego jeszcze nie ma opcji wyłączenia komentatorów to nie wiem. Powinni dać wybór: komentatorzy albo dźwięki ze stadionu :)
0
Denis za suareza i paco na środek
25
Słabsze drużyny przyjeżdżając na bernabeu grają do konca, walczą o każda pilke, a na Camp Nou - odpuszczają xddd No nie moge z typa xd
0
Ale szybko leci czas :o dobra gra, jeszcze jedna bramka przed przerwa i będzie pięknie :)
0
W sumie z Albą tez by wiatr robili xd
16
Semedo sprinter, tylko czekac na powrót Dembele i będzie kosmiczna prawa strona xd
0
Piękne u niego jest to, ze po kazdym takim podaniu jest niesamowity sprint i wyjście na pozycje, a to robi różnice, obrońca nie nadąży :)
1
Wg mnie mamy dwóch zajebistych środkowych obrońców, jeden błąd umtititego to nie jest odrazu spadek formy, trzeba sie cieszyć bo dzisiaj wyglada to Naprawde dobrze
7
Pique za wiele pracy narazie nie miał, ale wydaje sie duuuuzo pewniejszy niż pare spotkań wstecz
5
Suarez by tego nie strzelił xdd
1
Eleven :)
0
Suarez od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie, az żal mu dalej cisnąć xd